Jump to content
Lucyfetka

"Masterpices" metalowej szatynki, czyli niby dzieła Lucyfetki :)

Recommended Posts

Myślałam, że cały Marco będzie tak wyrazisty i dopracowany jak jego oczy. Ale i tak jest ładnie ;) Zwłaszcza twarz, bardzo udana i wyraźnie podobieństwo. Gratuluję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku chciałam serdecznie podziękować za te bardzo miłe komentarze pod moim "arcydziełem" z Imaginaerum. Sama wzruszyłam się po skończeniu tego rysunku, ponieważ nie dowierzałam, że to mi się uda. Moja mama pokazała swoim koleżankom, co ja rysuję i jak rysuję, to usłyszałam, że powinnam iść do liceum plastycznego i później na ASP. ASP nie było moim marzeniem i jakoś ciemno to widzę, ponieważ nie chcę skończyć na tym, że będę rysować to, co kto chcę, w jaki sposób chce. Nie wiem jak wy uważacie, ale ja uważam, że jeśli poszłabym na SP, to tak naprawdę gdybym rysowała super prefekt obrazy, to nie będzie to samo co rysuje teraz. Moja wyobraźnia skurczyłaby się do rozmiaru minimal.

Koniec z ASP, przejdźmy do tematu. Dzisiaj kolejna moja postać Imaginaerum, Tuomas. Rysując to walczyłam z Tuo, to byłą tragedia, żeby to narysować. O rękach już nie wspomnę. Uczucie takie jakbym z kimś walczyła.

Na razie to szkic, a później zacznę kontynuować walkę z cieniami, kredkami, ołówkami. :)

 

Jeszcze raz dziękuję za te miłe komentarze ♥

 

tumblr_nclpd2DN0y1sk9225o1_500.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne rysunki, masz talent :) . Co do ASP to masz rację jednocześnie jej nie mając. Na pewno stracilabyś świeżość, którą teraz dysponujesz ale zyskalabyś w zamian wiedzę i technikę. Chciałam kiedyś projektować odzież a skończyłam turystykę. :) . Nie wiem czy żałuję, fajnie było bazgrać sukienki, teraz już chyba bym nie umiała. Talent jest w wyobraźni, tego Ci szkoła nie odbierze jeśli nie pozwolisz. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam. Mam dzisiaj jakiś zły dzień. Nie mówię, bo Tuo mi się podoba, ale nie jest dość wystarczająco perfekcyjny jak Marco, którego rysowałam. Uważam, że chyba wyszło mi to, nie wiem jak wam to się podoba i chciałabym znać waszą opinię. Rysunek lepiej wygląda w realu, ponieważ mój aparat musi strzelić artystycznego focha i zrobił mi "upiększanie twarzy". Upiększanie wyszło w przeciwnej wersji. ._.

Nie wiem jak wam, ale mam ochotę kupić sobie już antyramy i powiesić i Marco'a i Tuo. :)

 

tumblr_ncm1vdUjfG1sk9225o1_500.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ładnie, chociaż faktycznie Marco był trochę lepszy. Masz talent do rysowania ludzi z fajnymi spojrzeniami. I jeden, i drugi się tak na mnie gapią... :happy: I podobają mi się rękawy jego koszuli, a zwłaszcza mankiety. Tylko mam wrażenie, że Tuo ma coś nie tak z małym palcem lewej dłoni (Emi się mądrzy, a sama dłoni rysować kompletnie nie umie i nienawidzi). Może to tylko mi się tak wydaje, ale jest jakiś taki dziwny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ładnie, chociaż faktycznie Marco był trochę lepszy. Masz talent do rysowania ludzi z fajnymi spojrzeniami. I jeden, i drugi się tak na mnie gapią... :happy: I podobają mi się rękawy jego koszuli, a zwłaszcza mankiety. Tylko mam wrażenie, że Tuo ma coś nie tak z małym palcem lewej dłoni (Emi się mądrzy, a sama dłoni rysować kompletnie nie umie i nienawidzi). Może to tylko mi się tak wydaje, ale jest jakiś taki dziwny :D

 

Tak jak mówiłam, mój aparat zrobił upiększanie twarzy, ale nie tylko twarzy. :)

Nie, nie mądrzysz się, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że Tuo ma trochę za małą głowę, ale może być to po prostu taka perspektywa ;)

 

Marco wyszedł dużo lepiej, przede wszystkim cienie na twarzy były bardziej naturalne. Z kolei Tuo jest cały na podobnym poziomie, bo tak jak wspomniałam przy Marco - jego twarz była dużo bardziej dopracowana niż cała reszta (a przynajmniej tak to wyglądało moim zdaniem). Ale jest ładnie, nawet bardzo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc nie myliłam się. Idziesz w bardzo dobrym kierunku. Marco jest świetny, Tuomasz wyszedł świetnie na szkicu, po pokolorowaniu już nieco gorzej, ale i tak dobrze. Się rozwijasz. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jrstem tu na 5 min

chcę się od was dowiedzieć, ponieważ ten Tuo to nie jest ten co oczekiwałam i dzisiaj, teraz w 15 min naszkicowałam kolejnego tego samego Tuo. Chcę znać waszą opinię i powiedzcie mi, który lepszy? :)

Ps przepraszam za błędy

1600895961_2014-09-2920_35.20-1.jpg.01fca5f62e8ee8b0ed2ac1a3de454464.jpg

293339169_2014-09-2920_35.32-1.jpg.ba9d3a3d73548c9ecdb2f156776ffee9.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są podobni :) Wybieram tego z lewej strony.

 

Chodziło mi o tego Tuomasa z wczoraj a tu ma dwa takie same tylko jedno jest w powiększeniu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, jaka ja blondynka ;) Weź dzisiejszego i trochę nad nim jeszcze popracuj, patrząc na wczorajszego. Dzisiejszy ma lepsze lewe oko (lewe na rysunku, Tuomasa prawe ;) ) i jest trochę delikatniejszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy wydaje mi się bardziej proporcjonalny. W jednym i drugim przypadku nos jest trochę za mocno zaznaczony. Taki "rysunkowy", sztuczny. Może uda ci się go jakoś poprawić, żeby wyglądał bardziej naturalnie? Poza tym podoba mi się ;) bardziej niż wczorajszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy wydaje mi się bardziej proporcjonalny. W jednym i drugim przypadku nos jest trochę za mocno zaznaczony. Taki "rysunkowy", sztuczny. Może uda ci się go jakoś poprawić, żeby wyglądał bardziej naturalnie? Poza tym podoba mi się ;) bardziej niż wczorajszy.

 

Jasne, spróbuję poprawić :)

Wg mnie jest bardziej ptzystojniejszy i bardziej ociekający seksapliem (zboczenie zawodowe, za dużo nymphomaniac fantasia XD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dzisiaj jak?

Próbowałam przekształcić ten nos, ale nie dałam rady, przegrałam. :(

Dzisiaj porobiłam cienie i pokolorowałam twarz oraz włosy.

Czekam na komentarze :)

Pozdrawiam.

tumblr_ncq7xydhaA1sk9225o1_500.jpg

tumblr_ncq7xydhaA1sk9225o2_500.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest postęp, ale jeszcze trochę dopracuj te cienie, żeby było efektowniej. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

So, dzisiaj poprawiłam włosy, zaczęłam coś z rękami robić (raczej kombinować) I tak jak mi doradziłam Paula, troszeczkę poprawiłam cienie (troszeczkę, nie chcę żeby mi wyszły sztuczne cienie XD)

Podziwiajcie

Pozdrawiam :D

tumblr_nctt2o799s1sk9225o1_500.jpg

tumblr_nctt2o799s1sk9225o2_500.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolałabym zobaczyć już efekt końcowy, bo na tym etapie sporo mogłabym skrytykować niepotrzebnie, bo po skończeniu pracy może się to prezentować zupełnie inaczej :P

Jak na razie twarz podoba mi się najbardziej, wygląda na najlepiej dopracowaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolałabym zobaczyć już efekt końcowy, bo na tym etapie sporo mogłabym skrytykować niepotrzebnie, bo po skończeniu pracy może się to prezentować zupełnie inaczej :P

Jak na razie twarz podoba mi się najbardziej, wygląda na najlepiej dopracowaną.

 

Skoro tak mówisz, to może dodam efekcik końcowy w sobotę ^^ (wtedy nie zacznę rysować Anette, ponieważ nie wiem ile zajmie mi Tuo, a mam dużo nauki, może zdążę tylko ją naszkicować)

 

Przykra wiadomość:

Ten weekend będzie moim ostatnim,jeśli chodzi o rysowanie. Robię przerwę od mojego Imaginaerum Challenge, ponieważ przyjeżdża rodzina na 2 tyg. i nie będę w stanie jak rysować, ale wrócę i o to wam obiecuję. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpoczynek czasami jest wskazany. Może wrócisz z nową energią? Czekam na skończonego Tuo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, jest lepiej. Popracuj jeszcze nad włosami. Są zbyt proste. Pracuj falami, a nie - kreskami.

W takim razie czekam na powrót ze skończonym Tuosiem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobają mi się twoje prace :) sama trochę rysuje choć ostatnio niestety mam za dużo roboty żeby znaleźć na to czas :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spojrzałam na rysunki z pierwszej strony i teraz na tego Tuo - duży postęp! Czekam na skończonego maestro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodząc na Facebooka zobaczyłam to:

tumblr_ne61rndQS61sk9225o1_500.png

Maciek oczywiście pisał do mnie w sprawie mojego fan art'a Marco- udostępnienie go na Facebooka. Może dla kogoś to pierdoła, ale na przykład to mnie ucieszyło, bo czuję się przez to doceniona. Każdy komentarz, opinia tutaj jest wsparciem i dzięki wam też dalej wykorzystuje moje umiejętności artystyczne. Udostępnienie mojego FA na Facebooku zaliczam do takich malutkich osiągnięć. Jeszcze raz dziękuję tutaj wszystkim komentujących i wyrażających swoje opinie, bez was tych wszystkich moich wypocin nie byłoby tu. Szczególnie dziękuję Maćkowi za wysłanie pytania, "you made my day" :)

Ogłoszenia Parafialne

1. Jako, że mam relax, święty spokój w domu, mogę spokojnie moje zajęcie kontynuować. Miałam dokańczać mojego Tuo, ale niestety zniszczył się (nawet nie wiem jakim cudem, leżał on w teczce wraz z Marco) Zobaczę, poszukam innego doskonałego zdjęcia i jeszcze raz spróbuję

2. Nie obiecuję, że bardzo często będę rysować, bo

NAUKA, NAUKA I JESZCZE RAZ NAUKA

Bliżej świąt będę się 2x więcej się udzielać.

3. Piątek, 31 październik- Święto Halloween. Moja szkoła ma wolne i wtedy od samego rana będę walczyć z Maestro. :)

To nie koniec niespodzianek, lubię makijaże, przebrania na te święto. Pierwszy raz w tym roku się wymaluję, przebiorę w celu przestraszenia was. :D Wszelakie pierwsze zdjęcia będziecie mogli zobaczyć na moim profilu instagram.com/scarretale

4. Jest 1.300 wyświetleń, może to nie 1.500 czy 2000, ale dla mnie to zawsze coś. W 2,5 miesiąca tyle wyświetleń, wow. Dziękuję bardzo ♥

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, za wsparcie, opinie, rady- dla mnie to naprawdę coś.

Pozwolę sobie zacytować- "Once, I had a dream and this is it" :)

Pozdrawiam

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.