Jump to content
Sign in to follow this  
Taiteilija

Fanowskie filmiki

Recommended Posts

Dziś szperałam sobie na swoim starym, dobrym koncie na Youtube, przeglądając i segregując ulubione filmy i znalazłam tonę filmików fanowskich, hołdów poświęconych Nightwishowi, jego członkom, muzyce...

W tym i moje własne, bo kiedyś, gdy miałam czas, byłam młodsza i okropnie znudzona, sama stworzyłam kilka fanowskich filmików. Zdaje się, że takiego tematu tu nie widziałam, zatem sensownie byłoby go stworzyć... Tak więc...

Co myślicie o idei takiego hołdu? Jakie są wasze ulubione filmiki?

Zapraszam do dyskusji!

 

Polecam serdecznie wytrwałym ten hołd:

 

[video=youtube]

 

To swoiste podsumowanie działalności Nightwisha podczas kadencji Tarji (mam podstawy przypuszczać, że twórca nie przepadał za Anette... jeżeli ktoś obejrzy cały to niechybnie dojdzie do podobnego wniosku. ;) ). Najlepiej obejrzeć sobie cały - genialnie zrobione!

 

Polecam też to ze względu na oryginalność:

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RvCWN1leJao&index=31&list=PL065129993A44C3F5

 

Ten też jest genialny i świeższy pod względem tematyki:

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yNmtSXM0kMc

 

A to jest już mój stary filmik o Tuo:

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejciu ja uwielbiam takie filmiki widać w nich tą wodze fantazji, która brzemię w fanie. Sam próbuje stworzyć taki filmik. :)

Bardzo lubię ten filmiki. :)

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Czekając na ósmą odsłonę naszego muzycznego Edenu przeglądam sobie różne stronki w poszukiwaniu ciekawych wieści. Po raz kolejny trafiam na Dawida Lamazoszwili z Gruzji. Muszę przyznać, że ma klasę: i fanpage i osobista twórczość są albo fajne, albo konkretne, a najczęściej jedno i drugie. Prawie tak dobry jak my ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu znajdziecie filmik ze zlotu fanklubu Sabaton, gdzie Chodo i Śniegu znakomicie wykonali w języku polskim... wiadomo co. Dzięki, Kochani, byłem naprawdę wzruszony. Tekst polski jest tutaj

 

www.youtube.com/watch?v=4tkCq3n8hyE

 

Pozdrawiam

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie to wyszło! A ta dziewczyna ma piękny głos ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo Błażej! Wymiatasz;) Zacny utwór, wspaniały przekład! Fajnie, że jako "nasz człowiek" zasłynąłeś na zlocie Sabatona. Filmik genialny! Rada bym była zobaczyć Cię na naszym forumowym spotkaniu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Błażej! Świetne wykonanie Chodo i Śniega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Anula, dzięki za komplement, ale prawdę mówiąc to bardziej czuję się jak wtyczka PPB na forum Nightwish niż na odwrót :)

 

@Adrian - gratulacje to pod adresem Chodo i Śniega. Obydwoje są czynnymi śpiewakami. Tu macie próbkę talentu wokalnego Śniega w jego macierzystej formacji, choć nie wiem czy to właściwy wątek.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewelacyjne zespołowe wykonanie "Scaretale":

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie wierzyć lub nie ale to naprawdę Elan puszczony od tyłu. Meeeega się zdziwiłem...

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinni puścić sobie oryginał Elana od tyłu, zapisać melodię, jakoś wyszlifować, napisać jakiś tekst i wydać. Byłoby na pewno lepsze niż zwykła wersja. :)

Nie jestem hejterem. Po prostu od tyłu brzmi ciekawiej i piosnce by to wyszło tylko na lepsze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem fajny fanvid o Tuo. Tak dawno nie przeglądałam listy fan-tribute dot. Nightwisha na YT, że coś nowego witam z radością. Doskonała sklejka z moją najukochańszą piosenką:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy odcinek ok, ale potem coś dziwnego się dzieję...


I jeszcze to Endless Forms Most Beautiful w tle ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

O tak, ta społeczność fanów robi zawsze świetne fan-filmiki. To kwestia doboru materiału wideo, który jest zróżnicowany, muzyki, cytatów... Miło patrzeć na Tuo z czasów FWTE... Przypominam sobie od razu moje pierwsze w pełni obejrzane wydawnictwo koncertowe jakim było FWTE. Całą tę kameralną atmosferę i brak perfekcji, wszystkie te z ręki kręcone filmiki załączone jako dokument do DVD (zlepek takich właśnie zabawnych kawałków) wspominam z miłą sercu nostalgią. Te materiały wideo miały coś w sobie, coś typowego dla początku lat 2000, co silnie kojarzy mi się z moim ówcześnie trwającym dzieciństwem. Miło powspominać. :)

A filmik jest przyjemny... choć krótki. Tuo na przestrzeni lat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.