Jump to content
Sign in to follow this  
Sami

Epica, 12.07.2014 (Węgorzewo)

Recommended Posts

Check out EPICA live on the following dates:

 

30.04. NL Tilburg - 013

04.05. TR Istanbul - Headbanger’s Weekend

14.06. AT Nickelsdorf - Novarock

10.07. CZ Vizovice - Masters of Rock

12.07. PL Wegorzewo - Seven Festival

08.08. P Vagos - Vagos Open Air

 

Co to takiego? Serio? Mazury? Epica w mieście, które musiałam wygooglować, żeby wiedzieć gdzie się znajduje. Może być ciekawie :)

Ceny biletów: ok 50zł.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny biletów: ok 50zł.

 

Wooow! jadę dzięki Sami :) Jadę bo jestem z Warmii i mazur♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, Mazury, to całkiem blisko :3


Hmm. Wg google mapsów odległość ode mnie do Węgorzewa wynosi od 167 do 207 km, zależnie od trasy, jaką się jedzie. Nareszcie coś się dzieje całkiem blisko mojego zadupia :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja do Węgorzewa z Dobrego miasta według Google mam 112 km, 1 godzina 42 min jazdy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjedźcie, dziewczyny... Nimfa, siostra... Może i to odrobinę daleko, ale pomyślcie tylko... Epica, śliczny Mark, SiSi i jej cycki, a w tle urokliwa Kraina Tysiąca Jezior, zachody słońca nad niezmąconą taflą jeziora i leniwie sunące po niej łabędzie... Czujesz to, Invi? I Nymph? :3 (Tylko nie zapomnijcie brosa!)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf i jak będę, to się poznamy nie przez DE tylko live. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okropnie daleko :< Jak ja to ogarnę xD

Jedzie ktoś może z okolic Rzeszowa, podkarpacia? XD

Albo ktoś z okolić tego WĘGORZEWA jest chętny przyjąć do siebie Nimfomanke na noc? XD (Spoko to brzmi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli więcej osób by pojechało, można by ogarnąć jakiś mini zlocik. Wiecie, jeziora, żaglówki, namioty, ogniska, metal... :> I zostać trochę dłużej na jakimś polu namiotowym, pomoczyć tyłki w jakimś jeziorze? Byłoby fajnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, trzeba to przemyśleć poważnie, mam jeszcze trochę czasu. Ale tak serio to fajnie by było jakby ktoś z moich okolic pojechał ze mną, bo sama się nie wybiorę xD A później można pokminić nawet to pole namiotowe. A wątpie, żeby ktoś z moich znajomych spoza forum był chętny :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, trzeba to przemyśleć poważnie, mam jeszcze trochę czasu. Ale tak serio to fajnie by było jakby ktoś z moich okolic pojechał ze mną, bo sama się nie wybiorę xD A później można pokminić nawet to pole namiotowe. A wątpie, żeby ktoś z moich znajomych spoza forum był chętny :c

 

Jestem spod Opola, ale możemy się gdzieś spotkać po drodze i pojechać dalej razem. Bo też mi się nie widzi samej, a moi znajomi są do niczego w sprawach koncertowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, trzeba to przemyśleć poważnie, mam jeszcze trochę czasu. Ale tak serio to fajnie by było jakby ktoś z moich okolic pojechał ze mną, bo sama się nie wybiorę xD A później można pokminić nawet to pole namiotowe. A wątpie, żeby ktoś z moich znajomych spoza forum był chętny :c

 

Jestem spod Opola, ale możemy się gdzieś spotkać po drodze i pojechać dalej razem. Bo też mi się nie widzi samej, a moi znajomi są do niczego w sprawach koncertowych.

 

Jestem spod Krakowa i się chętnie przyłączę. ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, misiaki, jest pomysł, żebym z rodzicami wynajęła jakiś domek w tej okolicy na, powiedzmy, 2-3 dni, albowiem wakacje na Mazurach to taka nasza rodzinna tradycja... Oczywiście, na razie to tylko luźna koncepcja, nieobgadana z tatą ani nic, ale gdyby ewentualnie udało się coś takiego załatwić, to mogłabym zgarnąć parę osób, coby nie musiały się po jakichś polach namiotowych tłuc :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja o tym wiedziałam tak od września ;o. Ale uznałam, że nie ma szans bo 244km, nie ma z kim jechać i nie mam jak przenocować. Chyba, że ten nocleg się znajdzie, mama się zgodzi i z kimś będę mogła dojechać ;>. Chętnie się przyłączę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, przepraszamy za lekki offtop w temacie o Epice :)

 

 

A co do koncertu - moi znajomi wlasnie sie posypali. Wiec albo jade z Wami, albo nie jade w ogole. To kto ze mna pojedzie na mazury? *oczka kota ze shreka*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko ~465km ;)

 

Swoją droga nie słucham Epiki na tyle mocno, żeby przejechać aż taki kawał. 50 dyszek brzmi baaardzo przekonująco (np bilet na naszego Huntera kosztuje 45zł), jednak moja znajomość ich utworów (która jest mniejsza od liczby moich palców u dłoni) jest mało przekonująca. Niby nie koncertuje się tylko dla znanych zespołów, a dla takich przy takich gdzie można się pobawić... No ale w tym wypadku dystans wziął górę.

 

Gdyby jednak zahaczyli gdzieś bliżej - dlaczego nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 461km z Poznania. Daleko, ale hej... ludzie jeżdżą za granicę na koncerty. ;)

 

Epica kusi niesamowicie... rozważmy.... Do lipca mamy czas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I taki mini zlocik na Warmii to byłoby super! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.