Jump to content
Adrian

Urodziny Marco 2014

Recommended Posts

Niedawno obchodziliśmy urodziny Tuomasa a tu Nowy Rok szykuje nam kolejną okazję! Tym razem Nightwishowy wiking obchodzić będzie swoje 48 urodziny (14.01.2014). Z tej okazji również przygotowujemy kartkę urodzinową. :)

 

Tradycyjnie już, ślijcie fanarty, wierszyki, życzenia itp na adres:

- admin[at]nightwish.pl

- w wiadomości na facebooku http://facebook.com/NightwishPL

- lub tutaj wątku!

 

Termin: 13 stycznia, do godziny 20:00

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, wrzucaj, jak nie ja, to ktoś inny ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dear Marco!

I love the way you are! I hope you wouldn't change. Anyway I wish you all the best for the upcoming year and for your birthday!

Your Simo (Poznan, Poland)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää syntymäpäivää Marco. Vaikka olen niin nuorena, koska olen vain 14 vuotta vanha, mutta jo 2 vuotta olen teidän suurin fani. Haluan tavata sinua, toivon, että jonain päivänä olette silmästä silmään. Toivotan teille kaikkea hyvää, paljon rakkautta ja lopulta antaa jauhoja Jonson tulee olemaan kanssanne pitempään. Toivon, että tulevina vuosina tulet Puolan.

 

 

 

Sinun suurin ihailija. < 3:-D:-D:-D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zrozumiałam nic oprócz "Hyvää syntymäpäivää Marco" i "Puolan" (bo chodzi o Polskę czy tam Polaków, tak...?), ale plusik za fińszczyznę :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życie jest cudem, choć czasami ludzie o tym zapominają. To nie lata, miesiące ani dni są najważniejsze. To pojedyncze chwile nadają życiu sens. To drobne szczegóły smakują najbardziej i pozostają w naszych pamięciach na zawsze. Do nich należy Twój uśmiech do fanów, Twój wokal o wszechogarniającej magii, Twój wkład w geniusz Nightwish.

Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy. Życzę Ci, abyś codziennie dostrzegał otaczające Cię cuda. Aby w Twoim życiu było jak najwięcej chwil, o których będziesz pamiętał do końca życia. Tych wyjątkowych szczegółów, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- Beata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko, przetłumaczyć ci to, czy już ktoś się zgłosił do tego zajęcia? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieco luźno trzyma się oryginału, bo ciężko mi się tłumaczy w tą stronę bez mniej lub bardziej delikatnych zmian w tekście, ale treść jest ta sama :) I mogą być byki, cały czas dużo się muszę nauczyć jeśli chodzi o inglisz :-D

 

Life's a miracle, despite the fact that people sometimes forget about it. Years, months and days aren't the most important. The single moments are the thing that gives life a meaning. The small details are the ones which taste best and stay in our minds forever. Your smiling to the fans, the encompassing magic of Your vocal, Your contribution to the genius of Nightwish - all these things are them.

I hope that this day will be unique for You. I wish You to always see all the miracles around You. To experience many moments that You'll remember for the rest of your days. These special details, that will make You smile. I wish You all the best, happy birthday - Beata.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DearMarco!

I would like to wish you all the best play as long as possible.So you did not loses great form.You have an excellent voice, which I love listen to.

 

Ps.You have a great beard.

 

Your fan Marcin (Ares)Fronckiewicz.

994030_657865244238529_433386865_n.thumb.jpg.0ad515c6a625a142c40965524c16f67c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Marco, I would like to wish you a happy birthday. I am grateful to you for your amazing voice and bass. You are so cheerful, I love your personality and beard. Without you nightwish wouldn't be the same. I wish you will play to the end of the world and never change yourself.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi Marco,

Chcialabym Ci życzyc wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i zadowolenia z życia. Życzę również, aby spełniły się Twoje najskrytsze marzenia oraz żebyś miał dalej taki power na scienie jak do tej pory.

Uwielbiam Twój głos, poczucie humoru i brodę! Mam nadzieję, że na nowej płycie zespołu usłyszę dużo Twojego wokalu. Lubię jak całujesz swoją gitarę na koncertach, to urocze :) Nightwish dla mnie nie istniałby bez Ciebie, nawet nie chcę sobie wyobrażać, co by wtedy było! :D Jesteś bardzo pozytywnym i wyluzowanym człowiekiem, to widać, lubię Twoje przezabawne miny na niektórych zdjęciach. Marzę, aby zobaczyć Cię kiedyś z bliska.

Jesteś moim mistrzem, kocham, Mariola (Nymphetamine)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Marco,

I would like to wish you all the best, good health, happiness, well-being and life satisfaction. I also wish you all your dreams come true and you have as much power on stage as you had so far.

I love your voice, sense of humor and beard! I hope that on the new album I will hear a lot of your vocals. I like the way you kiss your guitar on concerts, that is charming :) Nightwish would not exist for me without you, I don't even want to imagine what would it be then! : D You are very positive and laid-back man, as everyone can see, I like your hilarious faces in some pictures. I would love to see you once from close-up.

You are my master, love you, Mariola C. (Nymphetamine)

 

 

 

Niech ktoś rzuci okiem czy nie ma błędów, please ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Marco!

On the occasion of your birthday wishes as you make your best wishes. You are a wonderful person and I love you. I wish you will play to the end of the world and never change yourself. - Ania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślicznie wyszło, świetna robota! No ja myślę, że będzie jakaś reakcja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może razem z Tuo odpowiedzą :)

 

Tuo już przekazał podziękowania. Co prawda nie wprost, ale dał znać (zobacz w wątku z kartką dla niego).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna, jak wszystkie... ^^ Jestem na siebie zła, że nic nie udało mi się napisać. -_-


Birthday Vodka... Co prawda nie używam tego wyrażenia za bardzo, ale teraz po prostu muszę... No więc: LOL :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.