Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Rozumiem, ale wiesz my faceci wolimy mocny trunek. :) A lubicie Jacka Danielsa? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz się dowiedzą że ja młoda a już pije. :P Ja też jakoś przepadam za mocnymi, ale wiesz do pogadanki trzeba coś lżejszego. :D Jack Daniels powiadasz. Nie przepadam są lepsze trunki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś choróbsko mnie bierze (zastanawiam się, czy zaraziłam się od Kostusi przez forum, czy przez gg, czy od szwagra, czy tak sobie zachorowałam). Od wczoraj wieczorem wysmarkałam już prawie cały kosz chusteczek. Mam takie dziwne uczucie w gardle. Kicham. Głowa mnie napiernicza. W weekend. Smutno ._.

I też mam 35 godzin tygodniowo. Chcę taki system edukacji, jaki mają w Suomi. Jeszcze smutniej ._.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może moje posty Cię zaraziły, mnie już przechodzi na szczęście. Niestety dzisiejszy mecz muszę zagrać chory :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ponarzekam, że przez opieszałość mojego operatora już od niemal tygodnia na mój numer komórki nie można się dodzwonić, bo każdy dzwoniący do mnie otrzymuje informację "nie ma takiego nr". Mają w regulaminie jakiś zapis że dają sobie 5 dni na przeniesienie konta (z miksa na kartę), więc dopiero wczoraj moglem złożyć oficjalną skargę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 32-34 h tygodniowo. ;) Aczkolwiek z odliczeniem wf-ów, na które nie chodzę, i zależnie od tego, czy chce mi się iść na łacinę, czy nie. Ale niestety mam dwie godziny okienka w poniedziałek i trzy razy w tygodniu siedzę do 9. lekcji. ;_;

 

Narzekam, bo pan B. ciągle nam każe się czegoś uczyć na historię. On chyba nas już nie lubi... ;_; Chociaż, gdyby nas nie lubił, to by pytał na ocenę, a nie... Ale mimo wszystko. Dużo tego. Codziennie. Nie chce mi się. ;_;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekaj a jakiś nauczyciel kiedyś lubił ucznia. Bo ja tego nie doznałam. 9 lekcji znam to, jakby nie mogli tego jakoś ładnie rozłożyć, dwa dni po 9, a jednego 7. Ludzie mądrzejsze plany lekcji układać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale on mnie lubi. Całą klasę też. Tylko że dużo wymaga. Taki typ, ale bardzo miły i w ogóle. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

My mamy trzy dni po 7 lekcji, jeden z ośmioma i jeden z sześcioma (PIĄTUNIO ♥). Plus chór w poniedziałek na ósmej, plus koło historyczne jeszcze nie wiem kiedy (ale w zeszłym roku i dwa lata temu chyba też czekałam na nie godzinę, więc możliwe, że dojdą mi jeszcze dwie lekcyjne w budzie... mam nadzieję, że nie ;-; Lubię koło historyczne, ale nie chce mi się czekać ;-;).

Narzekam, bo głowa mnie boli. To durne lekarstwo nie pomaga ;-; A do tego jest mi okropnie gorąco. Zaraz umrę. Albo się rozpłynę. Albo oba naraz.

I jeszcze narzekam na moją ciocię. Znaczy, lubię ją, ale jak mówi coś w stylu "na opakowaniu pisze/pisało coś tam", to mi się nóż w kieszeni otwiera. To nie moja wina, że tak mam x_X

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowe koła są spoko, zależy na co się zapiszesz. Potem skończysz jak biedna Kuolema na kole fizycznym i chemicznym chodząc do klasy językowe. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowe koła (zwłaszcza te historyczne) są fajne, jeśli są. Nam w tym roku pan B. nie zrobił. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 7 lekcji w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i w piątki mam 6 lekcji. W drugim półroczu będę codziennie kończyć po 14 ;-;

To jest chore. Jeszcze dzisiaj idąc do sklepu (miałam ubraną tylko koszulkę czarną z krzyżem) zaczepiła mnie moherowa gadając, "Jak śmiesz się tak ubierać, na krzyżu umarł Jezus, ty satanistko jedna, takich to powinni karać itd. itd.) Nie wiedziałam jak na to zareagować, bardzo dziwna sytuacja. Ludzie w sklepie też się patrzyli i na moją koszulkę i na mój kolor włosów. A idź pan w ....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest chore. Jeszcze dzisiaj idąc do sklepu (miałam ubraną tylko koszulkę czarną z krzyżem) zaczepiła mnie moherowa gadając, "Jak śmiesz się tak ubierać, na krzyżu umarł Jezus, ty satanistko jedna, takich to powinni karać itd. itd.) Nie wiedziałam jak na to zareagować, bardzo dziwna sytuacja. Ludzie w sklepie też się patrzyli i na moją koszulkę i na mój kolor włosów. A idź pan w ....

I jak tu lubić ludzi? No jak? -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własnie zaliczyłam facepalma stulecia ♥

Matko, niektórzy ludzie są tak durni, że aż boli. Że aż się zaczynam zastanawiać czy to przypadkiem ze mną nie jest coś nie tak.

A najgłupsze z najgłupszych to są dziewczynki z gimbazy chcące ode mnie kupić podręczniki przez internet. Ja oczywiście chętnie sprzedam, bo po co mi podręczniki do gimnazjum. Ale dogadać się z nimi to tak, jakby się gadało ze ślimakiem. Z amebą. Z kurzem z mojej półki.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własnie zaliczyłam facepalma stulecia ♥

Matko, niektórzy ludzie są tak durni, że aż boli. Że aż się zaczynam zastanawiać czy to przypadkiem ze mną nie jest coś nie tak.

A najgłupsze z najgłupszych to są dziewczynki z gimbazy chcące ode mnie kupić podręczniki przez internet. Ja oczywiście chętnie sprzedam, bo po co mi podręczniki do gimnazjum. Ale dogadać się z nimi to tak, jakby się gadało ze ślimakiem. Z amebą. Z kurzem z mojej półki.

Haha, porównanie do ameby mi się podoba ♥ A co te dziewczynki? Czemu facepalm stulecia? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co te dziewczynki? Czemu facepalm stulecia? :D

 

Haha, no niektórzy myślą, że jak są z Warszawki, to Pana Boga za nogi złapali. I jak ja nie z Warszawki, to ona nie chce, bo jej za drogo. Ok, rozumiem. Co z tego, że tej książki łatwo nie znajdzie, ale to nie moja sprawa.

 

Ale potem pisze następna. Że może mi sprzedać taką ksiązkę, jaką ja właśnie oferowałam. Sprzedać. I mi rzuca cenę od razu.

No, to mnie już ścięło z nóg i zaliczyłam facepalma stulecia ♥ Mistrz nad mistrze ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój kraj taki piękny... ♥ Taki mądry ♥

xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Może trochę z grubej rury, ale generalnie to prawda :-D

too_many.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaari jak zawsze racje ma. :)

 

 

A Kuolema powie dziś jedno. Po dzisiejszej rozmowie z pewną osobą mogę powiedzieć. "Tak wiele łączyło dziś tylko nienawiść." Jak łatwo jest stracić jedyną osobę której na tobie zależało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na swoją klasę:

1. Są w 2 klasie gimnazjum, mają już 14 lat, a za te kilkanaście miesięcy będą zaczynały się 15. Zachowują się gorzej niż dzieci w podstawówce na świetlicy.

2. Cały czas z nimi są jakieś problemy, dzisiaj był dyrektor (Możemy mieć zapowiedziane, że do końca roku szkolnego nie będziemy mieć żadnej wycieczki i żadnego wyjścia, np do kina)

3. Jak nauczyciele mają się na moją klasę nie denerwować jeśli oni cały czas prowokują go. Nie uczą się, nie odrabiają zadań. Brzydko mówiąc (nie chcę wychodzić na wulgarną, ale nie da się inaczej tego przedstawić) "W dupie maja naukę i to co co do nich się mówi"

W przyszłym roku egzamin gimnazjalny i czuję, że nasz klasa będzie miała najgorsze wyniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Ulubione słuchawki i router pożegnały się z tym światem prawie jednocześnie :blush:

Vaari został z telefonem do internetu, a w nim mały pakiet. Trzeba oszczędzać :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.