Jump to content
Adrian

Urodziny Tuomasa 2013

Recommended Posts

Jaki mamut *.* Ale chyba nie przejrzę całej, tnie się :D Utknęłam na dwunastej stronie -_-


Jest postęp! Dotarłam do życzeń Marcina! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja Wam dziękuję za zaangażowanie! Tuomas dowie się ilu wspaniałych fanów ma z Polski. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotarlam do swoich, dalej nie przegladam... ;) niektorzy fajne rysunki zamiescili, szczegolnie podoba mi sie ta karykatura z samego poczatku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotarlam do swoich' date=' dalej nie przegladam... ;) niektorzy fajne rysunki zamiescili, szczegolnie podoba mi sie ta karykatura z samego poczatku :) [/quote']

Jest genialna! :) Stworzyła ją fanka z Brazylii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja Wam dziękuję za zaangażowanie! Tuomas dowie się ilu wspaniałych fanów ma z Polski. :)

 

I w końcu się zdecydują przyjechać do Polski. Kartka wyszła znakomicie mile się zaskoczyłem, że moje życzenia są prawie na początku. :)

 

Nic tylko czekać na odpowiedz od Maestro. :) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra wiadomość!

 

Tuomas otrzymał naszą kartkę, która bardzo mu się spodobała. :) Dziękuje też wszystkim za ciężką pracę i wkład w jej przygotowaniu!

 

My również dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tworzeniu kartki dla Tuomasa. Zachęcamy również do wysyłania życzeń dla Marco! Macie niecałe 4h AŻ 1 dzień i 4h.. zapomniałem. :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.