Jump to content
Sign in to follow this  
Maciek

Nightwish w Metal Hammerze 12/2013

Recommended Posts

W polskim grudniowym Metal Hammerze będzie Nightwish (mówiąc ściślej wywiad). Pewnie nic specjalnie nowego, ale NW w polskiej prasie to zawsze coś :). Numer jest od dziś w sprzedaży, ktoś już czytał?

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów, ma taką mozliwość i byłby tak miły i dał radę zrobić skany, bo pewnie nie wszyscy będą mieli dostęp do gazety. Oczywiście umieścilibyśmy je też na stronie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie głupie pytanie, ale dostanę tą gazetę w Empiku?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro może uda mi się dowiedzieć czy jest w empiku :) Niech tylko ktoś mi o tym przypomni na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W empiku często widywałam MH, więc myślę, że powinien być ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas już jest. Nie kupiłam, ale przeczytałam większość wywiadu w samym Empiku. Poza rzeczami, które już wiemy mamy: ciekawą wiadomość odnośnie nowego albumu (mamy cztery piosenki i jest tam coś na kształt "ballady morderców", cokolwiek to znaczy, i obecnie, choć to może ulec zmianie, Tuomas mówi nam, że album będzie "prostszy" niż Imaginaerum), dowiadujemy się, że "żaden członek NW nie jest niezastąpiony" (ale tylko na koncertach) odnośnie zastąpienia Anette paniami z Kamelota i, że Tuomas sam chciałby być zastąpiony, gdyby np. złamał rękę, bo w NW chodzi o emocje związane z muzyką, a nie pełnym składem na scenie (czy coś takiego), wiemy, że w dokumencie (dziennikarze go już widzieli, o dziwo, lub nie) będzie zapis cząstkowy (jak mniemam) z koncertu incognito. Ogólnie wywiad ciekawy. Tyle udało mi się zapamiętać. Jest dwustronicowy, ale nie na tyle długaśny, czy rewolucyjny, żeby kupować dlań całą gazetę... mogli dorzucić plakat. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jakiej cenie to jest?

 

Za pewne 7 zł z groszami :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to super, można zainwestować : D

Zamiast pudru (który kolejny zgubiłam -.-), kupię sobie gazetę 8D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ja też kupię... I wytnę ten wywiad, i powieszę go gdzieś na honorowym miejscu... :happy:

Jeżu, Nimfa, ja w życiu nie używałam pudru xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też przeglądałam to czasopismo. Mam podobne zdanie, że dla tego jednego wywiadu ( z którego zresztą wiele nowego nie wynika, a jak na mój gust nie jest na wysokim poziomie) nie warto kupować gazety. Chyba, że kogoś interesują inne, opisane w niej zespoły :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to super, można zainwestować : D

Zamiast pudru (który kolejny zgubiłam -.-), kupię sobie gazetę 8D

 

Po co puder kobieta bez makijażu piękna jest :D Prawdę mówię :) A tak to czekam az w MH będzie plakat Nw :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, jest w empiku :) Może pojawi się też Sonic Seducer z Tarją i Sharon

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupuję MH w kiosku, (inne podobne gazety też tam mogę dostać) widziałam też chyba Rockaxxess w Stokrotce (w Nidzicy nie ma Empica) wywiad jest ok, chociaż spodziewałam się że będzie tego więcej lub chociaż jakieś większe zdjęcie zespołu. Na tym zdjwMH najlepiej - moim zdaniem -wyszedł Marco a Tuo bez okularów wyglądałby lepiej (lub bez kapelusza), samo zdj tez nie podoba mi się za bardzo: 4/10. MH kosztuje 7,95zł.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałem wywiad, sympatyczny, moze nie jakiś przełomowy ale zawsze to NW w polskiej prasie.

 

Ma ktoś z osób, które zakupiły możliwość zrobienia skanu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma ktoś z osób' date=' które zakupiły możliwość zrobienia skanu? [/quote']

 

Mam gazetę w domu. Na dniach zeskanuję i wrzucę do galerii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.