Jump to content
Jillian

Galeria Jill

Recommended Posts

Moja przygoda ze sztuką jest krótka, a efekty chyba mało zachwycające ;p

Trochę bawilam się grafiką tworząc szablony na blogi kiedy miałam więcej czasu wolnego. Teraz to głównie fotografia...

Dobra, przyznam się otwarcie, że to twórczość amatorska...ale z chęcią się zapoznam z waszymi opiniami. Proszę o dobre rady i słowa krytyki :) Na początek kilka moich prac, które uważam, za "w miare ok"... wystarczająco, żeby nie wstydzić się ich pokazać :P

Powiedzmy...

Zawsze mam opory ;p

Zdjęcia:

dscf4448b.th.jpg

 

12801812.th.jpg

 

45952569.th.jpg

 

70650504.th.jpg

 

82534181.th.jpg

 

8siem.th.jpg

 

7kisdjc.th.jpg

 

7182511.jpg

 

 

i szablony ;p

 

 

podglladsemi.th.png

 

podgladv.th.png

 

hungergamespodglad.th.png

 

kosogospdgl.th.png

 

dramionepinkpdgl.th.png

 

 

Ale was zasypałam, a to jeszcze nie wszystko xD

Dobra, słucham...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian, nie znam się na fotografice i nie jestem ich fanką, ale ujęcia fajne.

Szablony, rewelacja- ciekawe, zmysłowe- masz talent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też lubię fotografować i też amatorsko, więc wiele Ci nie podpowiem. Mam wrażenie, że w tym zdjęciu w kukurydzy (nie jestem pewna czy to kukurydza xD), ten nie ostry liść na pierwszym planie jest trochę denerwujący.

Generalnie widać, że masz pomysły na zdjęcia :)

PS. Jakiego aparatu używasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fujifilm Finepix s4000 Zoom.

...niestety ;p Nie jestem z niego zbytnio zadowolona, chociaz nieraz potrafi mnie mile zaskoczyć :D

 

Dziękuję Beato :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam tych, którzy potrafią wycisnąć dużo z aparatu i stworzyć naprawdę dobre ujęcie. Twoje fotografie mają coś niezwykłego. Najbardziej podoba mi się scena z kukurydzy (numer poproszę :D) i kociaków - zwłaszcza ta z fioletowym filtrem (?).

 

W szablonach praktycznie nagłówki są ukończone, więc na nich się skupię. całość przypomina mi sny, lekko zamglone, tajemnicze. Różne ujęcia jakoby skłębione myśli. :) Brzmi trochę poetycko, ale takie mam odczucie patrząc na nie. Nie podoba mi się zbytnio ostatni nagłówek... Hermiona zdradza Rona z Malfoyem? Nie, to jest nie do przyjęcia. :) Trochę też zbyt cukierkowo, jak dla mnie. Tu kwiatuszki, tu róż. :D

Rozumiem, że to miało oddać klimat niespełnionej miłości Hermiony i Draco? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci Adrianie za miłe słowa, urosłam jakieś 5 centymetrów :D

Co do tych cukierkowych szablonów, to tylko te z Hunger Games były moim pomysłem. Reszta to szablony robione na zamówienie. Tak to już jest na szabloniarniach - ktoś życzy sobie Dramione na różowym tle, to ja muszę się dostosować :D Większość moich szablonów jest jednak bardziej mroczna :)

Przykład nr. 1 --> http://107-landgrafic.blog.onet.pl/

Przykład nr. 2--> http://img442.imageshack.us/img442/7969/wersja2a.png

 

Najbardziej podoba mi się scena z kukurydzy (numer poproszę:P)

Czy Ty mi chcesz poderwać moją własną prywatną kuzynkę? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link już poprawiony, wystarczy powiększyć, żeby zobaczyć dokładniej nagłówek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość moich szablonów jest jednak bardziej mroczna :)

I właśnie te mroczne podobają mi się najbardziej. :) Sam robię zlecenia i muszę kierować się zasadą: Najlepszy styl to taki, który się podoba klientowi. ;)

 

Czy Ty mi chcesz poderwać moją własną prywatną kuzynkę? :D

Tam zaraz poderwać. :D Znaczki chciałem swoje pokazać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość moich szablonów jest jednak bardziej mroczna :)

I właśnie te mroczne podobają mi się najbardziej. :)

Mi również :)

Sam robię zlecenia i muszę kierować się zasadą: Najlepszy styl to taki, który się podoba klientowi. ;)

Każdemu, kto posiada podobne zdolności szczerze zazdroszczę - jestem kompletnie atechniczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety zdarzały się też szablony z Bieberem... koniecznie utrzymane w mrocznym klimacie. spróbujcie soie wyobrazić taki rzeczy... masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bieber na mroczno? Fakt kontrowersyjne połączenie. W tym chłopaku jest tyle świeżości i radości, że raczej widzę go w słońcu i na zielonej,okwieconej łące.

Chętnie zobaczyłabym jednak Biebera w otoczeniu mroku? Może być ciekawe;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio przelatując po kanałach miałam "przyjemność" trafić na wyżej wspomnianego, gdzieś na jakimś "czerwonym dywanie"... Pamiętam, że w pierwszej chwili pomyślałam: "Ta dziewczyna mogłaby mieć dłuższe włosy", następnie zaczęłam mieć wątpliwości, czy to chłopak, czy dziewczyna. A po przeczytaniu podpisu, kiedy się w końcu pojawił, wybałuszyłam oczy kwitując w myśli: "OMG!!!" Jeśli otaczają go mroki, to chyba bardziej intelektualne, niemniej nie znam człowieka, więc nie będę niczego rzucać jako pewnik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne zdjęcia - śliczny kotek :D Szablony bardzo dobrze wykonane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też kiedyś robiłam szablony. fana sprawa :) twoje są niezłe. nie będę się zachwycać, bo osobiście wolę trochę inny układ tabel, ale jeżeli chodzi o grafikę to bardzo mi się podoba :)

 

nie znam się. ani na fotografii ani nagrafice. nie jestem ekspertem. ale jestem człowiekiem i mogę oceniać czy mi się podoba czy nie. dlatego pobawię się w eksperta i powiem co myślę o zdjęciach:

1, 2, 4 - są naprawdę super. niczego mi tam nie brakuje, wszystko gra, można powiedzieć, że na moje oko wyglądają nawet profesjonalnie.

2, 5 - są ok, ale to już są "zwykłe" zdjęcia. nic nie zaskakuje, nic nie rusza. ładne, ale nie świetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczne foteczki, dobrze wykonane, takie wyjątkowe, cuda, aż czuje te emocje.

Najbardziej mi się podoba 3.

 

Fajne szablony, gdy bym tylko miał pasujący temat. Potrafisz to dobrze wykonać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna mała porcja zdjęć wakacyjnych ode mnie :)

 

Nie wiem co to za ptak, ale jest przepiękny!

Jest tu jakiś ornitolog? ;)

 

DSCF9032.JPG

 

DSCF9142.JPG

 

DSCF9544.JPG

 

DSCF9563-vert.jpg

 

DSCF9587-vert.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczne! Ja nie mam za dużo szczęścia do żywych stworzeń, zawsze mi uciekają sprzed obiektywu :P Gratuluję takich ujęć. Z ptaszkiem nie pomogę, znam się na nich gorzej niż na kwiatach. A o tym jak znam się na kwiatach Beatka coś wie :P Ale mam nadzieję, że znajdzie się tu jakiś znawca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ciocia ma fuksję w doniczce nad drzwiami frontowymi, od razu się zakochałam w tych kwiatkach! Są przepiękne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię ujęć owadów/robaków/pająków/itd. i nie podobają mi się takie zdjęcia.

 

Pierwszy kotek i ptak - świetne! : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten motyl to Paz Królowej ,zdjęcia Świerszcza i Biedronek jest piękne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki :)

A ptaszka rozpoznajesz? :) Ja się niestety na ptakach nie znam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja seksuologiem : D Zapraszam na terapię xD

 

Czekamy na nowe zdjęcia! Może inna tematyka? ;3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.