Jump to content
Maciek

Wywiad z Tuomasem o Floor, planach na przyszłość i nie tylko

Recommended Posts

Świeżutki, obszerny wywiad z Maestro, w którym opowiada o kulisach przyjęcia Floor i Troya do zespołu, o nadchodzącym dvd, o Anette oraz o solowym projekcie i planach na przyszłość zespołu. Przetłumaczony wywiad w linku :).

 

www.nightwish.pl/zespol/wywiady/wywiad-z-tuomasem-16-10-13

 

 

 

Sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, interesująco się zapowiada kierunek nowej płyty - powrót do korzeni, tylko jakich korzeni? ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, intrygujące są wypowiedzi Tuo. Warto przeczytać choćby po to, żeby mieć prawdziwe poglądy na niektóre tematy i poznać parę prawd bezpośrednio od zainteresowanego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny wywiad. Brakuje mi pare pytań, ale nic nie poradze.

Szkoda, że na nowy album trzeba tyle czekać (bo aż do wiosny 2015!), ale to zrozumiałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Powrót do korzeni" Nie miał bym nic przeciwko na takie once :D Z gratisem Troya.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powrót do korzeni to jest to, ale niezupełnie przecież, bo orkiestra i chór zostają... zatem myślę o korzeniach typu Wishmaster, czy Oceanborn. No i dobrze! Bo Tuomas kiedyś rozważał, czy akustyczny album w stylu ich najwcześniejszej twórczości nie będzie ostatnim! Skoro jest orkiestra i wyjce to o akustycznym (mam nadzieję) nie ma mowy, a jedynie o bardziej metalowym, a mniej filmowym. Może jakieś wesołe power metalowe inspiracje porzucone dawno temu? Wyraźniejsze klawisze? Więcej solówek Emppu? Do tego jeszcze zapewne dojdzie nowiuśki wokal Troya! Cytując Tuomasa: Jestem doprawdy podekscytowana" :-D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orkiestra i chór zostają! Yay! A były już spekulacje na temat akustycznej płyty NW.

Tylko szkoda, że album dopiero w 2015 roku... Tak jak już pisałam na facebooku - chyba sobie kupię na dwudziestkę..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu kolczasty. W 2015 będę miała 16 lat ;-; Emi, starzejesz się ;-;

Dużo czekania :< Ale w sumie jeżeli tyle czasu potrzebują na stworzenie porządnego materiału, to ja nie będę ich poganiać. Nie muszą się spieszyć, ważne, żeby album był prawdziwie najtłiszowo epicki :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, to tyle, co ja teraz. :>

 

Hm, wreszcie jakieś sensowne informacje. Wyobrażam sobie właśnie nowy krążek, takie OB z orkiestrą w stylu IM... To byłoby cudowne. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale fajnie, wydadzą album za dwa lata, czyli na twoją osiemnastkę. *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekacie! Ja będę już miała 20 lat, kiedy wydadzą album i, o ile się dostanę, będę już niemal kończyła pierwszy rok studiów. Dla mnie to jak za eony, ery, tysiąclecia... przecież ja nadal mam 4 latka! To jakaś bzdura, że mam zdawać maturę! :D Tuomasie pospiesz się z tym albumem, bo Cię odnajdę i nie będzie Ci do śmiechu! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tam 16 czy 20 lat. Ja już będę umierać ;__;

A tak na prawdę, to dobrze, że są na forum starsze osoby ode mnie 8D POZDRAWIAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tam 16 czy 20 lat. Ja już będę umierać ;__;

A tak na prawdę, to dobrze, że są na forum starsze osoby ode mnie 8D POZDRAWIAM.

[offtop]A ja jestem młodsza, haaa! ^_^[/offtop]

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 latka da się wytrzymać, bo bywało, że czekało się więcej. Tym bardziej, że wiadomo że warto czekać:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Dziiewczyny, co wy tu o wieku piszecie? Co za różnica, kto ile lat wtedy będzie miał? Maturzystki 2014, jeśli będziemy myśleć, że nie dostaniemy się na studia, to naprawdę możemy mieć z tym kłopot. Przy najbliżesz okazji zrobię korektę tego wywiadu - nie obrażajcie sie, ale widzę błędy interpunkcyjne, choć przyznam, że mniej niż zwykle (w sensie: składnia prawie wcale nie kuleje, stylistyka też tylko czasami, ale przecników znów za dużo).

Tuomas narzeka na wymagania fanów, wytwórni i swój los jako muzyka. Jak zwykle, dużo gada o sobie. Chwalą Floor jak tylko mogą. Miło, że chociaż nie krzywdzą Anette. Oby nie przesadzili z tym powrotem do źródeł. W niektórych momentach potwierdza oczywistości. Zobaczymy, co powie w następnym wywiadzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Morderco; narzekania są jedynie żartobliwe, czekać warto, a na upływ czasu nikt nie ma wpływu. Co do wywiadu, są w nim jeszcze błędy, nawet ja to dostrzegam, ale tłumaczyliśmy go z Maćkiem w pośpiechu, żeby jak najszybciej forumowicze mieli szansę otrzymać polską wersję i stąd potknięcia. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish nowym Elu ??? Błahaha... Choć w sumie mogło to być ciekawe na jedną piosenkę , wytwórnia ta sama i w ogóle. Utwór ponad ośmiominutowy . Na początku klawiszowa wstawka i etniczne dźwięki-skrzypce,lira,dudy,flet i mocne gitarowe riffy i charczenie Chrigela , panie na chórkach , basowe zacięcie , solówka gitarowa no i oczywiście perkusiści. Tak to by było coś dziwnego i niezwykłego i pewnie nigdy się nie stanie . Mam nadzieje że Tuo ich słucha . Dobra pomysły mnie wzięły i tak nikt tego nie przeczyta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.