Jump to content
Milla

Karaoke

Recommended Posts

Tak :3 I dlatego jest łatwa i dlatego cudnie się ją śpiewa :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejo, użytkownik Kamikaze27. Zaprasza do znajomych i stwierdza, że musimy razem powyć. :)

 

 

A tak w ogóle ile macie najwięcej punktów i jaka to piosenka? :)

 

U mnie wypada na My Immortal - Evanescence (8587)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje wyniki są dosyć stare, bo gdzieś tak na początku tego roku nawalił mi mikrofon... Muszę wreszcie kupić nowy (polecicie mi jakiś, który dobrze nagrywa? Moje poprzednie trzeszczały).

"Czołówka" z high scores:

 

XqWyKOU.jpg

 

Ale pewnie gdybym przez poprzednie x miesięcy miała ten mikrofon, to wyglądałoby to nieco inaczej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zrobie soboe konto to do was dołącze, ja wyłam z moim bratem Black Sabbath XDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry mikrofon Samson G-Track, jest on cholernie drogi. W sumie warty swojej ceny, jednak nie była bym sobą gdybym nie kupiła go taniej. Polecam szukać używanych gdzieś w internecie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm, zobaczę :) A nagrywasz jakieś covery może? Próbowałaś? Bo ja bym chciała tak pod tym kątem szukać mikro, żeby mój głos brzmiał jakoś w miarę... To może bym Wam wreszcie pokazała, jak się drę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, nie nagrywam coverów na "jutube" to nie dla mnie, złe mikro. Przykre wiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj tam wstyd, to przecież nic takiego, Lucyfko :D

Jak już kupię ten mikrofon, to powyję z Wami na karaoke, dziewczyny... Można by zrobić taką wesołą spiewającą konfę na skajpie, z Invusią, Paulą, Wami, a najlepiej z połową forum... *marzy* :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm genialne to byłoby genialne, ja sobie powyję 27 sierpnia :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i cover. To raczej nie to. xD Lubię śpiewać, ale uważam że idzie mi to fatalnie i wolę tego światu nie pokazywać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bede miał dobry mikr to i ja powyje :P

Może nawet coś nagram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula zamiast karaoke proponuje wieczorek gitarowy.

 

 

ERROR.

1. Nie umiem grać

2. Nie umiem śpiewać

3. Mój mikrofon w kamerze jest beznadziejny...

 

 

...Już wiem, co chcę na urodziny! :>

 

 

 

Taak, mikrofon, nie - słuch. Tu już nic nie pomoże... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ymm... Czy to nie jest czasem link do Twojego awatara, czy coś? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh shit, stwierdzam pomyłkę, bo link do awataru *wstyd nr2*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaprosiłam Cię do znajomych :) I zaraz wkleję link do Twojego profilu do pierwszego posta w tym temacie :)


Albo i nie wkleję, bo nie da się już go edytować :D Dobra, to w sumie nie takie ważne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stwierdzam, że Im jest najwygodniejszym/najlepszym do śpiewania albumem NW, przynajmniej dla mnie. W sumie wiedziałam to już wcześniej, ale... Ostatnimi czasy wszystko śpiewa mi się wyjątkowo fajnie, w tej chwili właśnie Imadżinerum, piosenka po piosence. Od paru dni kocham wyć jeszcze bardziej niż zazwyczaj :D Nic mi nie siedzi w gardle, nie przeszkadza... Piszczę jakoś jakby wyżej, niż zwykle... (Właśnie skończyłam TLTM ^^)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Finlandii karaoke jest bardzo popularne, chyba tak jak hokej na lodzie, salmiakki, tango i haevy metal . Karaoke można chyba spotkać w (prawie) każdym klubie. Lubią je młodzi i ci starsi też. W YLE TV 2 jest program karaoke " Tartu Mikkiin". Występują w nim znane osoby. Są dwie dwu-osobowe drużyny i prowadzący: Sami Hintsasen.

Link do oficjalnej str.: http://yle.fi/musiikki/tartu-mikkiin - tu można zobaczyć cały odcinek.

I link na YT:https://www.youtube.com/watch?v=oBsot9ZLYJU (" Angels are calling" śpiewa Ari Koivunen i niezle wymiata ;) )

I fragment z Jarko Ahola: https://www.youtube.com/watch?v=fw0ancWPYVA

 

Ja nie śpiewam, ale lubię oglądać takie programy i itp.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błażej, masz kawał głosu! Prawdziwy żywioł na scenie. :)

 

Strasznie żałuję, że mnie nie było na Sabatonowym zlocie... Wygląda na to, że się świetnie bawliliście. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super!!! Sama bym pośpiewała z tobą, jakbym umiała xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.