Jump to content
Milla

Karaoke

Recommended Posts

Sio przesłuchać! :happy:

Tak w ogóle to dziś był ten apel z okazji dnia edukacji narodowej i śpiewałam Chodź, pomaluj mój świat. Kocham mikrofony. Jak dostaję mikrofon, to znika cały stres i zaczynam śpiewać czysto, dobrze, głośno, no i nie mam problemów z oddechami. To niesamowite.

Swoją drogą, wiecie jak cudnie jest stać przed tym tłumem ludzi, wyć i jeszcze słyszeć, że to wycie wychodzi? :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem po sobie :P (teatr)

Uczyć się roli komediowej, wyjść pewnego dnia na scenę, założyć maskę i grać. A najlepszą dla mnie nagrodą jest mega uśmiech na twarzach i aplauz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musialbym poszukac xd

Bylo o nas raz w gazecie, zdjecia mam a o filmikach nie wiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak wracając jeszcze do tego SoaDu: kiedy przy obiedzie śpiewałam BYOBa i wystukując rytm, usłyszałam, że "Dziecko jest zawsze takie rozanielone w piątek", a później jeszcze "Chociaż minutę ciszy i spokoju, proszę" :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnie mikrofon wpływa negatywnie - nawet jak go dostaję w małym, zamkniętym pomieszczeniu, w którym jest góra pięć osób, gardło moje mnie olewa i fail. ;>

 

Chociaż z tych ostatnich dwóch publicznych darć mordki jakoś wyszłam z twarzą. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

WAKE UP vahgacajsmsfvqggag MAKE UP!

angvbgagalieoepqja SHAKEUP!

jakqvqfhsjdnsjshqva TABLE!

 

 

 

Od początku mi to towarzyszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktos ma ochote pospiewac? :D

Boli mnie gardlo, ale powyć można xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A masz mikrofon i skajpa? Jak tak, to zaraz ci wytłumaczymy przez tenże cudowny program. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam kamerkę z mikrofonem razem może być? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Ćwiczę :D Albowiem dykcja nie jest moją mocną stroną, przynajmniej jeśli chodzi o śpiewanie po polsku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to dobry temat, ale muszę się Wam pochwalić. ;) Wyciągnęłam GLS w wersji Floor, włącznie z "for you" nie na falsecie! Aww, jestem z siebie taka dumna. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje :D :D

Jak to dobrze znać osobę, która na falset nie mówi sopran (forAgata) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to dobry temat, ale muszę się Wam pochwalić. ;) Wyciągnęłam GLS w wersji Floor, włącznie z "for you" nie na falsecie! Aww, jestem z siebie taka dumna. ;)

 

 

CHCĘ USŁYSZEĆ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paaaaaulaaaaaaa, użyczyłabyś mi takiej jednej, małej oktawci... Albo dwóch... Albo załatwiłabyś mi lekcje śpiewu... ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.