Jump to content
Milla

Karaoke

Recommended Posts

Nie liczyłam :> Poza tym, mogę policzyć w stylu Tarji, z falsetem, to mi wyjdzie dużo. xD Ale w sumie to nie wiem, możecie mi kiedyś policzyć. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz dużo ;-; Bo dajesz radę z GLSem ;-; A ja mam tak maaaaaaałooooooooooo ;_________;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z falsetem tez duzo :D

Do GLS Floor tez dosiegne ale ucinam pod koniec i niezbyt czysto... :/ Łamie sie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też umiem wyciągać! Szczególnie na GLS i Walking In The Air. Co do czystości.... Emi się tu więcej wypowie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, "for you" zdziera gardło. Bo ja się chyba dziś bardziej drę, niż śpiewam. xD Taka Lzzy Hale. xD A wczoraj było tak nawet niezdzierająco. Tylko że byłam rozśpiewana. xD

 

Mamo ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oo, przypomniało mi się jak pewnego wieczora siedziałam i wyłam na zewnątrz... Wtedy zaśpiewałam to for you, nie wiem, czy dobrze, ale jednak... Czyli kiedyś jednak to śpiewałam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak chcesz usłyszeć moje skrzeczenie (a nie chcesz), to kup mi mikrofon, który nie szumi i nie trzeszczy :P

Ewentualnie wpadnij do mnie, to ci zaśpiewam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak sobie kupię mikrofon, to nagram i wrzucę. Ale, że się to nie zapowiada w najbliższym czasie, to raczej zapraszam do Krapkowic. Albo lepiej, zapraszam Cię do Sami, a potem wbijesz z nią do naszej cudownej szkoły. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, to czekam niecierpliwie na te mikrofony. Albo wpadam do Was : D

Haha mam zaproszenie do Sami od Pauli ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wy jesteście niedobre. I żerujecie na tym, że ja forum nie czytam... Paula, ty szczególnie! xD

 

A z tym "mam wolną chatę, wbijajcie", to było na razie 'zobaczymy' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3c i jej problemy... egzystencjonalne... o pączkach z toffi... xD

Ten post Sami mówi, że możecie przyjeżdżać, ona zawsze próbuje być maksymalnie niemiła. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemy o pączkach z toffi mają sens. Ale lewa nie chce się równać prawej... ;<

 

I przestań również budować dziwny, fikcyjny obraz mnie na tym forum. Dowiaduję się o sobie różnych ciekawych rzeczy :) Zaraz wyjdzie, że jestem płatnym mordercą na zlecenie i próbuję rozpuścić zwłoki w wannie.... (Tak, oglądam właśnie Breaking Bad i leżę ze śmiechu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jesteś zła ;)

Chcesz mnie zdemoralizować ;P

 

(...Deep Silent Complete u mnie się śpiewa akurat ;>)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcale nie! Ty jeszcze nie wiesz co to znaczy zdemoralizować :>

 

A ja cały wieczór puszczam przez głośniki nowe GLS z Floor i wyjemy sobie razem. Znaczy Floor śpiewa, a ja wyję. Sąsiedzi mają spokojny początek weekendu, nie ma co xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi mieli tak 'spokojnie', jak wróciłam wkurzona z recitalu Kuby, na którym śpiewałam pół piosenki i, olewając wszystko, zaczęłam się wydzierać GLS do instrumentalnej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stwierdzam, że śpiewanie "Ułańskich stepów" jest absolutnie epickie :D I podchodzi pod mój głosik, nie trzeba wysoko piszczeć i mieć pierdyliardooktawowego głosiska :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, jak cudnie się śpiewa singiel Tłosia? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo ona jest praktycznie na jednym tonie. Tez ją za to lubie :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.