Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Włosy masz lepsze od moich :(

Kilka znajomych powiedziało mi to samo. Może to wynika z tego, że nie prostuję/lokuję/farbuję i nie robię żadnych innych morderczych zabiegów?

Na pocieszenie powiem Ci, że moje strasznie wypadają... :dodgy:

 

No, na pociechę Ci powiem, że ja też nie prostuję (proste są z natury :P ), nie suszę suszarką... (bo mi się nigdy nie chce :P ), nie kręcę (bo nie umiem i mi się nie chce :P ) a farbuję od baaardzo wielkiego dzwonu. Średnia to raz na trzy lata :D

 

Wiesz, nie widziałem fryzjera od 4 lat. :blush: Pokaż fotkę i nie p... nie gadaj za dużo :D

 

No, ja w ogóle nie chodzę :P Od 6 lat nie byłam (niezbędne czynności opędzam samodzielnie nożyczkami lub przy pomocy Mamy ) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj oberwałoby się :D jak znajdę chwilę na zrobienie to się podzielę ;)

 

A ja mam Twoje zdjęcie w rozpuszczonych włosach :P I nawet dobrze na nim wyglądasz. (dostałeś wszystkie zdjęcia, więc nie marudź teraz tylko) Szkoda, że najlepszy aparat jakim dysponuję, to Zenit 12XP - kliszówki mają swoje przekleństwa. Inaczej by były zdjęcia inne niż z telefonu... (przecież nie noszę kliszaka ze sobą na uczelnię ani do pubu...)

 

 

 

Żeby nie było, że się tylko nabijam z Damiana, to pokażę moją mordkę na większym zdjęciu niż na awatarze (i nie dopieszczoną stylizacją...). Aga w wydaniu codziennym:

204739537_IMG_3665resize.thumb.jpg.96e7429e00b90dc962584f6dad2927cd.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:O

 

Ładna prezentacja!...

 

Nie dość, że inteligentna z Ciebie dziewczyna, to jeszcze ładna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już mamy prawie cały obraz Ciebie Aga: wizualnie i dusza odkrywana w postach:)

 

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko złośliwych komentarzy i ironicznego tonu ;)

 

 

 

P.S.

Jako osoba posługująca się ironią chętnie i często i tak twierdzę, że ludzie wredni są ciekawsi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wredni są trudniejsi, ale lepiej im się żyje- cóż różni jesteśmy:)

Ludzie posługujący się ironią mają specyficzne poczucie humoru- wredoty w Tobie nie odkryłam;)

Wracając do fotki- przystojna z Ciebie laseczka:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie ;) Nie dajcie się zwieść.

 

Specyficzne poczucie humoru to jest to, co lubię w ludziach! :D Jakby nas śmieszyło to samo, to by nudno było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z góry proszę o wybaczenie w związku ze zmuszaniem Was do tego widoku, gdyż:

a) jestem istotą niefotogeniczną

b) prawdopodobnie nie ma takiego zdjęcia, do którego nie złapałabym jakiegoś zwierzaka :ninja: (ta metoda służy odwróceniu uwagi od mojej postaci na zdjęciu :D )

 

a5495cdd92_zps3c47438d.jpeg

876e596a06_zpsc383dad0.jpeg

9ace680de3_zps5a2599eb.jpeg

a42cd5a06a_zps33a46616.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnie jest cuuudne

Na ostatnim cudny jest kotek :D

 

Ty najlepiej wyszłaś na 1 i 2 :) I nie wiem skąd u Ciebie podejrzenia o niefotogeniczność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty najlepiej wyszłaś na 1 i 2 :) I nie wiem skąd u Ciebie podejrzenia o niefotogeniczność.

 

Podzielam zdanie Kaktuski. Ale z drugiej strony rozumiem, że nie każdy lubi na siebie patrzeć na zdjęciach - ja tak mam.

Wstawiłabym jakieś swoje, ale nie posiadam takiego, które by mnie satysfakcjonowało i było aktualne :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu Kolczasty, jak Was, Dziewczyny, rozumiem :D

Aczkolwiek, no właśnie, jak patrzę na Wasze zdjęcia zadaję sobie pytanie: czego Wy się u siebie czepiacie? :P Z drugiej strony... hm... moje wrzucone tutaj zdjęcie sporo na ten temat mówi :D

 

Oj tam, oj tam, po prostu wrzucajcie, chętnie pooglądam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale z drugiej strony rozumiem' date=' że nie każdy lubi na siebie patrzeć na zdjęciach - ja tak mam. [/quote']

ja lubię tylko te na których jest więcej PS'a niż mnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam wrażenie, że im człowiek starszy, tym większego dystansu do siebie nabiera. Za czasów podstawówki i liceum to praktycznie żadnych zdjęć sobie nie pozwalałam robić, a co dopiero ich oglądać czy komuś pokazywać :P No w końcu chyba każdy ma tam jakieś swoje kompleksy i w ogóle, a u siebie się zawsze to wszystko niedoskonałe widzi jakby bardziej wyeksponowane ;) Teraz w sumie już mi przeszło, jest mi po prostu chyba bardziej wszystko jedno co ktoś sobie o mnie pomyśli. A to paradoksalne w zasadzie, bo mówiąc już całkiem obiektywnie te 10 czy 15 lat temu mniej się miałam czego wstydzić niż dzisiaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym się podobamy innym wcale, najczęściej chętnie zmienilibyśmy w sobie coś z zewnętrza;)

Zupełnie nie istotne jest dla mnie, czy się podobam czy nie- nie to ma być wyznacznikiem mojej osoby.

Wyglądam jak wyglądam, tego nie zmienię, ale lubię siebie:)

Fotki pokazują naszą fizjonomię, ale "forum" odzwierciedla nasze duszyczki- to ważniejsze:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam kiedyś szczurka, Ogryzek miał na imię, świetny był zwierzak.

Czyj zwierzak na fotce i jak się nazywa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia jak nazywa się szczur, ale należy do dziewczyny z forum Tarji. Fotka została zrobiona na spotkaniu forumowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczurki są cudowne :-D Też miałam kiedyś, zwał się Chucky na cześć laleczki Chucky z kultowego horroru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.