Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Ojej, czemu takie posępne miny;)?? Evi, boję się...taka groźna Twoja twarz...Rozumiem, poważna narada się pewnie odbyła. Ale następnym razem uśmiechnięte facjatki poproszę;) A tak w ogóle muszę powiedzieć, że nasze "władze" wspaniale się prezentują! Hym, miłego wypoczynku:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tak sobie napiszę: bardzo Was kocham! Jesteście piękni i zieje od Was magią Najtłiszka;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest nasza reakcja na offtopy na forum. :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj no, przecież nasze offtopy są takie miłe, fajne, integrują nas... A Wy tak na nie groźnie łypiecie, jeszcze sobie pójdą i co wtedy?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie robiłem aktualizacje fotek :P i ma tu taką najtłiszową :)

 

DSCN05852.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! Ale przystojniacha z Ciebie;)! Bardzo ładne masz włosy! Ciemny brąz? Chyba trochę kolory zdjęcia są inne niż w rzeczywistości i słabo widać...Ale i tak bardzo ładnie:).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak ciemny brąz, no ktoś ma oko. :)

każdy tylko mówi czarne, eheh

Haha, u mnie jest to samo :D Ludzie mają jakąś dziwną definicję czarnego, przecież moje włosy są ciemnobrązowe, a oni cały czas, że czarne :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam przystojnego pana :D Może ludzie to daltoniści, bo ja tu żadnego czarnego nie widzę, nawet nie rzuca się na czarny kolor :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, ja przestałam rozróżniać kolory mając niecałe jedenaście lat, ale moja podświadomość automatycznie koloruje włosy Ancienta na brązowo, bo nie są takie ciemne, jak na przykład włosy mojego kuzyna albo mojej mamy - ewidentnie czarne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas udowodnić ludziom, że nadal żyję i nadal tworzę! :D Oto ja ze swoją nową pracą, którą powinnam niebawem skończyć (w każdym razie przed trzydziestym piątym rokiem życia, bo używam tylko myszki do tworzenia, a ona jest bardzo nieprecyzyjna i strasznie przez to zmulam). To moja pierwsza próba stworzenia czegoś na komputerze i jestem raczej zadowolona z dotychczasowych efektów.

 

11173420_927983797259124_496080810_n.jpg?oh=ec01d08188860891d1826c6cb692a5a2&oe=553C2D17

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, no nieźle. Jeśli rysujesz to myszką to wielki szacun. Za cierpliwość przede wszystkim :D I jak na razie wygląda zachęcająco. Może zdążysz przed 25 rokiem życia? :D

No i fajnie zobaczyć twoją buźkę ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz co, Tajeczko, popatrzyłam na Ciebie i tak jakoś od razu mi się skojarzyłaś z Alicją :D

11173420_927983797259124_496080810_n.jpg?oh=ec01d08188860891d1826c6cb692a5a2&oe=553C2D17

4225721-mia-wasikowska-normal.jpg

Forumowicze, nie wydaje Wam się, że te dwie panie mają ze sobą coś wspólnego? Przynajmniej wizualnie? Czy to tylko ja i mój dziwny mózg?

No, a tak poza tym to jestem całym sercem za życiem, tworzeniem i dzieleniem się tą twórczością. Nie daj się pożreć studiom, Tai :happy:

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forumowicze, nie wydaje Wam się, że te dwie panie mają ze sobą coś wspólnego? Przynajmniej wizualnie? Czy to tylko ja i mój dziwny mózg?

Też mi się wydaje, że podobne są. :D A twoja praca wygląda świetnie, Taiteilija! Ma charakter i do tego taki efekt na komputerze. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, ślicznie wyglądasz:)! Twoja praca jest bardzo ciekawa. Nie znam się zupełnie na technikach komputerowych, więc w kwestji technicznej laik ze mnie, ale to wygląda bardzo interesująco i zapewne jest bardzo pracochłonne. Fajne są te niebieskości połączone z granatem. Ładnie wyszły pofalowane włosy i oczy..Widziałam kilka Twoich prac i Ty tak specyficznie eksponujesz oczy..Twarz jest przez to bardzo wyrazista i chce się na nią patrzeć i patrzeć..Pięknie. Maluj dalej! Życzę Ci wielkiej weny twórczej i dużo czasu na tworzenie:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, no nieźle. Jeśli rysujesz to myszką to wielki szacun. Za cierpliwość przede wszystkim :D I jak na razie wygląda zachęcająco. Może zdążysz przed 25 rokiem życia? :D

No i fajnie zobaczyć twoją buźkę ;)

 

Dzięki, Evi! Nieskromnie też jestem raczej dumna z tego, jak wychodzi. Pierwszy raz od dłuższego czasu coś wychodzi z tego rysowania.

 

Wiesz co, Tajeczko, popatrzyłam na Ciebie i tak jakoś od razu mi się skojarzyłaś z Alicją :D

 

O, ej, dzięki, Emi! Podoba mi się to porównanie! Ale to chyba zależy od zdjęcia. Na każdym wyglądam inaczej. Mam jakąś dziwną twarz i ona zawsze inaczej wychodzi. Kobieta-kameleon. Niemniej, porównanie dalej bardzo mi odpowiada! :D A ze studiami walczę... one niestety ze mną też!

 

Też mi się wydaje, że podobne są. :D A twoja praca wygląda świetnie, Taiteilija! Ma charakter i do tego taki efekt na komputerze. :D

 

Potwierdzajcie dalej - ego mi rośnie. :happy: Dzięki, Eclipse!

 

Tai, ślicznie wyglądasz:)! Twoja praca jest bardzo ciekawa. Nie znam się zupełnie na technikach komputerowych, więc w kwestji technicznej laik ze mnie, ale to wygląda bardzo interesująco i zapewne jest bardzo pracochłonne. Fajne są te niebieskości połączone z granatem. Ładnie wyszły pofalowane włosy i oczy..Widziałam kilka Twoich prac i Ty tak specyficznie eksponujesz oczy..Twarz jest przez to bardzo wyrazista i chce się na nią patrzeć i patrzeć..Pięknie. Maluj dalej! Życzę Ci wielkiej weny twórczej i dużo czasu na tworzenie:)

 

Dziękuję Ci, Aniu! Szczerze mówiąc, ja sie na tym też nie bardzo znam. Nie potrafię posługiwać się warstwami i dlatego nie potrafię sobie ułatwić pracy, ani jej przyspieszyć, czy poprawić jej jakości, bo podejrzewam, że te warstwy po coś są, ale na takich cudach to się wyznają ci, co w grafice robią na co dzień, choćby Adrian. Mimo to, chyba sobie radzę! Inaczej bym się nie chwaliła efektem! ;) W pracach eksponuję to, co potrafię najlepiej (żeby zamaskować to, co idzie mi gorzej), czyli oczy i chyba to działa pozytywnie na odbiór rysunków. Poza tym oczy są przecież najciekawszym elementem twarzy, najbardziej niesamowitym i najwięcej mówiącym. No...

Maluję, maluję! Wena i czas to jest to, czego mi trzeba. Dzięki jeszcze raz za komentarz. :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, jak Tim Burton będzie organizował casting do jakiegoś swojego nowego filmu to startuj miałabyś duże szanse. :)

 

A ja wrzucę parę zdjęć z mojego wczorajszego zakończenia roku szkolnego. :)

 

24massk.jpg

 

218top.jpg

 

2vlsaxj.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach..młodość! Gratuluję promocji! Wogóle muszę przyznać, żeś bardzo przystojny. Od dziewczyn to się chyba opędzić nie możesz;):)! Jesteś fotogeniczny, pozy masz jak profesjonalny model. Gdyby nie to świadectwo w ręku i czapeczka a la amerykański college, to miałabym wrażenie, że oglądam katalog z modą męską! Świetnie prezentujesz się w garniturze, przy czym nie jesteś sztywny, ale masz taki fajny, luźny styl. Pasują Ci te okulary i trochę niebardzo widać(czapka), ale fryzura także stylowa. Na ostatnim zdjęciu masz bardzo ciekawy wyraz twarzy..Taki "Tuomasowy". Od razu przychodzą mi na myśl niektóre foty Maestro i to jak on pozuje..Bardzo udana sesja, Marcin:)! Proszę o więcej;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ogóle moim zdaniem każdy facet wygląda świetnie (w dobrze dobranym) garniaku ♥

A ty Marcinie - tu zgodzę się z Anią - jesteś bardzo fotogeniczny :) i przystojny :>

 

@Anulka - on ma już wprawę w pozowaniu, to nasz forumowy model, chyba najwięcej fotek tu wrzuca :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestańcie!!! Ja przystojny? :blush: Ja jestem normalnym przeciętnym facetem z Dobrego Miasta. Niektórzy mi mówią, że mnie aparat kocha i zawsze ładnie wychodzę na zdjęciach. Przyznam szczerze, że może to zabrzmieć samolubnie i narcystycznie, ale uwielbiam robić sobie zdjęcia. Wszyscy mi mówią, że nawet za małego szkraba lubiłem być fotografowanym. Czy ja odpędzić się od dziewczyn nie mogę? No cóż nigdy nie miałem tłumów dziewczyn przy sobie. :D

 

Taki "Tuomasowy".

 

Nie obrażajmy maestro! Ja w niczym jego nie przypominam, a chciałbym. :D

 

Jesteś fotogeniczny' date=' pozy masz jak profesjonalny model. Gdyby nie to świadectwo w ręku i czapeczka a la amerykański college, to miałabym wrażenie, że oglądam katalog z modą męską! [/quote']

 

@Anulka - on ma już wprawę w pozowaniu' date=' to nasz forumowy model, chyba najwięcej fotek tu wrzuca :)[/quote']

 

Kiedyś usłyszałem, że nadawałbym się do TOP MODEL. :D

 

Ale dziękuję bardzo za miłe słowa. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historyczny moment!

Nadal tajemniczy Dave :D

 

otff4lc3nxxx.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historyczny moment!

Nadal tajemniczy Dave :D

 

otff4lc3nxxx.jpg

 

Znalazłam cię na fejsie :> już wiem jak wyglądasz :>

 

Ale fajne zdjęcie :) miło, że się pokazałeś! Zabieraj tą giterrę na zlot! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słońce zaczyna wschodzić na zachodzie a zachodzić na wschodzie, Tai i Dave wrzucają fotki na forum... WINTER IS COMMNIG!

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

11196526_1436798709950444_945168243_o.jpg?oh=6b0459d037ad74f126e9ef7b4d02970e&oe=553F2154&__gda__=1430214836_3ba0b3cb0ef0cfdbde1acf4f5337baa7

 

Zdjęcie to zostało zrobionie kilka dni temu, przez Tai. Fajnie jest mieć morze dziesięć minut drogi od domu :).

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, fajnie.., Też chciałabym mieć morze tak blisko!

A zdjęcie bardzo klimatyczne, podoba mi się ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.