Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

jaką ja mam piękną córkę ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zimie ścięłam włosy, a ostatnie zdjęcie, które tu wrzucałam, ma już chyba ze dwa lata i ciągle mam na nim włosy do pasa. A dzisiaj udało mi się zrobić sobie zdjęcie, na którym wyglądam całkiem jak człowiek :)

(Imaginaerum w tle ;>)

10534603_803859936312252_4278959376362038703_n.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zazdrość spopiela mi mózg! Ja też chcę! Może napisz na stronę główną jakieś sprawozdanie z wyjazdu; jak odbierasz zespół na żywo' date=' Twoje odczucia itd. To ostatecznie pożyteczna rzecz i wielu będzie nią zainteresowanych. Informacje o Dniach Nightwisha i wystawie z pierwszej ręki! Świetna reklama dla strony i garść newsów z pierwszej ręki. [/quote']

Dobry pomysł. :) Dokładnie to samo napisała mi Beatka. Właśnie próbuję pisać!

 

Milla, wyglądasz na tym foto jak księżniczka z Disneya, słowo daję. ;)

 

Sami, całkiem pozytywne zdjęcie! Gdzie Twój Weltschmerz? Mam nadzieję, że odszedł w niepamięć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazdrość spopiela mi mózg! Ja też chcę! Może napisz na stronę główną jakieś sprawozdanie z wyjazdu; jak odbierasz zespół na żywo' date=' Twoje odczucia itd. To ostatecznie pożyteczna rzecz i wielu będzie nią zainteresowanych. Informacje o Dniach Nightwisha i wystawie z pierwszej ręki! Świetna reklama dla strony i garść newsów z pierwszej ręki. [/quote']

Dobry pomysł. :) Dokładnie to samo napisała mi Beatka. Właśnie próbuję pisać!

 

Sami, całkiem pozytywne zdjęcie! Gdzie Twój Weltschmerz? Mam nadzieję, że odszedł w niepamięć ;)

 

Pisz relację, może to zachęci innych Nightwishowców z forum, żeby za rok się do Kitee wybrali. Przynajmniej jakaś grupa by się zebrała, to by było weselej :))

 

 

A mój weltschmerz? On jest, ale na lato wychudł i zmarniał. W zimie odżyje z pełną mocą :)

Swoją drogą ja też schudłam, po twarzy to widać, przypuszczam, że przez matury. 3 miesiące permanentnego stresu robi swoje...

 

 

A co do Emi, to wyglądasz nie tyle jak księżniczka Disneya, ale jak Arya z Gry o Tron. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milla' date=' wyglądasz na tym foto jak księżniczka z Disneya, słowo daję. ;)[/quote']

Miałem to napisać. :) Przypomina mi Pocahontas. :)


Ps. Sami, przepięknie wyglądasz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi ma bardzo ładny typ urody, nie wiem czemu ale kojarzy mi się ze wschodnią polską :P Znam kilka osób z Białegostoku i wyglądają bardzo podobnie do Ciebie ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ardianie, to smutne. Już się cieszyłam. ;_;

 

Emi, jaki słodziak. ♥

 

Ooo, Sami, włosy Ci odrosły...! XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzcie, jaką foteczkę wykopałam z czeluści mojego komputera! Emi w roku pańskim 2009, czyli mająca lat prawie dziesięć. To był ostatni dzień przed początkiem czwartej klasy z tego co pamiętam. Piękne czasy. Nie byłam ślepowata jak teraz, nie musiałam nosić ciemnych okularów i nie miałam takiego bojlerka na brzuchu. Wspomnienia... :D

yaWMr7u.jpg

Jestę sternikię :cool:

 

Milla, pierwsze co mi przyszło na myśl, patrząc na to zdjęcie, to donośny głos fotografa (takiego od modelek na białym tle) mówiącego: "Milla w lewo... Dobrze teraz prawo! I delikatny uśmiech... Pięknie! Super, mamy to!" :D

 

BTW, właśnie dojrzałem notatnik z WITCH :D Pamiętam jak się zbierało różniaste karteczki i między innymi właśnie z WITCH. Teraz to wstyd, że kiedykolwiek miałem styczność z takimi rzeczami :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos, miśki :3 Zostałam Pocahontas. :D

Seppo, aj tam. Też zbierałam karteczki. Teraz mam tego całe mnóstwo, z WITCH, Winx, księżniczkami, Donaldami, Miki, Puchatkami, pieskami, kotkami i innymi takimi, dobre parę segregatorów wala się w jakimś zapomnianym pudle. :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - fajna fotka :) miło Cię zobaczyć, większości ludzi z forum jeszcze nie widziałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogrzeb sobie w tym temacie :> To tylko 122 strony :>

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj Dean wysłał mi to zdjęcie, więc czym prędzej dzielę się nim z Wami!

 

10484436_10203505979024559_1660651642_n.jpg.c4c00e8fb68f388905fcbb05eea2f744.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco ma fajny uśmiech a Jukka spojrzenie ;) Floor bardzo ładnie wyszła na tym zdjęciu, w ogóle wszyscy dobrze wyglądają. Bardzo sympatyczna fotka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko świetnie. :) Tylko pytanie gdzie Troy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko świetnie. :) Tylko pytanie gdzie Troy?

 

Niestety nie było go z nami. Przyjechali 5-cioosobowym samochodem, wiec podejrzewam, że to jest główny powód. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, zazdrość mnie zżera... Z drugiej strony gratuluję ci, bo trzeba mieć szczęście ;)

 

BTW, bo ja trochę nie w temacie, o co chodzi? Skąd te spotkanie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To szkoda, że go nie było... Adrianie, powiedz jakie to uczucie stać tak blisko nich? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrianie' date=' zazdrość mnie zżera... Z drugiej strony gratuluję ci, bo trzeba mieć szczęście ;)[/quote']

Jakie tam szczęście. :) Każdy kto chciał mógł się tam zjawić. :)

 

BTW' date=' bo ja trochę nie w temacie, o co chodzi? Skąd te spotkanie? :D [/quote']

Byłem na "Tygodniu Nightwisha w Kitee" i zespół postanowił nas odwiedzić. :)

 

To szkoda' date=' że go nie było... Adrianie, powiedz jakie to uczucie stać tak blisko nich? :) [/quote']

Kompletnie nie do opisania! Byłem mocno podekscytowany (co niestety widać na zdjęciach, bo miny zrobiłem jakbym miał jeża w majtach). Niezapomniane przeżycie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omgomgomgomg, Aaaaadi, jak ja bym chciała tam być... I robić sobie z nimi takie fajne zdjęcia... I... I... W przyszłym roku jadę. Z Wami. Zobaczycie. .___.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w laptopie dwa (według mnie:P) "odpowiednie" zdjęcia, ale pojawia się dylemat bo nie wiem które wybrać :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w laptopie dwa (według mnie:P) "odpowiednie" zdjęcia, ale pojawia się dylemat bo nie wiem które wybrać :(

 

Wrzuć oba - problem rozwiązany :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie świeże bo wczoraj robione. :) (mam nadzieję że was nie wystraszyłam :P)

2vxojli.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.