Jump to content
Dark

Małe co nieco od Dark

Recommended Posts

No całkiem nieźle grali :) I gitara na pierwszym planie, coś co Dark lubi ;)

Cóż mogę rzec o twoim dziecku... ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na dzieciaczki nie było źle :D

Wiem, moje dziecko jest doskonałe ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłam i żebyście tak całkiem o mnie nie zapomnieli to macie parę zdjęć, które da się opublikować. :D Trochę Szwajcarii, trochę Hiszpanii i troszkę Włoch w jednym. ^^

Było cudownie, tylko nie mieliśmy co jeść, pełna głodówka, ale schudłam prawie 3 kilo, więc w sumie teraz nie narzekam.

Już tęsknię za tą atmosferą. :( (ale w domu mam co jeść przynajmniej).

 

536235_667950829883642_1763283293_n.jpg

 

1187186_667950736550318_73244398_n.jpg

 

1175178_667950746550317_1858840172_n.jpg

 

1175688_667951016550290_2088882962_n.jpg

 

1240217_667950903216968_1453872796_n.jpg

 

1173805_667951013216957_1431005438_n.jpg

 

1185673_667951073216951_1007131317_n.jpg

 

1238926_667951209883604_208548429_n.jpg

 

1208592_667951256550266_695330703_n.jpg

 

nie wierzę, ze byłam na tym stadionie ♥

1185122_667951206550271_440729524_n.jpg

 

tu wygrałam konkurs na najdłuższe ręce, które obejmą nas wszystkie :D

1238392_667951346550257_1045528195_n.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach te południowe klimaty, zawsze robią wrażenie:) Poprosimy jeszcze o opis miejsc i przygód?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie jest mieć długie ręce, nie? Zdjęcia super! ślicznie i słonecznie, podczas gdy w PL (a przynajmniej u mnie) było szaro, chłodno i deszczowo... Piękne zakończenie wakacji i świetne zdjęcia. Tęskniłam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie jest mieć długie ręce, nie? Zdjęcia super! ślicznie i słonecznie, podczas gdy w PL (a przynajmniej u mnie) było szaro, chłodno i deszczowo... Piękne zakończenie wakacji i świetne zdjęcia. Tęskniłam!!!

 

czasem się przydają :D

też tęskniłam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się długo zastanawiałam, czy Wam to pokazać, ale w sumie czemu nie? ;)

Chcę Wam dzisiaj pokazać moje nagranie z ostatnich warsztatów wokalnych. :D Dużo tam nie pooglądacie, bo jest białe tło, jakość też słaba, ale jest ! :D Niestety na nic lepszego do nagrywania niż aparat nauczycielki nie było nas stać w ten dzień. :D

 

[video=youtube]

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, chciałabym umieć tak śpiewać... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj jak ktoś się bierze za Adele to dostaję szału, bo nie dorasta jej do pięt i nieudanie ją kopiuje. Ale tobie wyszło to naprawdę ładnie i po twojemu :D. Ćwicz, bo warto :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no to jest PRO :cool: Jak będzie nagranie ze studia to już w ogóle ho ho! Ćwicz, ćwicz, to potem nam będziesz rozdawała bilety na koncerty :ninja:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj jak mi podesłałaś ten cover to słuchałem bez przerwy z 10 albo i więcej razy! Jesteś niezwykle utalentowaną osobą i wierzę, że osiągniesz sukces! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark ♥ śliczne to! Czekam na nagranie ze studia :> i na twoją płytę (proszę o taką z autografem). I mało cię na forum. Tęsknię...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, to mamy wschodzącą gwiazdę na forum, jak będzie płyta poproszę autograf? Gratuluję talentu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ja pokuszę się o nieco dłuższą ocenę (ale bez przesady).

 

Może zacznę od instrumentu. Twoja gitara bardzo ładnie brzmi, akustyk, prawda? ;) Sprawnie grasz, bez słyszalnych pomyłek. Może trochę głucho zabrzmiało kilka akordów (strzelam, że jakieś barowe), ale przy tej jakości dźwięku, która nie jest co prawda zła, ale też pozostawia wiele niejasności, ciężko stwierdzić coś z pewnością.

 

Co do głosu... Masz bardzo ładną, ciekawą barwę. Taką rockową, ale kobiecą. Sama chciałabym mieć taką (mój głos raczej brzmi jak... nie, w ogóle nie brzmi). ;) Słyszałam kilka drobnych fałszów (jak pisałam, o ile można to stwierdzić, skoro nie jest to idealna jakość), poza tym, niektóre doły jakoś dziwnie brzmiały (ale to tym bardziej kwestia urządzenia nagrywającego). Ogólnie rzecz biorąc, jest czysto, charakterystycznie i ciekawie. Przyznam się szczerze, że nie kojarzę oryginału (aczkolwiek ze mną to nic nie wiadomo... to długa historia :)), więc nie mogę Cię we wszystkich kategoriach ocenić. Samo wykonanie skojarzyło mi się z Don't Say A Word Halestormu, nie wiem, czy kojarzysz, ale zdajesz się mieć nieco podobny wokal do Lzzy, zwłaszcza w niższych partiach.

 

Podsumowując: bardzo mi się podobało, czekam na lepszą jakość i inne piosenki. Może tym razem coś swojego? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koochani jesteście :D

Evi nie martw się, będzie mnie tu więcej ♥

PaulaEija dzięki za wszystkie uwagi, przydadzą się :) Chociaż faktycznie mój telefon nie domaga w nagrywaniu mnie, kiedy śpiewam wyżej :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam dla Was coś nowego :D oczywiście jak zawsze w ''doskonałej'' jakości ;)

tym razem minutowe nagranie (siostra tylko tyle nagrała telefonem) z mojego ostatniego koncertu :) jakość słaba, ale zobaczyć można :D

[video=youtube]

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jakość słaba, ale ślicznie śpiewasz, chciałabym usłyszeć cię na żywo, bejbe :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, wszystko da się zrobić :D ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

co myślicie? :)

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne, w radiu to może lecieć codziennie, tylko gdzie ja znajdę takie dobre radio :)

Bardzo cudnie brzmi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bea powraca na forum w wielkim stylu! Mam nadzieję, że odziedziczyłam po Tobie trochę talentu, mamo :D Bardzo ładnie, naprawdę. Teraz proponowałabym cover czegoś, co znam, dobra? :3 (To "All Of Me" kojarzę, ale tylko z tytułu.)

W ogóle, widzę, że masz porządny sprzęt do nagrywania, czyżbyś planowała karierę wokalną na YT? ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planuję, ale co z tego wyjdzie to nie wiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.