Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Ero? Nie znam nikogo takiego :P

Też nie znam Ero, ale pozwól, że nieco powiększę Ci czcionkę w moim poprzednim poście. :D

 

Podobnie jak solówki Erno.

 

A teraz marsz po okulary!

 

Poczekajmy na wieści z obozu. Spekulacje o tym, co teraz będzie robić zespół nie mają sensu, bo i tak nie zgadniemy. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprawdzie jestem tutaj nowa, ale już wiem że Erno to imię Emppu Vuorinena, gitarzysty Nightwish. Nie wiedziałeś że Emppu to przydomek? :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish podał dwa koncerty w czerwcu na statku, który tak wygląda. Oprócz koncertu będa tez inne atrakcje i możliwość spotkania z zespołem :). Trochę mi to przypomina 70000 Tons of Metal na Karaibach w 2012 roku, tyle że teraz jest w Finlandii i NW jest głównym gościem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucid Myślisz, że na 7000 TOM jest inaczej? ;) To będzie coś w tym stylu jak właśnie 7000 Tons of Metal, tylko to będzie po morzu Bałtyckim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://m.facebook.com/?_rdr#!/nightwish/photos/a.10150185750375068.435058.14644790067/10154667781740068/?type=1&source=48

Zespół opuszcza obóz letni by zarejestrować ostatnie partie(orkiestracje plus chóry) a później mix i Mastering ;)

 

Updejt Pipa :)

 

Full of excitement and anticipation for next week. Even after all these years, I still get butterflies before the first big session!

 

 

 

Need to liaise with the studio and engineer to ensure that nothing is left to chance. Some songs will need specific setups and soloist mics.

 

 

 

MP3's and parts have to be sent to key musicians and soloists, so they can be well prepared!

 

 

 

There still much work to be done. I need to listen through and check everything and meticulously plan the running order for the recordings.

 

 

 

….and today, I finished song 13- the last score!! It's a strong single contender, with a great vocal from Floor!

 

 

 

Yesterday I completed the part for solo Hardanger Fiddle on song 12. This will be played by Dermot Crehan (who played on Lord Of The Rings!)

 

 

 

I'm actually very pleased with all of them, but 11 is a bit of a fave. It will be huge!

 

 

 

It's been a full-on few days. Tuomas is delighted with score 11, the album closer- really pleased cos I'm proud of this one! An epic!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Nie wiem czy dobrze to zrobiłam pierwszy raz coś zamieszczam ;)

 

pip4.thumb.jpg.33570a262c15a683fab9321b74b0428e.jpg

 

Z tego co doczytałam Lucid Dreamer nie dodaje grafik gdyż używa telefonu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z facebooka Troya. :)

 

'And now, the new Nightwish album has some weird and wonderful 'fanfret Cumbrian Bouzouki' in its Forcefield. Here's the photographic evidence....'

 

21ep6xj.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież dałem do tego linka.... A ty powielasz :P

 

Wchodząc z Twojego linka z mobilnego Facebooka na komputerze nie widać wpisu ze zdjęciem tylko całą tablicę. Być może jest to jakiś błąd Fejsa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na fb profilu Nightwish dodał coś odnośnie nagrywań Troya tylko nie bardzo rozumiem to czy nagrał wszystko już czy tylko jakąś część i bedzie dalej nagrywał w Helsinkach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcę wierzyć, że atmosfera jest dojrzała w zespole, oprócz tego że bardzo przyjazna:) Mocno odbieram emocjonalny spokój- oby tak dalej:) Na marginesie- trailery zupełnie nie zaspokajają mojej wciąż rosnącej ciekawości!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby już w tym tygodniu rozpoczęły się nagrania w Londynie ?? ;)

 

 

Tak mi odpowiedział dziś Mika :

 

 

Michał Kolo

Hi Mika,is band recording something this week Or they are waiting for next week of orchestration parts?

 

Lubię to! · Więcej · 3 godz. temu

 

 

 

 

Mika Jussila - Mastering of the Universe

On their way to London.

 

Lubię to! · 1 godzinę temu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowszy wywiad z Kai'em a w nim:

 

- album będzie zawierał 11 piosenek

- będzie powrót do wcześniejszego Nightwisha, z nowymi elementami

- w przyszłym tygodniu ruszają prace z orkiestrą, które będą trwały 6 dni

- Jukka nie otrzymał zgody od lekarza na uczestniczenie w trasie, więc zastąpi go Kai

 

http://www.iltalehti.fi/popstars/2014100118707334_ps.shtml

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda mi jest Jukki. :( Wcześniejszy Nightwish z nowymi elementami brzmi EPICKO! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się doczekać jakiejś próbki tego... pierwszego singla... no czegokolwiek :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje,czy oni nawet nie podali daty wydania płyty? Jak to było z IM? jakieś pół roku wcześniej już wiedzieliśmy, że IM będzie się nazywało IM i kiedy mniej więcej powinniśmy się go spodziewać.

Ciekawe jak się będzie nazywać to nowe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro powrót do starszych korzeni zespołu to mam nadzieje,że orkiestracje na nowym albumie nie będą mocno dominujące jak to jest na DPP:P Nie mam nic przeciwko ich samych,ale wolałbym usłyszeć bardziej wyrazistą gre zespołu a mianowicie mocne uderzenia w perkusje,klimatyczne i chwytliwe melodie klawiszy oraz gitarowe poterzne solówki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.