Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

W tym roku czekam na kontynuację Dreamfall

Ooo, jak fajnie! Nie poszłaby mi pewnie na tym gracie, ale jak w końcu kupię nowe klocki do komputera... Dreamfall ♥ Trochę się w niego grało ♥

I jeszcze nowe simsy wychodzą... Tyle szczęścia. I tak mało kasy. ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio gram w Ares: God of war. :) Genialna gra. ♥

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No God of War świetny! Za mną dwie części, w trzecią zagram pewnie dopiero w październiku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie dawno co poznałem ta grę, ale zamierzam zagrać we wszystkie części. :) Ja ubolewam, że nie zagram w GTAV, który tylko jest na PSa, a na PCka nie ma, a ja nie mam PSa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio popełniłam błąd... Wielki... Zainstalowałam... GRĘ! :happy:

Nie gram w gry komputerowe dlatego, że ich nie lubię, ale dlatego, że z doświadczenia wiem, iż łatwo się uzależniam od gier i gram do upadłego, a moje "rysunkarstwo" i "pisarstwo" cierpi. No, ale - cóż, stało się.

Zainstalowałam sobie starą grę, z dzieciństwa: wersję na PC pierwszej części "Spyro the Dragon". Mały, fioletowy smok biega sobie i uwalnia inne smoki zamienione w skałę, ściga złodziei smoczych jajek, przemieszcza się po różnych krainach przechodząc przez bramy i zbiera skarby. Bzdura niby (chyba dziecinnieję), ale jaka świetna zabawa! Odżyły wspomnienia ukryte w tej marnej szacie graficznej! :-D Ktoś zna tu "Spyro"? Polecam, mimo, że to staroć.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, ja uwielbiam Spyro! Chyba dwa lata temu zrobiłam sobie maraton z tym smokiem i siedziałam dobrych kilka dni zaliczając 3 części, każdą mapę na 100% xDD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troche w to gralam, ale w podstawowce wiele godzin spedzilam przy Raymanie :) To gra zrecznosciowa z bardzo wciagajacym, dla dziecka, magicznym swiatem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam Spyro. :) I tego wielkiego pastucha... I tego denerwującego złodzieja!

 

Najbardziej utkwiła mi muzyka z tej planszy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto grał w SW: KotOR, gra posiada ideologie uniwersum, ale nie jest powiązana bezpośrednio z filmami.

 

Fajnie pograć w coś z lubianych filmów czy seriali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grałem w Kotora, wiele razy i uwielbiam tą grę. Za klimat, fabułę, postaci, które na długo zapadły mi w pamięć i w ogóle za wszystko. No i nie obraziłbym się, gdyby powstała trzecia część gry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rowniez gralam, jak pisalam wczesniej w tym temacie. To jedna z moich ulubionych gier, szczegolnie uwielbiam pierwsza czesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki ładny ten trailer... Wiadomo, że gra nie będzie aż tak ładna, ale i tak... *.* A ten typek jest przystojny, jak na postać ze zwiastuna gry komputerowej :>

Dobra, przeczytałam ten artykuł i brzmi to bardzo ciekawie. Wygląda zresztą też... Tyle czekania ;-;

Swoją drogą, grał tu ktoś w szóstkę? Jak wrażenia? Zdaje się, że ta gra zebrała sporo kiepskich opinii.


https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/sylvan-vs-forteca

Sylvan wygrywa! Elfiątka kochane :3

Chociaż najbardziej chciałabym, żeby były i elfy, i krasnoludy. Mogliby wywalić orków, jak już koniecznie musi być sześć ras, i dać krasnale... Albo po prostu zrobić taki zestaw ras, jaki był w piątce, a orkowie i krasnoludy mogliby się pojawić w dodatkach. W następnym głosowaniu ponoć ma być Loch i Inferno, to trudniejszy wybór x_X

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja grałem w 6, wg mnie 5 jest o niebo lepsza. W 6 elfy utraciły swoją naturę elfią na rzecz jakichś samurai z królestwa wody. Poza tym jest tam mniej strategii na mapie gry. O wiele łatwiej przejmować i tracić kopalnie zasobów. Za to wg mnie ciekawym pomysłem jest rozwój bohatera ścieżką zła lub dobra i unikalne zdolności z tymi ścieżkami powiązane. W sumie pograłem może kilka godzin i wróciłem do heroes 5 dzikie hordy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo tam w ogóle nie było elfów jako takich z tego co słyszałam (no, były te mroczne), tylko właśnie jakaś nowa wodna rasa. A ten "rozwój ścieżką zła i dobra" faktycznie brzmi interesująco :)

Wczoraj pobrałam sobie demo TS4, tak w ogóle. Niby to tylko tworzenie Simów, ale wkręca jak nie wiem ♥ Fajne. Chociaż są rzeczy, które mnie wkurzają:

1) Miałam nadzieję, że będzie wreszcie jakiś porządny wybór długich włosów dla mężczyzn. A tu taka lipa.

2) Gdzie jest narzędzie stwórz styl, ja się pytam? Przez jego brak muszę "strzelać" przy wybieraniu kolorów, bo nie rozróżniam. Pamiętam ich ułożenie na kole kolorów z trójeczki i średniowiecza, którego w tej części NIE MA (koła, nie średniowiecza. Mogliby chociaż te kolory podpisać, no... kurde, przecież nie jestem jedyną osobą na świecie, która widzi świat w odcieniach szarości, czemu o tym nie pomyślą?). I w ogóle szkoda, że nie można tych ciuchów kolorować po swojemu.

3) Myślałam, że wreszcie wpadną na to, żeby dać opcję zmiany wzrostu Sima. W sumie to nie takie istotne, ale jednak byłoby miło, gdyby ją dodali.

4) Momentami brakuje mi ubrań. Znaczy, w stroju na co dzień jest ich dużo, natomiast np. w oficjalnym jest parę sukienek, dwie spódnice i same buty na obcasie. A w sportowym są tylko trzy pary butów do wyboru. Pewnie przybędzie tego w dodatkach. Na które wydaje się kupę forsy :>

5) NIE MA SPICZASTYCH USZU. FOCH.

Co by tam jeszcze... Dobra, na razie nich mi nie przychodzi do głowy, przestaję marudzić. Mimo wszystko jednak bardzo przyjemnie się tych Simów produkuje, naprawdę :) Można ich łapać za różne części ciała, poszerzać ramiona, zrobić wystający albo płaski tyłek, szerokie albo wąskie biodra, uda pasikonika, biust sterczący jak po operacji plastycznej albo leżący na brzuchu jak u starej babci... Można nawet bawić się rozmiarem tęczówki oka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaraz idę do Biedronki po Painkiller: Hell and Dammnation ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekajcie w biedronce jest Painkiller, a ja nic nie wiem. -_- Jak wrócę przeszukam wszystkie biedronki w Toruniu, znajdę ją. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuolema śpiesz się, gra w sklepach już od 14.08 :D

 

Jestem podniecony troszkę, bo najnowszy Painkiller za 9.99 (gdzie w sklepie kosztuje +/ 70zł) to okazja stulecia... Do tego uwielbiam Czarną Edycję, a to jest jej remake - propozycja nie do odrzucenia jak dla mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sauna jest ze store. :) Można ją kupić z miastem. Jednak ja jestem niegrzecznym człowiekiem i ściągnęłam z chomikuj samą saunę bez miasta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz sobie klocki układam w Cubic Castles, ktoś chętny.

Kamera tu ubolewa wolałbym swobodną pod nie tylko z góry z dowolnego kierunku. Ta gra wymiata w porównaniu do Minecrafta, dla mnie bardzo. W reszcie jakieś inne modele bloczków nie tylko te sześciany eh. Tylko ta kamerka nie jest oki.

 

Grałem też w Robocraft, ale jakoś nie miałem okazji się przekonać jak to w pełni funkcjonuje. Ale jakoś grafika coś nawala, bo podczas rozgrywki tekstury bloki nie mają.

 

Blockade Runner, sprawdziłem sobie edytorek klocków, to jest plus którego było brak przy Minecraft. I te dachówki bardzo przydatny pomysł. Ale na tym co testowałem bardzo się tnie, gra ma ostre wymagania, a klocków nie było więcej niż na mapie Minecraft i to trochę nie jest spoko.

 

Jeśli chodzi o gry to miałbym ochotę na Kinetic Void, ale zobaczę jak wyjdzie i jak ogarnę sobie sprzęt. Ze względu na ten edytor statków chciałbym zobaczyć jak to wygląda.

 

i chyba tyle :)

 

A tak to jeszcze Space Engeneer i Planet Explorers(może to coś jak Spore :)).

 

Grałem w Freelancer nie dawno, fajnie znowu sobie polatać, stare dobre czasy nie grałem wiele kiedyś, ale po prostu jak się ruszyło statkiem znów, to jest odlot :).

 

I próbowałem serii X, ale ta gra niby wygląda spoko, ale ze względu na myszkę( która mi nie chciała działać) i jakoś sceneria w kosmosie okej, ale nic po za tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.