Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

Właśnie, muszę wreszcie zdobyć którąś część Wiedźmina. Ta trójeczka wygląda pięknie, tak pięknie, że jestem pewna, że mój komputer jej nie pociągnie... Ale fajnie byłoby załatwić sobie jedynkę na przykład.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Powinni film nakręcić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: hm.. może by i coś takiego wypaliło :D Kiedyś ściągnęłam pierwszego Slendera za namową kumpla, ale odpuściliśmy bo przycinał :C Slender źle mi chodzi. Smutne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, z tego co podają GryOnline to premiera Sims 4 ma się odbyć w lutym 2014. Ale to się lubi czasem zmieniać ;)

A na Wiedźmina to i ja czekam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, muszę wreszcie zdobyć którąś część Wiedźmina. Ta trójeczka wygląda pięknie, tak pięknie, że jestem pewna, że mój komputer jej nie pociągnie... Ale fajnie byłoby załatwić sobie jedynkę na przykład.

 

dwie pierwsze czesci da sie kupic razem tanio ponizej 100zl w duzym pudelku, a jezeli twoj komputer poradzi sobie z druga czescia to trzecia na mniejszych wymaganiach powinna smigac, mimo iz nikt jeszcze nie zna jej progow :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, z tego co podają GryOnline to premiera Sims 4 ma się odbyć w lutym 2014. Ale to się lubi czasem zmieniać ;)

 

O tak, pamiętam to przekładanie daty premiery przy hirołsach 6.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto by zechciał spróbować zagrać ?;)

 

262904_10151141312174764_327104623_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę są takie gry, czy to tylko fotomanipulacje? :)

 

Polecam: Vampire: the masqarade bloodlines. Gra chociaż jest stara, ma wciągający klimat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xena to jest na 100. :)

 

[video=youtube]

 

A Kredki to na stronie Metal Hammera widziałem to może sa :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heroes to tylko 3. Mam i znam wszystko na pamięć :P. Mimo to jak mam dużo czasu to sobie pogram, np. w wakacje. 4 i 5 są do niczego, w życiu się nie przekonam. A jak mówisz, że 6 to porażka, to to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to co stare jest najlepsze ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja III , V i reszta. V daje + za zamki, które bardzo lubie :D Takie fajne xD

Ale bym sobie pograł w Heroesy albo Simsy.... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w 2 lub 3. NAPRAWCIE MI KOMPA, CHCE SIMSY I HEROESÓW.

 

Sąsiedzi też fajna gierka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu jest taki dział i mnie jeszcze tu nie było?? :O

 

Ja jestem gamerem prawie od urodzenia - nie ukrywam, że to graniczy z pasją. Moja pierwsza gra to był "Król Lew" (wersja 8-bitowa! *.*). Potem już szło po kolei przez Bombermana czy Prince of Persia firmy Broderbund - prawdziwa cudna klasyka. Potem przyszła faza na GB, GBC, GBA i potem jeszcze NDS - w tym wszystkim oczywiście kieszonkowe potworki :D Ostatnimi czasy nawet lubię do tego wrócić - ta cudna nostalgia :3 Poza tym uwielbiam gry RPG - Saga Gothic, różne MMO (tylko nie Tibia i nie Metin!), seria Elder Scrolls, SW tOR, SW KOTOR I i II, gry sportowe - FIFA, NfS oraz czasem trochę strategii, czyli klasycznie M&M Heroes III ^^ a... no i Minecraft xD Poza tym lubię też strzelanki - tradycyjnie CS, rzadko MoH, trochę internetowych jak np. Blackshot. Ogółem tyle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.