Jump to content
Sign in to follow this  
NightwishAnka

Metallica

Recommended Posts

Za daleko (do tego +/- jakiś bilion nowych polskich za bilet i transport) :P

 

Nie no ja się przeprowadzam... Mieszkać w takiej dziurze to udręka. Pamiętam jak wszyscy w naszym mieście się jarali, że Biedronkę budują :D Ale to takie BTW :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica zagrała na antarktydzie, z tym że koncert był słuchany przez ludzi na słuchawkach. W takiej kopule wszyscy stali i mieli słuchawki na sobie, fajne doświadczenie :D

 

Teraz tam jest zdajsie lato, więc temperatury jakieś tragiczne nie są, jakby się uparli to mogliby chyba normalny sprzęt sprowadzić.

 

Cały koncert jest już w sieci:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to ten koncert jest żałosny. Na bank im się to nie opłacało, więc wnioskuję iż show tylko i wyłącznie dla rozgłosu. Droga Metalliko - gdzie następne przedstawienie? Może w kosmosie albo na Słońcu?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz tam jest zdajsie lato' date=' więc temperatury jakieś tragiczne nie są, jakby się uparli to mogliby chyba normalny sprzęt sprowadzić.[/quote']

 

Nie chodziło o problem z transportem, a tylko o nie zakłócanie za bardzo naturalnego środowiska hałasem.

 

 

Jak dla mnie to ten koncert jest żałosny. Na bank im się to nie opłacało' date=' więc wnioskuję iż show tylko i wyłącznie dla rozgłosu. Droga Metalliko - gdzie następne przedstawienie? Może w kosmosie albo na Słońcu?[/quote']

 

Czy żałosny, wydaje mnie się że nie jest to żałosne, realizują swoje marzenia, jako jedyna kapela na świecie zagrali na wszystkich kontynentach. Poza tym kurde mogą, stać ich. Robią to co uważają za słuszne, wiem że wiele osób to boli, bo ich ulubionej kapeli nie będzie stać na coś takiego pewnie nigdy.

 

Ale Metallica jest legendą już.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(..) wiem że wiele osób to boli, bo ich ulubionej kapeli nie będzie stać na coś takiego pewnie nigdy.

 

Srsly? Jakby NW miało koncertować po całym świecie to nic by mnie to nie interesowało. Co z tego, że zaliczyliby wszystkie zakątki świata - mnie i tak nie byłoby stać żeby podążać za nimi. Byli w PL - ok, dalej mnie nie interesuje gdzie zagrają :P

 

A jeżeli to było ich marzenie, to zmienia to postać rzeczy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No było to ich marzenie, wystarczy poczytać i posłuchać wywiadów...

W PL byli kilka razy, będą znowu co mnie cieszy.

A koncert na Antarktydzie był dla wybranych fanów z MetClubu, gdzie Metallica opłaciła tym osobą wszystko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem aż tak zagorzałym fanem Mety, żeby wiedzieć o nich wszystko. Ivan luzuj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale jeśli komuś coś zarzucamy pisząc z oburzeniem, fajnie wiedzieć dlaczego coś miało miejsce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież przyznałem aprobatę i napisałem, że jeżeli to było ich marzeniem to zmienia postać rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D ale nawet jeśli by nie było, to kto bogatemu zabroni ;)

Grają gdzie im się chce i jak chce ;)

Stać ich na to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak cover lepszy od oryginału. :D

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak cover lepszy od oryginału. :D

 

Nie zgadzam się. Wokalista Korna całą piosenkę śpiewa jakby miał katar. Oryginał prawie zawsze jest lepszy i w tym wypadku też.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem reakcja zespołu na końcu mówi sama za siebie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz, a co mieli powiedzieć? Że i tak lepiej to zagrali, bo to w końcu ich utwór? Chyba nie... Ja też nie mówię, że to totalny koszmar, ale też nie jest nie wiadomo jak wspaniale i na pewno nie lepiej od Mety.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nope.

Zgadzam się z Maggie.

Są piosenki, których oryginał bardzo ciężko przeskoczyć. Są zbyt rozpoznawalne. Są za dobre. I One jest jedną z nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również zgadzam się z dziewczynami : ) Cover jest dobry, ale nie oryginał dużo lepszy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie James ma delikatny głos, a Jonathan ma mocy głos i to może być jedna wada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie James ma delikatny głos, a Jonathan ma mocy głos i to może być jedna wada. :)

 

Wait. What? Co za głupoty Ares gadasz : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

 

Z jednej strony w doborowym towarzystwie przyjemniej się starzeć, z drugiej niewiele zostało z tej "Mety" rzucającej na kolana z każdym nowym utworem. Fajny ten rekord ale szkoda że nie ma nowej muzyki, takie trwanie w bezruchu. Nie chcę w to wierzyć, lecz gadanie o komercji zaczyna mieć coraz większe uzasadnienie.

 

Jak to dobrze, że NW ma dopiero osiemnastkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica jest zespołem fajnym (pomyśleć że kiedyś nie przeszło by mi to przez gardło) bo uważałam ją za jeden z najlepszych zespołów. Swoje dzieciństwo spędziłam na najlepszych utworach Mety. Podobno stara miłość nie rdzewieje. :) Jednak moja chyba zardzewiała. :P

 

Wybrałam się w te wakacje na koncert Mety do Warszawy i miałam ochotę wejść na scenę i kazać oddać im pieniądze za ten nudny, komercyjny koncert. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Tak mi się przypomniała piosenka z dzieciństwa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu wzięłam się za większe i głębsze przesłuchiwanie dyskografii Metallici. Moimi ulubionymi albumami są trzy pierwsze - "Kill'Em All" i "Ride The Lightning" częściowo dlatego, że grał tam Mustaine, a także dlatego, że jest TAKA MASA ŚWIETNEJ MUZYKI, że no naprawdę nie mogę ;) "Master of Puppets" jest również wspaniałym albumem, z naprawdę mistrzowskimi utworami (weźmy choć tytułowy ♥). Następne płyty są również niezłe, ale potrafię wybrać tylko kilka z nich poszczególnych utworów, które podobają mi się. Album "Metallica" jest zbyt przesłodzony moim zdaniem :huh:

 

***

 

Ok. Mam nadzieję, że każdy rozumie, że kocham te czasy, w których było tyyyllle dobrej metalowej muzyki i niezrozumiałość mojego postu wynika w dużej mierze z tego, że słucham "Am I Evil?" i z zachwytu nie potrafię pozbierać myśli (moja cecha charakterystyczna) i wyrazić się na tyle sensownie, na ile bym chciała

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moimi ulubionymi albumami są trzy pierwsze - "Kill'Em All" i "Ride The Lightning" częściowo dlatego, że grał tam Mustaine, a także dlatego, że jest TAKA MASA ŚWIETNEJ MUZYKI, że no naprawdę nie mogę ;)

:confused:

Mustaine grał w Metallice co najwyżej na jakichś wczesnych demówkach, potem go wywalili z zespołu i na longplayu "Kill 'Em All" grał już Kirk Hammett - na ile odgrywał partie Dave'a, a ile włożył w to siebie nie mnie oceniać, bo krążą na ten temat różne historie, a nagrań z Mustainem w Metallice nie słyszałam.

Być może miałaś na myśli to, że Dave był współtwórcą części kawałków na dwóch pierwszych albumach Metalliki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może miałaś na myśli to, że Dave był współtwórcą części kawałków na dwóch pierwszych albumach Metalliki.

No, właśnie o to mi szło. Sorry, jeżeli źle napisałam to na początku, że nie zrozumiałaś :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.