Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Przesłuchałem wszystkie propozycje i zapoznałem się z ich tekstami. Muszę przyznać, że padły naprawdę dobre propozycje. Rozumiem dlaczego dane teksty są dla Was ważne. Wybór był bardzo trudny, ale postawiłem na propozycję Izzy'ego. Utwór porusza delikatny temat w niebanalny sposób. Mocny przekaz, który trafia do odbiorcy. :)

 

Twoja kolej, Izzy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja poproszę o utwór, który opisuje wasz aktualny nastrój.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od trzeciej minuty. Dokładnie tak. [video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZMIENIAM! To bardziej pasuje do tematu :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Don't stop me now I'm having such a good time!

I'm a rocket ship on my way to Mars

On a collision course

I am a satellite I'm out of control!

 

:D

Czy na całe forum tylko ja mam dobry humor?

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przesłuchaniu wszystkich propozycji, doszedłem do wniosku, że najbardziej podobają mi się utwory od Aresa i Sami. Trudno mi wybrać zwycięzcę, ale niech będzie, że wygrywa....Sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestę, już jestę :)

 

Dzięki, Izzy :D

 

To ja proszę o piosenkę, którą puścilibyście komuś, kogo bardzo nie lubicie. Jakiś hejterski kawałek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dość łagodny hejt :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Archive - fuck u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że na to czekaliście :)

A ja wzięłam i zapomniałam.

Do rzeczy:

 

Tutaj było wszystko - hejty łagodne, hejty ostre, hejty wyrafinowane i te mniej poetyckie. :D

 

Ale pojedynek rozegrał się właściwie między pierwszym i przedostatnim utworem. MSI to zawsze mocny kandydat, a biorąc pod uwagę, że hejt powinien być bezpodstawny i randomowy, punkt leci do Emi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiiiiiiiitoooooos ♥ Nareszcie będę mogła Was podręczyć moimi genialnymi zapodajowymi pomysłami ♥ Doczekałam się ♥

Khem. Dobra. W takim razie który wybrać...

...

...

Okej. Będziecie mieli trudno.

Wyobraźcie sobie, że lecicie samolotem. W pewnym momencie zostajecie poinformowani o tym, że samolot nawalił, spadacie, nie macie szans na uratowanie się i zostało Wam jakieś kilka-kilkanaście minut życia. Na uszach macie słuchawki, a na kolanach odtwarzacze mp3 z Wszystkimi Utworami Wszechświata. Czego posłuchacie?

[sytuacja alternatywna: porwał Was psychopatyczny morderca, który pozwala Wam wybrać piosenkę, przy której Was uśmierci. Wychodzi w sumie na to samo :>]

 

 

Radziłabym dokonać wyboru przez pryzmat Waszego obecnego nastroju, tego, na co TERAZ fazujecie i w ogóle. Tak będzie Wam dużo łatwiej. Umieracie w tej chwili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.