Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Ares - samą muzykę uważam za bardzo dobrą,ale wokal Mansona zupełnie mi nie podchodzi

Lucid - dobry utwór, ale nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia.

Maciek - szczerze mówiąc nie znam zbyt wielu utworów Eltona Johna, ale te, które znam bardzo mi się podobają. Twoja propozycja nie jest wyjątkiem i ma dużą szanse na zwycięstwo

Neavey - wystarczyło kilka pierwszych dźwięków, żeby przykuć moją uwagę i do samego końca słuchałem z wielką przyjemnością. Nie wiem czy słyszałeś, ale ze swojej strony polecam Ci utwór Scorpions - White Dove. Z pewnością dostrzeżesz spore podobieństwo ;)

Milla - ta Twoja propozycja ma w sobie coś takiego co zachęca słuchacza do ponownego przesłuchania. Strasznie się wkręca.

Anulka - przyznam się, że początkowo odstraszył mnie głos wokalistki, jednakże, kiedy już się z nim osłuchałem to stwierdziłem, że jest całkiem dobry.

Eclipse - klawiszki w tle całkiem przyjemne, ale wokal niespecjalnie przypadł mi do gustu

Wercia - podobna sytuacja, jak z propozycją Neavey'a. Już pierwsze dźwięki bardzo mnie zainteresowały.

Evi - Imagine znam już na pamięć, ale nie zmienia to faktu, że jest genialnym utworem. :)

Sami - zdecydowanie jeden z moich faworytów :)

Kirk - Ciekawa kompozycja, której bardzo dobrze mi się słuchało.

hietAla - w sumie to nigdy nie przepadałem za Epicą, ale muszę przyznać, że wokalistka ma wspaniały głos.

 

Jeśli chodzi o zwycięzce, to po dłuższej chwili zastanowienia wybieram... Sami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos :)

 

A teraz nadchodzi zagłada... :D

Dajcie mi najbardziej wkurzający utwór na budzik, jaki znacie. Co znienawidziliście od czasów, kiedy było na Waszym budziku? A może znacie coś, co by się genialnie na budzik nadało?

 

Tylko piosenki proszę, żadnych Narwhalsów ani nic takiego (bo to dziwne, ale mnie to nie wkurza i jako budzik by nie działało :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet lubię czasem Kazika posłuchać, ale odkąd siostra miała to na budziku to tego nienawidzę.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Siostra mi kiedyś mówiła, że jej mąż, a mój szwagier, używał swego czasu tego kawałka jako budzika. To poczucie humoru, hehe :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę sobie przypomnieć, co kiedyś miałam i strasznie mnie wkurzało, ale na pewno coś takiego było.

Zapodaję coś niewkurzającego, dobrze mi się przy tym wstawało :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie testowałam tego jako budzika (boję się, że bym znienawidziła...), ale mogłoby się nadać ;) SOAD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka lat wstecz miałam przez jakiś czas fazę na The Prodigy..Pamiętam jak w starej Nokii ustawiłam sobie takowy budzik.Te trochę elektroniczne, impulsywne,piejące dźwięki miały za zadanie mnie budzić ;)A dzisiaj się z tego śmieję, bo chociaż wtedy nakręcał mnie ten utwór, to dziś na pewno bym tego na budzik nie ustawiła;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Mam to co roku na budzik przez 2 miesiące wakacji :) (tak w wakacje też się czasem wstaje z budzikiem o nieludzkich godzinach :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamuliłam straszliwie przez te moje studia i nieotwieranie laptopa przez jakieś 4 dni....

 

Więc bez zbędnych rytuałów powiem, że też nie lubię Metaliki, Ania. I ich ustawię na budzik od dzisiaj, chociaż pierwszy utwór też miał potencjał, Eclipse, Kazika wyłączyłam w połowie :D

 

NightwishAnia, rzucaj wyzwanie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze :) ! Poproszę o wasz ulubiony utwór z soundtracka , czy z gry , czy z filmu , czy z serialu obojętne . Ma być to coś do czego lubicie wracać i zawsze miło wam się słucha .

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

uwielbiam. Wszystkie 3 części :D ale ta chyba najlepsza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moją pierwszą myślą był, oczywiście, "Edward Nożycoręki" (no bo jakżeby inaczej. "Ice Dance", och ach ♥), ale na pewno znasz, tak więc, hmmmmm... Wiesz, ja to generalnie uwielbiam muzykę filmową, więc mam z czego wybierać.

Dobra, niech będzie coś z "Only Lovers Left Alive", które Wam zareklamowałam w filmowym temacie ostatnio. :)

Tylko, kurka blaszka, co by Ci tu... Cały OST taki ładny...

Mhrroczna lutnia czy psychodeliczny rock? A może oba? :happy: Jest w tym soundtracku jeszcze taki orientalnie brzmiący utwór, co go śpiewa Yasmine Hamdan, ta Libanka... I on też jest fajny...

Nie. Mogę. Się. Zdecydować. -_-

Okej, może być to. Ale polecam obczaić całość.

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że taki krótki. Mam nadzieje, że ci się podoba. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden z piękniejszych soundtracków, jakie znam...

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode mnie utwór z gry, o której dość często pisze na czacie:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za wszystkie propozycje i naprawdę ustawiliście wszyscy wysoko poprzeczkę . Ojej ... dlaczego to musi być tylko jedna osoba ... Wybieram Milla .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos, Aniu ♥

Fruja prosiła mnie, żebym tym razem zadała "coś normalnego". Normalnego... He... he he... ;>

Jestem przekonana, że dla zdecydowanej większości z Was muzyka stanowi coś naprawdę bardzo, bardzo, bardzo, (...) bardzo ważnego. To ogromna, integralna część Waszego życia. Część Was samych. Nie wiem jak Wy, ale ja prawie nie wyobrażam sobie, że mogłabym się obyć bez niej. Dlatego teraz proszę Was o utwór o muzyce. I nie mam na myśli czegoś, wiecie, dosłownego (znaczy, w sumie wolna wola, interpretacja zadania też, ale jednak wysłanie mi "Thank you for the music" czy czegoś w tym rodzaju nie byłoby za twórcze). Pomyślcie na przykład (zaznaczam, NA PRZYKŁAD!), czym ona dla Was jest, jak można ją opisać, jakie uczucia do niej żywicie (pod to można by chociażby podpiąć wszystkie te kawałki o miłości, w których ktoś zwraca się do ukochanej osoby. Już Wam trochę podpowiadam, ale chcę, żebyście załapali, o co mw. mi chodzi), co przeżywacie, słuchając, co czulibyście, gdyby jej zabrakło, co chcielibyście jej powiedzieć, gdyby przybrała ludzką postać (ANTROPOMORFICZNA PERSONIFIKACJA! ♥) i dało się z nią pogadać, i tak dalej, i tak dalej... Cholera, to może być trochę niezrozumiałe dla Was, osób, które nie mają wglądu w mój mózg :D Krócej: chcę piosenkę, która, chociaż w zamyśle tekściarza niekoniecznie miała się odnosić do muzyki, w jakiś sposób opisuje coś związanego z Waszym stosunkiem do niej (patrz kilka linijek wyżej). Macie duże pole do popisu, wielką dowolność, myślę, że można coś naprawdę fajnego z tego wycisnąć. Liczę na Waszą pomysłowość :happy:

(Cały czas mam wrażenie, że naplątałam, że ubrałam to moje pogrzane zadanie w niewłaściwe słowa... A tam, Wy bystre człowieki jesteście, załapiecie.)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.