Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Hahahhahaa, szkoda że mnie wczoraj na forum nie było :< Tyle przegrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W którymś z tematów, chyba o uszczęśliwianiu, jest screen - jakbyś chciała nacieszyć oczy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę Nymf. :)

 

vhrer9.jpg


O jak dobrze Adrianie dziękuje, że zmieniłeś jesteś wielki. :)

 

Ja dałem screena wczoraj tutaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, nie wiem, czy to tu, ale mam kilka uwag co do tej strony, a właściwie jej podstron. A właściwie kilka wniosków o dodanie informacji.

1. Tuomas brał także udział w aranżacji Oj joulunajan ihmiset na Joulun lauluja Kurkeli.

2. Troy i Marco brali udział w nagrywaniu tejże (Troy grał, Marco śpiewał)

3. Troy grał na dudach w Satojen merien näkijä.

 

Tyle na razie mi się przypomniało. Jak mam znaleźć źródła, to mogę, tylko trochę mi to zajmie, więc wolałabym nie. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Pauli. Ufam Ci, więc dodałem w/w informacje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwila, a przy Troyu nie powinna się czasem pojawić informacja o jego trzech solowych albumach?

- The Unseen Stream (1998), Madness of Crowds (2009), Messages (2012).

(por. Spotify*)

 

*W wersji aplikacji daty są takie, jak napisałam... W online są o rok wcześniejsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forum są 2 wątki o Tarji- w dziale Artyści i drugi w dziale O zespole. Tarja już do zespołu nie należy więc czy nie można by było zrobić jednego wątku w jednym miejscu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja należała do zespołu i wątek ten znajduje się w obu działach właśnie z tego względu, żeby rozdzielić rozmowy dotyczące jej solowej kariery i dyskusje na temat tego, jak radziła sobie w zespole. Przynajmniej taki był zamysł "podwójnych wątków". Podobnie jest z Anette.

Ale dzięki za czujność, Aniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Tarji w "The Voice of Finland" czytałam w dziale Artyści i O zespole - dlatego zwróciłam na to uwagę. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest już październik więc chyba można byłoby przenieść wątek Wakacje 2014 do Archiwum. Przenieść można też Oskary 2014 (Hyde Park) - chyba już nikt nie będzie tu nic pisał.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, skoro mamy na stronie zakładkę Dzienniki, i tam są te pisane notatki od zespołu - czy nie dobrze byłoby do części Studio 8 - EFMB dodać te filmiki/trailery/making-off'y? W końcu to ich obecna forma dziennika pokładowego z tworzenia nowego albumu... Chyba, że jest z tym jakiś problem w sensie umieszczania filmów z YT?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak się zastanawiam' date=' skoro mamy na stronie zakładkę Dzienniki, i tam są te pisane notatki od zespołu - czy nie dobrze byłoby do części Studio 8 - EFMB dodać te filmiki/trailery/making-off'y? W końcu to ich obecna forma dziennika pokładowego z tworzenia nowego albumu... Chyba, że jest z tym jakiś problem w sensie umieszczania filmów z YT? [/quote']

Wrzucenie filmików nie jest problemem, ale musielibyśmy przearanżować stronę bo tam są wyłącznie relacje Pipa Williamsa. Sęk w tym, że te trailery niewiele wnoszą i powtarzają to, co już wiemy oraz to, co występuje zawsze przy nagrywaniu każdego albumu. Musimy pomyśleć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny żart Adrianie z tym 1D. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio? A ja jak pierwszy raz to zobaczyłam, to miałam natychmiastowy atak śmiechu XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem o czym mówicie, ja widzę normalne logo! Wkręcacie mnie!

 

I'm not crazy, I'm not crazy...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tłumaczeniu piosenki "Lappi (Lapland)" brakuje jednego wersu...


Aha, no i w 6 zwrotce tłumaczenia "Astral Romance" jest błąd - zamiast "nóż" jest napisane "nuż".

Share this post


Link to post
Share on other sites

W skrócie: Fajnie by było, jakby dział fan art był ukryty dla gość. Z wami bym się wieloma rzeczami podzielił, ale z byle jakim gościem to nie. Zastanawiam się czy można go mniej upubliczniać. Dla takich podglądaczy co to nie mają nawet posta, ale zaglądają wszędzie. Zależy mi na tym, by ten pomysł był wprowadzony. Co o tym myśli administracja?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólny dostęp do forumowych Fanartów, może potencjalnego użytkownika zachęcić do udziału w życiu DE, albo do kontaktów z konkretnym autorem. Zakładam również, że twórcy chcą pokazać innym swoje prace w oczekiwaniu na komentarze, podpowiedzi i uwagi- więc nie wiem czy to dobry pomysł?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto ich zachęcać. Tylko, czy ta osoba ma pojęcie dlaczego i czy się zainteresuje? Połowa użytkowników nie napisała posta. Ja też na pewnych forach jestem takim użytkownikiem. Ale to są fora w których mnie konkret interesował, jeden temat czy też plik z takiego PEB czy inne z plikami. Zrozumiem, jeśli chcecie zbierać obserwatorów. Tylko, że to wygląda źle, gdy połowa użytkowników, to tylko "szpiedzy". Komu są potrzebne takie osoby?

Na forum Nightwish nie szukałbym jakiegoś autora, choć zależy co ten autor robi. Ale osobiście wątpię w to, by jakiś człowiek tego chciał. By sobie na tym forum szukać jakiegoś artysty. Wpierw musiałby się udzielić i zapoznać z kimś, wtedy pytać. Ale można by było, dać dostęp użytkownikom forum. Istniej taka ów możliwość, że gość nam twórczość podkradnie. Oczywiście nie musi tak być. Jeśli komuś zależy na pokazaniu się, to proponuje strony do tego przeznaczone. Bo patrzę na to tak, po co się publikować na forum fanklubu które dotyczy muzyki, a nie opowiadań. Po co?

Pokazać, jest warto. A na sposób dostępu do tego działu może być wiele opcji. Skupmy się na podstawowej, czyli tylko dla zarejestrowanych. Niektórzy są zdolnymi osobami, ale po co im się chwalić, gościom, którzy nie skomentują?

 

Co do zdolniachów na forum, niektórzy są leniuszkami jeśli nie mają ochoty się publikować gdzie indziej. No, ale z powodu takiego leniwca, wszyscy muszą się pokazać. Nie wiem, czy są jacyś złodzieje, no ale jednak, wolałbym nie publikować na FB. Publikując się szukam waszej opinii, a nie osoby przypadkowej. Nie wszystko jest w pełni dopracowane, a chciałbym pokazać skrawek moich pomysłów, by to lepiej dopracować. Nie każdy ma właściwe podejście, do publikowania niedokończonych prac.

 

Pomysł jest dobry, bo to tylko ogólna koncepcja. Wygląd tego, zależy od was, proponowałbym jednak ograniczyć dostęp dla "szpiegów". Ale oczywiście można zrobić to tak, by nie stracić zainteresowania. Są różne sposoby, powinno każdemu się to spodobać. W mej opinii, ze względu na brak takich ograniczeń, mi pozostaje inny sposób publikacji. Co za tym idzie, nie tak szybko się dowiem od kogoś, a i nawet od każdego, co o tym sądzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było, wiec przepraszam jeśli pytam o coś co było już wałkowane, ale... gdzie sie podziało subforum ze spotkaniami forumowymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno mnie tu nie było' date=' wiec przepraszam jeśli pytam o coś co było już wałkowane, ale... gdzie sie podziało subforum ze spotkaniami forumowymi? [/quote']

 

Przenieśliśmy je do działu dla aktywnych użytkowników, którzy regularnie odwiedzają i wypowiadają się na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.