Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Powiadam wam - wgrywanie zdjęć do profilu już działa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

TYLKO NIE ANIME ;O

To może jeszcze gry, teledyski, pisarze i komicy ... bez sensu ;x

 

Ale tak ogólnie: Programy telewizyjne... mogłyby być :D Ale to już wtedy co najmniej 10 pól do wypełnienia xDD

I wgrywanie zdjęć już śmiga :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może po prostu takie pole, w którym można wymienić, co się chce? :P Ja np. dałbym tam herbaty. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipton :3

W sumie Scav dobre rozwiązanie. Coś w stylu "Inne ulubione", około 7-8 pól i spoczys :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że zmiany Wam się podobają. To super. :)

 

Jeśli chodzi o dodatkowe pola - myślę, że tyle wystarczy. Wiem, że w dobie portali społecznościowych lubimy się dzielić wieloma rzeczami, ale powinny one też być atrakcyjne dla odwiedzających nasze profile. Wybraliśmy z Evi listę, która rzeczywiście innych może zainteresować. Na forum rozmawiamy głównie o muzyce, filmach i książkach, więc wybór był oczywisty. :)

Nie chcemy przecież zalewać profilów masą informacji, bo zaczną odstraszać. A właśnie dlatego powstały nowe, żeby temu zapobiec.

 

Przeglądając gusta innych możemy poszerzyć własne horyzonty. Jeśli ktoś umieścił dany tytuł na pierwszej pozycji, to znaczy, że jest warty uwagi i być może i nam się spodoba. W końcu w większości gusta muzyczne mamy podobne. :)

 

Jak już Evi zauważyła - wgrywanie zdjęć działa. Był mały błąd po stronie serwera, ale chochliki się zdarzają. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ostatnio zauważyłam, że cokolwiek bym nie uważała na jakiś temat to i tak w końcu zgadzam sie z Adrianem. Ja nie wiem jak Ty to robisz xD

Znowu przyznaje Ci rację - co za dużo to niezdrowo. Lepiej nie wykładać wszystkich kart na stół od razu :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę mało jest miejsca na piosenki :<

 

Mamy last.fm, tam jest więcej miejsca na to :P

Faktycznie nie ma sensu dawać wszystkiego za dużo. Taki top 5 jest chyba w porządku. Zawsze można wypisać po 2 piosenki jednego wykonawcy w jednym punkcie, nie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może po prostu takie pole, w którym można wymienić, co się chce? :P Ja np. dałbym tam herbaty. ^^

Chciałam zaproponować to samo :D To byłoby faaajne. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A jeśli jakieś stworzenie ma kłopot z wyborem pięćdziesięciu ulubionych książek, nie mówiąc o pięciu? Na profilu nie ma pola na link z lubimyczytac.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponowałbym zrobić coś takiego:

 

Nightwish

|- Newsy

|- Media

|- Twórczość zespołu

|- O zespole

|- Pytania do zespołu

|-- Zadaj pytanie

|--- Tuomas Holopaien

|--- Marko Hietala

|--- Erno "Emppu" Vourinen

|--- Jukka Nevalainen

|--- Floor Jansen

|--- Troy Donockley

|-- Tuomas Holopaien

|--- (Nazwa miesiąca)

|-- Marko Hietala

|--- (Nazwa miesiąca)

|-- Erno "Emppu" Vourinen

|--- (Nazwa miesiąca)

|-- Jukka Nevalainen

|--- (Nazwa miesiąca)

|-- Floor Jansen

|--- (Nazwa miesiąca)

|-- Troy Donockley

|--- (Nazwa miesiąca)

 

Już tłumaczę o co chodzi: W dziale Nightwish zrobić poddział Pytania do zespołu, w nim (jak widać na tym pseudowykresie) poddział Pytania do zespołu a w nim tematy z nazwiskami poszczególnych członków (zaznaczone kolorem czerwonym). W nim użytkownicy zadawaliby swoje pytania do wybranej przez siebie osoby. Co miesiąc administracja forum wybrałaby po 5-10 najciekawszych pytań do każdego z członków, tłumaczyła i wysyłała do zespołu.

 

Ponadto w poddziale Pytania do zespołu zrobić poddziały [tylko do odczytu, bez możliwości pisania] z nazwiskami członków grupy (na pomarańczowo), a w nich tematy z nazwami danego miesiąca. W tych tematach administracja zamieszczałaby przetłumaczone odpowiedzi od zespołu.

 

Dodatkowo można by w dziale Nightwish zrobić poddział lub temat Pomoc, w którym użytkownicy zadawaliby pytania (do użytkowników forum, nie do członków zespołu) typu: "Czy Tuomas ma żonę?".

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko to bardzo fajnie, problem w tym, że zespół jest bardzo "zamknięty" na fanów i ciężko złapać z nimi jakikolwiek kontakt... A to, że udzielaliby odpowiedzi na pytania od fanów raz w miesiącu jakoś mi się w głowie nie mieści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko to bardzo fajnie' date=' problem w tym, że zespół jest bardzo "zamknięty" na fanów i ciężko złapać z nimi jakikolwiek kontakt... A to, że udzielaliby odpowiedzi na pytania od fanów raz w miesiącu jakoś mi się w głowie nie mieści. [/quote']

 

Dokładnie. Zespół podobnych próśb dostaje bardzo wiele i nie mają na to czasu. Właśnie dlatego powstał Nightmail na ich oficjalnej stronie. Coś na wzór Twojej propozycji, Tuomi. Raz na jakiś czas administratorzy strony zbierają pytania, wybierają najlepsze i zespół na nie odpowiada. Niestety, jak widzimy, Nightmail jest otwierany bardzo rzadko (ostatnio prawie 2 lata temu).

 

Więcej informacji: http://nightwish.com/en/band/nightmail

 

A jeśli jakieś stworzenie ma kłopot z wyborem pięćdziesięciu ulubionych książek' date=' nie mówiąc o pięciu? Na profilu nie ma pola na link z lubimyczytac.pl. [/quote']

Sądząc po wątku ze spisem naszych profilów na różnych portalach, lubimyczytac.pl wydaje się być dość popularnym serwisem wśród użytkowników. Myślę, że możemy rozważyć jego dodanie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sądząc po wątku ze spisem naszych profilów na różnych portalach' date=' lubimyczytac.pl wydaje się być dość popularnym serwisem wśród użytkowników. Myślę, że możemy rozważyć jego dodanie. [/quote']

Dobra wiadomość dla Książkowych Moli - dodałem w/w portal do profilów. Zwróćcie tylko uwagę, w jaki sposób poprawnie dodać konto. Nie wystarczy nick - musi być poprzedzony sześciocyfrowym numerem i ukośnikiem (przykład w edycji profilu).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie wersja mobilna? Przydałaby mi się ;).

Oczywiście, że tak. :) Założenie jest takie, żeby strona i forum działały w pełni nie tylko na komputerach/smartfonach ale także na innych urządzeniach mobilnych jak np. tablety.

 

Aktualnie jestem na etapie projektowania i tworzenia makiety, którą potem trzeba będzie wdrożyć do forumowych i portalowych "bebechów". ;)

 

To wymaga sporo pracy. Być może wkrótce uda mi się pokazać postępy - time will tell. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę w ogóle mieć mobilną... Bo przełączam na zwykłą ostatnio, inaczej sie nie da.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chcę czat na mobilnej! :c Aduś zrób coś! :c

Będzie, ale w swoim czasie. Priorytetem są strona i forum (oba w fazie projektowania).

 

Przy okazji wyjaśnię - "wersji mobilnej" jako takiej nie będzie. Nie będzie to osobny styl tylko zastosuję bardzo popularny ostatnio "responsywny design". Ja kto działa? Jeśli macie Firefoxa to wejdźcie sobie na stronę: http://madsupply.com/ i wciśnijcie na klawiaturze CTRL+SHIFT+M. Strona automatycznie dostosowuje się do szerokości ekranu (możecie się pobawić wymiarami). Dzięki temu DE będzie dostępne na różnych rozdzielczościach smartfonów, tabletów i czego tam jeszcze Amerykańce/Japońce nie wynaleźli. :)

 

Przy okazji zajmuję się optymalizacja strony, redukując obrazki do minimum. Chodzi o to, by ładowała się jeszcze szybciej (bo dla słabszych łącz jest problem). Wszelkie gradienty i ikonki obrazkowe zostaną zastąpione na nieobrazkowe. Przykład takich ikonek znajdują się chociażby w naszych nowych profilach. Obrazek w nagłówku zostanie, no worries. ;)

 

Poza tym jest jeszcze kilka innych innowacyj, ale to w swoim czasie. Proszę Was o cierpliwość. Warto poczekać. :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy jak ktoś długo np przez miesiąc lub dłużej nie loguje się, czy wtedy jego konto jest zamykane lub blokowane?

(nie wiem czy jest to dobry wątek do takich pytań, ale innego nie znalazłam ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy jak ktoś długo np przez miesiąc lub dłużej nie loguje się, czy wtedy jego konto jest zamykane lub blokowane?

(nie wiem czy jest to dobry wątek do takich pytań, ale innego nie znalazłam ;) )

Konto usuwane jest wyłącznie na prośbę użytkownika, a blokowane tylko w razie złamania regulaminu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to tylko u mnie czy u wszystkich (tylko nikt nie wchodzi na chat, to nie zauważył...), ale od pewnego czasu chat wygląda tak:

 

als2l5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.