Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Popatrzyłem ile punktów ma Evi i dla jej dobra oraz w jej najlepiej pojętym interesie proszę, żeby już jej nie dodawać, bo kiedy jej znowu strzeli taka piękna liczba?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha no dziękuję, że tak dbasz o mnie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz, ktoś mnie nie posłuchał i teraz trzeba dodać Ci 998 punktów reputacji, żeby znów się pojawiła jakaś sensowna liczba ;). Zasadniczo każde okrągłe trzy szóstki należałoby w jakiś sposób uczcić :)

 

EDIT 17.09.2015: Evi wcześniej miała śliczne 1666 punktów (dlatego tak bardzo prosiłem żeby już nic nie ruszać), a w chwili pisania tego posta już 1668. :(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż zrobiłam screena dla potomnych, żeby oni też mogli kiedyś nacieszyć tym oczy :)

5hc2WON.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

O. Boże... XD

 

 

 

Zbieram sie z podlogi, wybaczcie... XD

 

 

 

Edit.

To jest znak, ze musze z tym kurdę przestać, bo Wam to dziala na nerwy :) Obiecuję poprawę i że sie ucywilizuję bardziej w kwestiach innych fandomów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam takie pytanie. Wiem, że teraz ekipa forum ma dużo do roboty, ale nie dało by się zrobić czegoś z tym czatem? Mam na myśli inną formę, żeby więcej ludzi wchodziło i pisało. Musiałby być tak bardziej 'pod ręką'.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że kiedyś na jakimś forum, na którym byłam, była taka mini ramka czatu na stronie głównej. Żeby od razu było widać kto jest na czacie i kto ma ochotę trochę pospamić.. ;>

 

Można coś takiego też u nas wprowadzić :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy potrzebujemy aż 3 osobnych tematów żeby omówić sprawy związane z wyjazdem na Czad Festiwal?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy potrzebujemy aż 3 osobnych tematów żeby omówić sprawy związane z wyjazdem na Czad Festiwal?

Mamy nawet tymczasowy dział poświęcony koncertowi. :) Uznaliśmy, że będzie nam łatwiej w ten sposób się zorganizować oraz chcieliśmy ułatwić gościom odnalezienie się w naszych wątkach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co z 'Encyklopedią utworów'? - będzie kiedyś dokończona?

 

Pewnie tak, ale każdy z Was może pomóc ją kończyć- zapraszam do współpracy z ekipą:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że ktoś się zgłosi do Was - bo czyta się to bardzo dobrze i jest to fajne ciekawe kompendium muzyczne; niestety sam nie mam czasu na redagowanie - mimo to liczę, że pojawi się jakiś odzew. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Encyklopedia utworów jest cały czas w trakcie tworzenia. Zajmuje się nią nasz forumowy mentor - Maciek, więc możecie mieć pewność, że będzie rzetelnie przygotowana. :)

Czytając fragmenty byłem zaskoczony niektórymi nawiązaniami i opisami... Miejmy nadzieję, że wkrótce uda nam się wszystko skończyć. Myślę, że warto poczekać. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie ładne twarzyczki pojawiły się w dziale 'Ekipa' - super pomysł, wygląda to o wiele lepiej niż poprzednio ;)

 

'Oprócz muzyki interesuje się literaturą, językiem polskim i nie tylko, a także historią.' - brzmi to trochę nielogicznie, jakby jakaś część wypowiedzi Maćka została ucięta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by już to zimowe tło zdjąć? Zaraz mamy kolejne święta... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może by już to zimowe tło zdjąć? Zaraz mamy kolejne święta... ;)

 

Słusznie, zmieniłem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się podoba nowy czat! : )

Ale nie mogę cofnąć pkt reputacji, którego dałam przez przypadek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nie mogę cofnąć pkt reputacji' date=' którego dałam przez przypadek. [/quote']

Cofamy punkty klikając w ten sam przycisk, którym je dodajemy. Jeśli to nie działa to może nie wczytał się skrypt do końca u Ciebie? Może spróbuj odświeżyć CTRL+F5?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian

Tak, wiem i próbowałam, lecz u mnie nie działa. Sprawdziłam na Twoim poście wyżej i to samo : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o nowy chat to jestem pod dużym wrażeniem ,choć nie miałem okazji jeszcze na nim popisać bo co tam jestem to nikogo nie ma szkoda że na czat nie wrócą stare czasy gdy potrafiło się do 2 w nocy pisać na czacie i było nas tylu że brakowało ramki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to już jest, że co jakiś czas na forach gości marazm to tak jak przeziębienie nie omija nikogo. Proponuję, jeśli macie ochotę dalej tu gościć i budować społeczność objąć "patronatem" jeden dział muzyczny, absolutnie dowolny ale w uzgodnieniu z ekipą. Może to być temat dyskusyjny, którym będziesz się opiekować, może to być wątek o konkretnej kapeli której fanujesz obok NW. Proponuję taką zabawę dopóki NW znów nie zacznie koncertować, żeby umilić nasze oczekiwania. Co o tym sądzicie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem. Na czym miałoby polegać to "patronowanie"?

 

(Ja też zauważyłem że pisze tu mniej ludzi niż kiedyś. Mam nadzieję że to rzecz przejściowa, a nie początek schyłku forum).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.