Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

[video=youtube]

 

I tak od godziny już katuję... zakochałam się:D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś muzyka szwedzka a konkretnie Nordman:

Vandraren http://www.youtube.com/watch?v=hhv_UB-8Lw4

I lagornas sken

Du behover

itd.

 

" Vandraren" - pierwszy raz usłyszałam w radiu (w Finlandii ) i spodobała mi się od razu ( muzyka folk/rock, "skandynawski klimat", zachrypnięty głos wokalisty) - to pierwszy przebój tego zespołu (i nie jedyny). :) Te dwie ostatnie pochodzą z ich ostatniej płyty "Djavul eller Gud" ( " Diabeł albo Bóg").

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

*Emi wielbi*

Ten Jones to niby czarny charakter, ale troszkę mi go szkoda, bidulka. Szczególnie przy tej scenie, kiedy zbiera macką łzę spod oka. Ale to nie w tej części.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne ze Zmierzchu co kocham ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Marraskuu" ( Listopad) Miljoonasade. stare, ale dobre. dobrze podlewa się kwiaty przy takiej muzyce, gdyż podlewanie jest monotonne i można "przysnąć", ale gdy w radiu leci taka piosenka ( lub podobna czyli taka 'z energią, z życiem') to praca idzie lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbym tego słuchać na okrągło :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

W ogóle nie wiem, co ludzie mają do tej piosenki? Jest całkiem fajna. Udział w survivorze mi o niej przypomniał - od lat jej nie słyszałam! Jakoś ciągle ją omijałam wzrokiem. Nawet mi podchodzi. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez Was zaczęłam słuchać debiutu NW, który wcześniej omijałam szerokim łukiem. I wydaje mi się, że do tej płyty trzeba po prostu dorosnąć. Że najpierw trzeba się 'poznać' z NW, żeby być bardziej... zdolnym do zaakceptowania AFF :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdolnym do zaakceptowania p ł y t y - czemu nie? Ale nie głosu Tuosia... ♥

 

Ech, nakręciłyście mnie na AFF - leci Eramaajärvi. ;) Utwierdzam się, że głos Tarji lepiej mi podchodzi na żywo niż w wersji studyjnej... na koncertach brzmi bardziej naturalnie, pełniej... jakoś tak... lepiej. (Niee, nie - czyściej, co to, to nie ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołuje się z Marilynem..

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ares wątki mi się pomyliły i Tobie chyba trochę też xd

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NQioxDkHhgk

Jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się jaram się

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
i
( pierwsza piosenka Juhy, którą polubiłam - jestem sentymentalna) u mnie teraz piosenki Juhy Tapio, szukam jednej piosenki, którą słyszałam w radiu i nie wiem czyja jest- podejrzewam , że Juhy i przeglądam jego dyskografię, jak nie znajdę jej będę musiała wziąć się za kogoś innego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

To przez "Ono". :3

(Nareszcie się za nie wzięłam. Pożyczyłam je wieki temu, ale w między czasie był i wiedźmin, i lektury konkursowe, i coś tam jeszcze, więc przeczytałam tylko początek i przerwałam... A teraz doń wróciłam i jestem mw. na 300 stronie. Podoba mi się ♥ Dobra, koniec offtopu. Przepraszam. Rozgaduję się, jak zwykle, i to nie na temat.)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

świeci słońce, śnieg topnieje więc czas na coś energicznego :): Haloo Helsinki

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

The child will be born again

The siren carried him to me

First of them true loves

Singing on the shoulders

Of an angel without care for love 'n loss ♥

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie udało mi się zalezć piosenki, której wcześniej szukałam, ale za to znalazłam to

-Olavi Uusivirta "Kauneus sekoitta muun paan"- zabawny teledysk, piosenka też fajna, przyjemna dla ucha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.