Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Moje najnowsze odkrycie: Katri Ylander " Onko viela aikaa"

Aamuaurinkoon"

" Valehdellaan"

Z Wikipedii: Katri Marianne Ylander (ur. 17 grudnia 1985 r. w Harjavalta) - fińska wokalistka.

Popularność zdobyła zajmując w grudniu 2005 r. drugie miejsce w fińskiej edycji Idola. Wydała 3 albumy.

 

Spokojna muzyka, przyjemny głos wokalistki. Mój faworyt to " Onko viela aikaa" - "Czy jest jeszcze czas" - słucham na okrągło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ale Oni wszyscy byli młodzi w tym teledysku :-D (znaczy ja nie mówię że teraz są starzy. Nie, nic z tych rzeczy :-D)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Od jakiegoś czasu uparcie chodzi mi to po głowie. :D

W sumie to też byłaby dobra piosenka na pogrzeb. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anka, to posłuchaj tego.. ♥

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[sPOTIFY]spotify:track:2q5uzp9EyiQmctHgx7VOre[/spotify]

Ta piosenka kojarzy mi się z jakimś takim zadymionym lokalem, w którym spotykają się typy spod ciemnej gwiazdy. I z paniami w rękawiczkach do łokcia, które śpiewają to "papapara" (panie, nie rękawiczki :>).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shot through the heart

And you're to blame

Darling you give love a bad name ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:6bGBNx6vxebCSCcoCDkSQU[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Jezu, to jest takie smutne i piękne... Top10 ulubionych utworów (oraz jeden z lepszych z tej płyty). WT - dlaczego sie stoczyliście?! :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę klasyki. \m/

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BthiOodCMAIs9Rs.jpg.5fed686aa5c92883e1bb5f20a1ef3b62.jpg

Ja teraz słucham albumu Tuo, jest niesamowity. Dokładnie opisuje życie przygód McKwacza, przez te utwory czuję się jakbym wracała do lat dzieciństwa, kiedy oglądałam tą bajkę. Nie kocham się w twórczości Joasi Kurkeli i nie przepadam za jej muzyką, ale stwierdzam, że w utworze "A Lifetime of Adventure" tak pięknie to zaśpiewała, że zakochałam się w tej piosence :)

P.S W żaden sposób nie "hejtuję" Joasi, po prostu nie przypadła mi do gustu jej twórczość, nie każdemu wszystko się musi podobać, prawda? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S W żaden sposób nie "hejtuję" Joasi, po prostu nie przypadła mi do gustu jej twórczość, nie każdemu wszystko się musi podobać, prawda? ;)

 

Większość z nas tu na forum tak uważa, więc nie jesteś sama : )

Twórczość Kurkeli jest bardzo monotonna i trzeba naprawdę lubić takie klimaty balladowo... balladowe, żeby jej słuchać :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.