Jump to content
Adrian

Skąd się wziął Wasz nick?

Recommended Posts

Mój nick to tytuł jednej z piosenek Florence + the Machine. Kiedy "Ceremonials" wyszło to chwilę po premierze była to moja ulubiona piosenka z albumu. Teraz jest inaczej, ale nick mi został.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedy poznałam Nightwish, zakochałam się w piosence 'dark chest of wonders' i kiedy musiałam na szybko wymyślić nick do strony w szkole chciałam wpisać cały tytuł, ale był za długi, wgl nie myśląc co robię wpisałam pierwszy i ostatni wyraz tytułu, a że się spieszyłam zamiast spacji wcisnęłam 'x' i tak powstał całkiem niegłupi nick darkwondersx :D od tamtej pory używam go wszędzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc nie miałem pomysłu na nick jak zakładałem konto na DE, więc postanowiłem, że wypadałoby żeby było to coś związane z NW. Szukałem pomiędzy tytułami piosenek, wyrywałem fragmenty i nie pasowało, aż w końcu paczam - Tutankhamen...

 

Nie przepadam za tym dziełem Tuomaska, ale trzeba było się śpieszyć xD Ostatnio mówiłem Aktyde, że śmiesznie teraz jest jak pod koniec owego utworu Tarja szepcze mój nick :D Teraz Turunen mówi to do mnie, woła mnie, nawołuje wręcz...

 

Tak się przy tym czuję:

tumblr_meemh4JVCc1rjwoeso1_500.gif

 

 

Dziękuję serdecznie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy kto choć trochę zagłębił się w świat gier na pewno poznał tytuł gothic :) dla tego Lester

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Szymuś już nie jest uciekinierem, tylko... Sobą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja zostałem... sobą ^_^ Dokładnie Morderczyni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak wszyscy mówili do Szymka po imieniu. :happy:

No... albo per "Ciemna Strono". :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ymm... Nie miałam pomysłu na imię dla postaci do gry, więc zaczęłam w pamięci szukać jakichś nazw czy imion. Przypomniało mi się imię Grafini (taki kuń xD), a że mi się podoba, to sobie wzięłam i zaczęłam używać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula - od imienia, a Eija - jakoś tak szukałam sobie ładnych fińskich imion. I tak jakoś zostało.

 

@Simo - uciekinier był bardziej epicki, no. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój nick to po prostu imię + pierwsza litera drugiego imienia(Iwona) i pierwsza litera nazwiska. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej: Tutankhamen (od utworu NW "Tutankhamen"; ogólnie nie miałem wtedy pomysłu na nic lepszego)

 

Obecnie: Seppo (fin) - Sebastian (prostsze i kreatywniejsze)

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej teraz języka sobie nie połamiesz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od psa...

Mój pies się tak wabi... a mi się to podoba...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie pomyśleć że mój nick wziął się od piosenki NW. :3 Jednak nie, kiedy uczyłam mojego byłego fińskiego. :3 To sobie postanowił uznać że Kuolema do mnie pasuje. Dlatego że śmierć jest czarna i wredna. :3 I tak zostało, bo muszę przyznać że to prawda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Możecie pomyśleć że mój nick wziął się od piosenki NW. :3 Jednak nie, kiedy uczyłam mojego byłego fińskiego. :3 To sobie postanowił uznać że Kuolema do mnie pasuje. Dlatego że śmierć jest czarna i wredna. :3 I tak zostało, bo muszę przyznać że to prawda.

 

Czarna i wredna. Dlaczego czarna? W niektórych kulturach (na przykład wielu azjatyckich) śmierć jest kojarzona z bielą. Dlaczego wredna? Przecież to słowo znaczy tyle co "podły", "kłamliwy", "niekulturalny", "skłonny do zdrad". Jak można nadawać cechy ludzkie pojęciu - czemuś, co nie ma swej materialnej postaci?

Bardzo dziwne porównanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o czerń to akurat mój ubiór. :3 Co do wredności, może nie tyle co wredna co dość złośliwa i pyskata, ale wiesz ja tylko cytowałam. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuolema

Jak dla mnie to wydajesz się być przeciwieństwem 'wredności'. Wywnioskowałam to z postów, które już napisałaś na forum. Jesteś bardzo miła i pogodna. Nie widziałam w Twoich wypowiedziach czegoś przykrego, obraźliwego, niemiłego czy wrednego.

Śmierć jest kojarzona raczej z czymś negatywnym, a Ty kojarzysz mi się pozytywnie : ) Nie znam Cię, ale takie wrażenie sprawiasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś myślałem nad oryginalnym nickiem, bo moje poprzednie mi się znudziły i Invi je znała (xD), a chciałem ją zaskoczyć. To jest Fik :3 nawet nie wiem skąd się wziął... Tak po prostu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś mój nick nazywał się nightwishmaster666. :) Ale zmieniłem na Ares jest krótsze i pochodzi ono z mojej ulubionej mitologi greckiej, to imię boga wojny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave. Bo imie mam takie (no prawie takie :D)

Wcześniej do nicku było dodane jeszcze MaxXx, ale pewny człowiek się ze mnie śmiał, sam zacząłem się z niego nabijać i nick skróciłem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.