Jump to content
Adrian

Sabaton

Recommended Posts

Singiel jest świetny - ciekawie oddaje nastrój utworu. :) Strasznie wpada w ucho, cały czas słucham na zmianę z Epiką. ;)

Zastanawiam się czy cały album będzie taki lekki? Sabaton przyzwyczaił nas do mocniejszego i szybszego grania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie drugi koncert Sabaton w Polsce 29 sierpnia w Straszęcinu (miasto niedaleko Dębicy i Tarnowa ). Ciekawe okolice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk tekstowy. :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epika narzuciła wysoki poziom w tekstowych teledyskach. Ich wersja jest bardzo dynamiczna. Tutaj jest bardziej statycznie i nudno. Nie czuć takiej mocy w obrazie. A te wstawki z Google Earth pozostawię bez komentarza... ;)

 

Najważniejsze, że utwór jest świetny - słucham intensywnie od kilku dni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie drugi koncert Sabaton w Polsce 29 sierpnia w Straszęcinu (miasto niedaleko Dębicy i Tarnowa ). Ciekawe okolice :P

 

W Straszecinie* ; )

To taka wioska niedaleko mnie, paręnaście kilometrów ode mnie, więc powinnam tam być! ^^

To już druga edycja "Czad Festiwal - Śnieszka", ale w ubiegłym roku nie było żadnego zagranicznego zespołu.

Oj będzie grubo : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Joakim, pod koniec koncertu, zaprosił 8latka na scenę (to był jego pierwszy koncert). Dostał okulary wokalisty, kostki gitarzystów, pałeczki od perkusisty i nawet pograł trochę na gitarze! Bardzo, bardzo sympatyczne ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół w młodości. Poznalibyście wokalistę? ;)

 

10yml94.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda o wiele lepiej niż obecnie :)

 

Strasznie nie lubię tego jego 'pasa startowego' na głowie, tylko mi się to tak bardzo nie podoba?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joakim jaki macho haha : D

Mi się podoba taki jak jest teraz. I moim zdaniem dużo lepiej wygląda niż na tym zdjęciu : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

20.01.2015 – Poznań “MTP 2”

22.01.2015 – Kraków “Hala Wisły”

23.01.2015 – Warszawa “Torwar”

24.01.2015 – Wrocław “Hala Orbita”

 

Krakowie!! Nadchodzę !! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzone info: Sabaton i Delain będą supportować Nightwish na trasie koncertowej w Ameryce Północnej!

 

Zauważyliście, że od jakiegoś czasu relacje NW - Sabaton się zacieśniają? Ciekawe do czego to doprowadzi. :) Może do gościnnego występu Joakima w NW? Albo, co jest być może bardziej podobne, Floor w Sabatonie?

 

W każdym razie bardzo możliwe, że NW zostanie zaproszony by zagrać na Sabaton Open Air w przyszłym roku. Kto wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliśmy, zwłaszcza "zacieśnienie relacji" pomiędzy Floor i Van Dahlem. :) Sabaton dobrze się sprawdza w wielu zastosowaniach, mnie osobiście umila prasowanie i sprzątanie, ale podobno nieźle "warmuje" publiczność, a o to chyba chodzi przed clou wieczoru? Nie bardzo mi się widzi Floor śpiewająca repertuar "strzelanek", a tym bardziej Joakim wykonujący np. GLS albo zastępujący Marco. ;) Poprzestańmy na stwierdzeniu faktu miłego kumoterstwa, Floorka pobędzie 2 miesiące z lubym, z czego i owszem, może coś (albo ktoś) wyniknąć. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joakim i Par wystąpili w "Wywiadzie z dupy":

 

[video=youtube]

 

Co o tym myślicie?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matmo Ameryko Północna czemu jesteś tak daleko i trudno tam się dostać i.pobyć kilka dni za bardzo nie tracąc funduszu. Sabaton Delain i Nightwish na jednym koncercie to by był mój najlepszy w moim zyciu koncert. Dwa w jednym Delain nie wliczam. Kurczę no teraz zszokowałeś mnie Adrian tym info, i będę teraz to przeżywał. Szkoda że nie w Europie na taką podróż mógł bym się jeszcze pisał. No miejmy nadzieję kiedyś w Polsce wystapią razem. Sabaton jamo support ach. Po Sabatonie już bym nie miał siły na zabawe, ale Nightwish napewno by mnie pobudził dobrą pleylista.

A co do wywiadu z dupy oj można się usmiać po pachy. Momentami nawet stają się bardzo wiarygodnii. Szabaton hehe Mój prawnik mówił bym nauczył się tych słów na pamięć. Hehe beka Niesamowita choć mój wujek wpadł w szał jak dowiedział sie że szabagon to naziści gardzącymi Żydami. Hahahaha ale wujku to fikcja Paweł nie sluchaj przy mnie już ich. Ale wujku oni śpiewają o Powstaniu Warszawskkm. A no to co innego puść mi ten teledysk. Taka moja konwersacja z wujkiem kochanym. Haha Wywiad niesamowity oby wiecej podobnych było z humorkiem. :) Szwedzi mają lepszy humor od nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy tylko w Sabatonie. Joakim śpiewa "Poison" na after party z fanami. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton zagrał koncert z orkiestrą:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album Sabatonu będzie nosić nazwę "The Last Stand" i zostanie wydany 19 sierpnia.

 

TheLastStand.jpg

 

Wygląda na to, że prawdopodobnie Floor weźmie udział w nagrywaniu chórków:

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel Sałatonów:

 

[video=youtube]

 

Utwór bardzo przypomina "Hearts of Iron"... Z drugiej strony zawsze jest dużo Sabatonu w Sabatonie.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton! Ostatnimi czasy bardzo się do tego zespołu przekonałam. Bardzo polubiłam ich twórczość. Grają bardzo szybko i dynamicznie. Moim ulubionym albumem jest Heroes (ponieważ tutaj znajduje się najwięcej moich ulubionych utworów)! ♥

The Last Stand również nie mogę się doczekać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny, trzeci już singiel i lyrics video:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabaton, kapela od której zaczęło się moje jaranie się koncertami :D Zaczęło się niewinnie, kumpel w 2008 roku wyciągnął mnie do ówczesnej wrocławskiej WZ-tki na koncert promujący Art od War. I wsiąkłem. Od tamtego czasu byłem o ile mnie pamięć nie myli 5 razy na ich koncertach i szykuje się w lutym szósty. Najbardziej w ich twórczości podoba mi się tematyka - nie ostrzą mieczy i nie zabijają smoków jak ich koledzy po fachu, tylko miecze zamienili na karabiny a konie na czołgi :D A poza tym niezapomniane Jeszcze Jedno Piwo na koncertach :) Moja ulubiona płyta póki co to bez zmian Art of War - Sun Tzu i jego Sztuka Wojny (czy wręcz Sztuka Życia) rządzi. Z utworów z kolei (a jakże) Art of War, Primo Victoria, Ghost Division, Sparta (świetny motywator zwłaszcza podczas trudnych dni w pracy), Cliffs of Gallipoli, Attero Dominatus i oczywiście 40 to 1. Już teraz nie mogę doczekać się lutego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.