Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Znowu mnie to trafiło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc;) Ekipa forum to jest dokładnie 12 osób, w strefie 51 czeka dla Was informacja dotycząca niespodzianki dla userów i fanów NW. Bardzo proszę Ekipę o odwiedzanie strefy i ustosunkowanie się do projektu. Bardzo dziękuje za uwagę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jestem chyba ślepy, bo tego nie widzę ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dobra, my jako redaktorzy nie mam tam dostępu ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I'm a mermaid :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg mam nowy odkurzacz *.* Taki niebieski, lekki i seksowny. I moja mama mówiła, że baaardzo mocno ssie, nawet chciała mi go do twarzy przyłożyć, żebym zobaczył. *.* Dodatkowo ma jakieś dodatkowe funkcje. A na początku kiedy go zobaczyłem, to wziąłem go na ręce i mu zaśpiewałem kołysankę. rstmspoeteso już go kocham ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ahahhahaha padłem ♥ kocham Cię xD ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Skromniś :D Ale co tam, ja siebie też kocham. Ale to wszyscy wiedzą. Zwłaszcza Nymphetamine po dzisiejszej rozmowie na skype xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg mam nowy odkurzacz *.* Taki niebieski, lekki i seksowny. I moja mama mówiła, że baaardzo mocno ssie, nawet chciała mi go do twarzy przyłożyć, żebym zobaczył. *.* Dodatkowo ma jakieś dodatkowe funkcje. A na początku kiedy go zobaczyłem, to wziąłem go na ręce i mu zaśpiewałem kołysankę. rstmspoeteso już go kocham ♥

 

...:D Padłam :D Haha, śpiewasz odkurzaczowi? Wariat jesteś, już cie lubię :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A już myślałam, że nie może być nikogo bardziej szalonego od Szymka, a tu niespodzianka. Życie zaskakuje :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A już myślałam, że nie może być nikogo bardziej szalonego od Szymka, a tu niespodzianka. Życie zaskakuje :happy:

 

Czy Ty we mnie wątpisz?! Ja po Sztokholmie chodziłem przytulając moją podusię i drąc się na cały głos, że mam łosia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ja w Ciebie nie wątpie (nigdy!), po prostu Scavenger robi Ci konkurencję :P.

 

Btw. Ciesz się, że nie zrozumieli po polsku, bo panowie z kaftanem by Cię zgarneli xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po polsku? :D Poza tym, powinno być Mam Rudolfa! :P

 

Nie wiedziałam, że macie tu te Złote Usta.. Na "pewnym forum o sesjach RPG na którego reklamę nie mam zgody" jest temat Forumowe Kfiatki ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Marku, chciałbym widzieć, co by się działo, gdybyśmy się spotkali xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tak, jest, specjalnie z myślą o Tobie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.