Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

To przez wczorajszy strajk :P Będzie tak do piątku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Przestudiuj dwadzieścia stron poczekalni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same bałwany na forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1/8 matury za mną ♥

1/8!? Co Ci zostało? :D I jak Ci poszło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można edytować głos w plebiscycie? Bo teraz słucham tego Moondance i tak jakoś mi się szkoda zrobiło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałaś na Moondance? Dlaczego?! ;_;

 

Da się edytować. Ja kiedyś tam edytowałam 2 razy to samo. Trzeba kliknąć taki magiczny przycisk "edytuj" w prawym dolnym rogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że się da, chodziło mi o to, czy to nie sprzeczne z zasadami :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłam na Gethsemane... To jest takie trudne!! Na Oceanborn nie ma piosenki, której bym nie lubiła... ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co zostało? matematyka, angielski na dwóch poziomach, rozszerzona geografia i WOS a także ustny polski i angielski :D Jak poszło? Średnio dobrze. CTR dziwny! Praca? Wziąłem "Przedwiośnie" :D Za dużo streszczenia chyba... Jutra prawdziwa walka za to - MATEMATYKA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia. Ja na próbnym teście klas drugich matematykę oblałam. Całkowicie -.- Chyba jedno zadanie miałam dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To powodzenia życzę :D A ja właśnie robię zadanie z matmy. Mamy równania z jedną niewiadomą. Może i mam te piątki-szóstki z przedmiotów ścisłych, ale wolę humanistyczne. Ścisłe są nudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna niewiadoma jest jeszcze prosta. My robimy jakieś funkcje których zupełnie nie ogarniam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, Invi... Jakbyśmy były z tego samego rocznika, zaprosiłabym cię na korki z matmy :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekaj, nie funkcje. Muszę iść po zeszyt.

 

Jednak funkcje. I przyporządkowywania. W sumie to nawet trudne nie jest, tylko co tam robią pierwiastki O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Siem pierwiastkują :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie zdałam sprawę, że nie umiem pierwiastków. A jutro kartkówka. Zgroza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosta to rzecz to odwrotność potęgowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas był dziś na pierwszej lekcji sprawdzian z biologii (a nasza pierwsza lekcja nazywa się "zerowa lekcyjna" i zaczyna się o 7.20), a na kolejnej lekcji - sprawdzian z geografii -,-. Ale za to po geografii była audycja muzyczna (czemu to jest nazywane "filharmoniami"...) o rock'n'rollu i nie było religii :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosta to rzecz to odwrotność potęgowania :)

 

Dziękuję Ci. Właśnie załapałam. A pani leci z jakimiś "fachowymi" objaśnieniami -.- Teraz tylko powtórzyć ułamki i mogę robić zadanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale kurka wodna przydało, by się wykombinować jak się liczy, bo chciałem skombinować program, ale skończyło się na porównywani jak w podręczniku. Chyba słynny przykład '2'.

 

Idę szukać w necie wzorów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.