Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Dzisiaj odkryłam, że jestem gruba. Zna ktoś jakąś dietę cud, która działa? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, "polubić siebie";) A serio: regularne jedzenie i odrobiona regularnego ruchu:) Nie ma nic bardziej skutecznego i zdrowego. Już po miesiącu jest efekt- polecam, sprawdzone:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj odkryłam' date=' że jestem gruba. Zna ktoś jakąś dietę cud, która działa? :happy: [/quote']

Znam to, to Wasza kobieca taktyka! Męska część forum ma teraz kilka godzin na zaprzeczenie, inaczej wybuchnie kobieca rewolucja! :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dzisiaj odkryłam' date=' że jestem gruba. Zna ktoś jakąś dietę cud, która działa? :happy: [/quote']

Znam to, to Wasza kobieca taktyka! Męska część forum ma teraz kilka godzin na zaprzeczenie, inaczej wybuchnie kobieca rewolucja! :devil:

 

Ahahahaha :D Zawsze można też robić tak jak ja - jeść kiedy i co się chce, a potem marudzić, że zamiast chudnąć się tyje :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odkryłam' date=' że jestem gruba. Zna ktoś jakąś dietę cud, która działa? :happy: [/quote']

Znam to, to Wasza kobieca taktyka! Męska część forum ma teraz kilka godzin na zaprzeczenie, inaczej wybuchnie kobieca rewolucja! :devil:

 

Hahahahahahaha, Adrian uwielbiam twoją wypowiedź :D. Ale nie jestem z tego rodzaju niewiast, niczego nie oczekuję. Pozatym jak mógłbyś zaprzeczyć, jeśli mnie nie widziałeś? ;) Pytałam o tą dietę, bo kto wie, może ktoś zjadł jagódki w sosie malinowym i schudł 10kg ? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Herbatka malinowa powoduje natychmiastowe chudnięcie. Mówię Ci. Oraz mięso z megawiewiórek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herbatka malinowa powoduje natychmiastowe chudnięcie. Mówię Ci. Oraz mięso z megawiewiórek.

 

Zażywam i efektów brak... Może to działa tylko na mężczyzn? Co z forumowych przysmaków zostało dla kobiet? Megażółwie! Tylko jak coś takiego przyrządzić i zjeść?:happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nad ogniskiem takiego pieczesz, potem wsadzasz słomkę w oko i pijesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad ogniskiem takiego pieczesz, potem wsadzasz słomkę w oko i pijesz.

 

Jak mogłam nie wiedzieć takich oczywistych rzeczy?

 

Drzyjcie megażółwie, albowiem idę na polowanie! O efektach może napiszę później ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad ogniskiem takiego pieczesz, potem wsadzasz słomkę w oko i pijesz.

 

Jak mogłam nie wiedzieć takich oczywistych rzeczy?

 

Drzyjcie megażółwie, albowiem idę na polowanie! O efektach może napiszę później ;).

 

Przerażacie mnie :ninja:

 

Burza!!!!

 

:happy:

 

Znam takich, co by się ucieszyli :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi te lata mineły :p

 

Im starszy człowiek tym bardziej dziecinnieje. Chyba nie muszę pisać przykładów? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi te lata mineły :p

 

Im starszy człowiek tym bardziej dziecinnieje. Chyba nie muszę pisać przykładów? :P

Coś w tym musi być, przypominając sobie wczorajszy wieczór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w mieście zanosi się na burzę , grzmiało już u was w miastach

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

U mnie w mieście zanosi się na burzę , grzmiało już u was w miastach

 

U mnie deszcz pada od rana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mnie pada i grzmi tak, jakby niebo miało się zawalić. Przygotowuję się na apokalipsę :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Dzięki, poprawiliście mi humor.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wczoraj tematem był mój budzik, który ma budzić moje koleżanki, nie mnie (moja odopowiedź na ich zachowanie).

Pablito, znasz coś mocnego, co ma od samego początku gitary, perkusję lub tzw. "darcie mordy"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.