Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

W angielskim, inaczej piszesz, inaczej czytasz, inaczej literujesz. A w polskim tylko ortografia jest problematyczna.

Po co takie komplikacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do matmy... Na studiach każdy profesor' date=' doktor, itd. powie, że w liceum to były "rachunki", a nie żadna matematyka. A potem się trzaska: całeczki podwójne, potrójne, pochodne cząstkowe i moje "ukochane" równania różniczkowe... Po prostu żyć, nie umierać - matma cię wykarmi [/quote']

 

Chyba na każdej polibudzie tak mają... ;/

 

103 wiadomości zaległe xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem o czym piszecie, więc pochwalę się, że jestem autorem 7000 posta na forum. Dziękuję. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do matmy... Na studiach każdy profesor' date=' doktor, itd. powie, że w liceum to były "rachunki", a nie żadna matematyka. A potem się trzaska: całeczki podwójne, potrójne, pochodne cząstkowe i moje "ukochane" równania różniczkowe... Po prostu żyć, nie umierać - matma cię wykarmi [/quote']

 

Chyba na każdej polibudzie tak mają... ;/

 

No niestety.. gdybym wiedziała wcześniej, to pewnie teraz bym hulała na SGGW :P

 

Nie wiem o czym piszecie' date=' więc pochwalę się, że jestem autorem 7000 posta na forum. Dziękuję. :)[/quote']

 

Admin napisał = cisza w temacie.

A może to dlatego, że jest po 22? <- To jak? Zbieramy siły na jutro? Na kolejne 7000 postów? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dopiero mam teraz czas i nabijam posty xD Mam ponad 1900 nieprzeczytanych... będzie ciężko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No niestety.. gdybym wiedziała wcześniej' date=' to pewnie teraz bym hulała na SGGW [/quote']

A ja pewnie na PK, bo fajne co roku zespoły tam grają, a boli po kieszeni xD

 

A może to dlatego' date=' że jest po 22? <- To jak? Zbieramy siły na jutro? Na kolejne 7000 postów? [/quote']

Dopiero się dzień zaczął :>

 

Dzień dobry ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może to dlatego' date=' że jest po 22? <- To jak? Zbieramy siły na jutro? Na kolejne 7000 postów? [/quote']

Dopiero się dzień zaczął :>

 

Dzień dobry ^.^

 

Dobry, dobry :) Jakoś tak szybko minęło, że nie zauważyłam. A czasowo to odnosiłam się do posta Adriana napisanego tuż po 22:00 właśnie i od tamtej pory była cisza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czasowo to odnosiłam się do posta Adriana napisanego tuż po 22:00 właśnie i od tamtej pory była cisza

Wiem :P

 

Już mnie nikt z Polski nie wspiera na lastfm, za to widzę aktywną Kanadę i Portugalię xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

JEST 5.40 WY SOBIE SMACZNIE ŚPICIE, A JA ZA CHWILĘ WYCHODZĘ DO SZKOŁY XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do przedmiotów to matma, fizyka, chemia i biologia to były moje ulubione. Nie znosiłam historii, chociaż jest owszem ciekawa. Zawsze irytowała mnie nauka nazwisk, dat- nigdy z tego nie skorzystałam. Żałuję, że olewałam geografię. Ta wiedza ogromnie przydaje się w podróżach,a jest ich za mną sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do przedmiotów to matma, fizyka, chemia i biologia to były moje ulubione.

O, też lubiłam! Jak na humanistę przystało z matmy miałam 6 :D

Nie znosiłam historii, chociaż jest owszem ciekawa.

Ja trafiałam na pasjonatów II wojny. Lubiłam, ale nie miałam zacięcia do wyuczania się na pamięć tych wszystkich wydarzeń. Historii od II wojny organicznie nie lubiłam. Współczesność nie interesuje mnie zupełnie, szczególnie że podawana jest interpretacyjnie: ci dobrze, ci - źli.

Żałuję, że olewałam geografię. Ta wiedza ogromnie przydaje się w podróżach,a jest ich za mną sporo.

Geografia męczyła mnie swoim ogromem nazw, długości, szerokości... Nie lubię uczyć się na pamięć, wolę umiejętności i wiedzę, którą w jakikolwiek sposób można wykorzystać praktycznie. Np. jak rozpoznać zbliżający się wał szkwałowy i gdzie szukać w miarę bezpiecznego schronienia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geografia sama wchodzi :) łatwa jest - zwłaszcza społeczna i gospodarcza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię uczyć się na pamięć, wolę umiejętności i wiedzę, którą w jakikolwiek sposób można wykorzystać praktycznie. Np. jak rozpoznać zbliżający się wał szkwałowy i gdzie szukać w miarę bezpiecznego schronienia :P

 

Nie licz na coś takiego na geografii, ja informacji o wale szkwałowym i schronieniu nauczyłam się gdy zdawałam na patent żeglarski :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sumie to ja z historii zdawałam maturę xD i nawet ją lubiłam, a uczenie się czegoś na pamięć nigdy nie było dla mnie problemem :P za to nie cierpiałam WOSu :/ fizyki i chemii też nigdy nie lubiłam. za geografią nie przepadałam, ale raczej nie miałam z nią kłopotów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię uczyć się na pamięć, wolę umiejętności i wiedzę, którą w jakikolwiek sposób można wykorzystać praktycznie. Np. jak rozpoznać zbliżający się wał szkwałowy i gdzie szukać w miarę bezpiecznego schronienia :P

 

Nie licz na coś takiego na geografii, ja informacji o wale szkwałowym i schronieniu nauczyłam się gdy zdawałam na patent żeglarski :P

 

Haha, "za moich czasów" czegoś tam o tym jeszcze uczyli, stąd też moja późniejsza fascynacja :P Niemniej faktycznie, bardziej gruntowną wiedzę najlepiej zdobywać "na własną rękę" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geografia heh, zanim jeszcze się jej uczyłem to szperałem po mapach za diamentami i że się przeniosę w czasie i je znajdę :) A po za tym zawsze w miarę sobie radziłem z mapą.

Geografia w miarę prosty przedmiot, jak ktoś umie czytać mapy.

 

Chemia jak i biologia jak się nauczyłem to luz była ocena dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jak myślicie, gdzie nam dziś wszystkich wcięło ? ;x

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie też się zastanawiam... Strasznie tu cicho O_O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może romanssihuhują? :P

No i święta za pasem, a wiosny nie widać :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta cicho bo nic nie piszecie :P Ja sobie na luzie pisze. A macie jakiś temacik :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę wyłącznie oceny w szkole zarówno podstawowej jak i średniej to następujące przedmioty szły mi dość dobrze : Matematyka, Historia, Biologia, Chemia, Geografia, WOS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja z innej beczki: informuję iż wyjeżdżam. Planowany powrót - w poniedziałek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Marqo, nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja się Wam pochwalę :D Wyszedłem wczoraj z zagrożenia z historii :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

TO ty byłeś zagrożony? Gratulacje, skończysz szkołę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.