Jump to content
Sølvi

For My Pain...

Recommended Posts

Hej, czy wy wiecie, że...

Tuomas kiedyś był w zespole For My Pain...?

 

Tuo oczywiście na klawiszach, posłuchajcie ;)

 

[video=youtube]

 

Jak na razie wyszła jedna płyta "Fallen" w 2003 i niestety przez zobowiązania wobec macierzystych zespołów od tego czasu trwa cisza, choć nigdy nie pojawił się oficjalny komunikat o zakończeniu działalności.

 

Jak się podoba ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie, pewnie:) Mocno lajtowy kawałek. Klawisze Tuo zawsze są dość charakterystyczne, tutaj jednak za mocno sie nie "napracował";)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjemna muzyczka idealna na jesienny spacer w mżawce. :) Wkład Tuo w tym utworze jest niewielki. Może taki jest charakter zespołu? A może 100% siebie daje tylko swojemu dziecku NW?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może 100% siebie daje tylko swojemu dziecku NW?

W jakimś wywiadzie chyba sam tak powiedział :)

 

Kolejny utwór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, znam! Jak na sezonowy zespolik, całkiem przyjemnie się go słucha - śmiem twierdzić, ze jest lepszy niż wiele nowomodnych "gadżetów" muzycznych. Mogliby nagrać coś jeszcze!

Lubiłam zawsze jakoś ten kawałek:

[video=youtube]

 

Chociaż tematyka zdaje się ponurawa - piosenka wydaje mi się być wesoła i jak najbardziej pozytywna.

 

Lubię też ich cover Joutsenlaulu, czyli "Łabędziopiosnka" ;), chociaż szczerze wolę oryginał, mimo tego, że nie jest zbyt znany poza Finlandią. Jest coś w tej subtelnej piosence i tak obcobrzmiącym języku. Finezja.

Tu cover:

[video=youtube]

 

Wstawiam też gratis oryginał, gdyby ktoś był ciekaw:

[video=youtube]

 

Polecam przeczytać i tłumaczenie tekstu, lub samemu się nad nim pogłowić - ciekawy, ciekawy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy kogoś to zainteresuje, ale Juha Kylmänen, czyli wokalista FMP właśnie pracuje nad płytą swojego nowego projektu Cvalda:

 

[video=youtube]

Tak szczerze, z całą sympatią dla tego wokalisty ten singiel to mi się nie widzi :dodgy:

 

 

No i ściął włosy :dodgy:

 

Już drugi utwór brzmi lepiej ^^

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję martwy wątek martwego zespołu, bo muszę wyrazić swój zachwyt. Muzyka For My Pain... od razu wpadła mi w ucho i mogę słuchać tego jednego albumu na okragło. Klimat mi bardzo odpowiada i zachwycam się brzmieniem gitary, bo jest właśnie takie, jakie lubię najbardziej. Teksty doskonale dopełniają utwory i w ogóle nie mam zespołowi nic do zarzucenia, poza tym, że wydali świetny album i sobie poszli ;_;

 

Te nowsze utwory wokalisty nie przypadły mi w ogóle do gustu, no ale to jakiś całkiem inny styl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.