Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Nasze ulubione bajki/baśnie

Recommended Posts

Ano oglądam, ale mnie nie zachwyca szczerze powiedziawszy... jak na razie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio polubiłam Angry Birds (nie tylko dlatego , że z Finlandii ;) ) - krótkie, zabawne historyjki. bajka jest dla mnie ciekawsza niż gra i mniej wkurzajaca. (zazwyczaj nie udaje mi zniszczyć wszystkich wrogów :( i to mnie wkurza, gdy oglądam bajkę nie mam takiego 'problemu').ładna animacja, prosta, kolorowa - podobnie jak w grze; odpowiada mojemu poczuciu humoru (a nie każda bajka/kreskówka jest dla mnie zabawna - jest wiele takich, które mnie denerwują ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

[offtopic]Przypomniały mi się nasze fińskie napoje z Angry Birds *.* I klombik kwiatów, które wyglądały z góry jak ptaszek *.* I różne koszulki, pluszaki i inne duperelki z ptaszkami *.* I żelki Angry Birds, dobre były, oprócz tych czarnych, anyżkowych paskudztw, które Fini najwyraźniej lubią, bo czarnych różności z tego obrzydliwego gorzkiego anyżku było w supermarkecie od metra i ciut ciut, i wszystkie były podpisane "salmiakki", takie epickie słowo *.* Suomi *.*

 

Ech. Odbija mi.

Przepraszam.[/offtopic]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema przez swoje dotychczasowe życie polubiła tylko 3 bajki:

 

1. Kacze opowieści (Tak Kuolema kocha Sknerusa od dzieciństwa. Kreskówki, komiksy i wszystko co związane z Sknerusem. ♥)

2. Muminki

3. Angry Birds

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko fińskie... A Smerfów nie oglądałaś za młodu? Gumisiów? Pszczółki Mai? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sknerus nie fiński :)

 

Sami lubiła Witch, Winx (ale trochę mniej. Na Witch to fazowałam dość poważnie. :)), potem Magiczny Autobus, taka pseudonaukowa bajka dla małych dzieci.

I jeszcze lubiłam Fantomette, taką superbohaterkę, która nie chowała włosów pod maskę, miała za duże rękawiczki i popylała na takim fajnym motocyklu po mieście i ratowała miasto. Super to było ^^

 

I jeszcze lubiłam Code Lyoko. Ładna animacja, a historia też bardzo fajna ^^

Ktoś zna?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam "kod lyoko" Kocham tą bajkę, a za Winx też szalałam. Tylko witch coś mi nie podchodził :/ (ale np. przeczytałam komiks o nich ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś oglądałem smerfy

gumisie

teraz fajny jest Shrek i Pingwiny z Madagaskaru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.