Jump to content
Piotrek

Sport

Recommended Posts

Hat Trick Lewego ,i jeszcze karny piękny mecz tylko szkoda że Lewy tak nie strzela dla Reprezentacji Polski

 

pewnie dlatego, że nie płacą w euro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja Warszawianka ale od zawsze za Czarnymi Koszulami :P

 

Przykro mi że jesteś za Czarnymi :(

Mam nadzieje że ta zaraza minie :p

Nie bardzo, bo to w większości rodzinne :P

Ale na pociechę Ci powiem, że żyję w przyjaźni z Legonistami i Sarmatami :)

Przynajmniej dobre i to. Choć atmosfera po naszej stronie, jest o niebo lepsza. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

FC Barcelona - Bayern Monachium 0:3. Messi siedzi na ławce. Świat staje na głowie i się wali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda ci Barcy? No proszę cie... Na tym polega PIĘKNO futbolu: wygrywa LEPSZY (khym, znaczy się ten, który strzeli o jedną bramkę więcej), a nie ten który ma więcej gwiazd i kasy :P

 

Czyż nieprzewidywalność nie jest piękna? Aczkolwiek tu trudno było mówić o odrobieniu 4 goli, a sam Messi też meczu by nie wygrał. Jak faworyt sobie raz na jakiś czas dupkę obije, to mu potem może na dobre wyjdzie ;)

 

A tak nawiasem: nie wierzę, że zaczęłam kibicować klubowi z Niemiec O.o Chociaż nie, rok temu też kibicowałam Bayernowi, bo Chelsea nie znoszę :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak szkoda mi Barcy, bo ich w sumie lubię... Chodzi o to, że poprzednie sezony to było samo Real vs Barca, a że Ronaldo kompletnie nie trawię, to wypadło na Barcelonę i tak zostało.

Szczerze? To nie jestem jakąś wielką fanką nożnej, dla mnie ten sport jest zbyt nieprzewidywalny, 1 goool zadecyduje o meczu, o ile wogóle jakiś padnie. Czasami pooglądam coś, ale się nie znam, więc nie chce się wymądrzać ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ Maggie mnie wyręczyła wczoraj, to ja poinformuje wszystkich o tym, że Borussia dostała się do Ligi Mistrzów. W końcu wiem że nie macie telewizorów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponieważ Maggie mnie wyręczyła wczoraj' date=' to ja poinformuje wszystkich o tym, że Borussia dostała się do Ligi Mistrzów. W końcu wiem że nie macie telewizorów :P[/quote']

 

Chyba ci słówko zjadło ;) Borussia dostała się do FINAŁU Ligi Misrzów. W półfinałowym dwumeczu z Realem Madryt było 4:3 dla Borussi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za poprawienie, rzeczywiście do mnie brat wtedy gadał i pisałam troszkę nieświadomie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie ktoś oglądał Mecz Janowicza z Federerem? Ja już czekam półtorej godziny na rozpoczecie (przesuwają) - ale chyba zrezygnuję ;_; śpię ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro mi pewnie wszystko powiedzą na tvn24 rano... :< A mecz pewnie byłby dobry. Bardzo dobry. ADHD vs Siła Spokoju XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej jęki Azarenki - teraz powtórka Djoković vs. Berdych. LUDZIE JA TU CZEKAM! Chociaż początek chcę zobaczyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha :) Ja pewnie bym się denerwowała. I miałabym dylemat komu kibicować, bo Federer to mój ulubiony tenisista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ogarniam zbyt ATP. Wolę WTA :D W męskim jestem za Janowiczem - i w sumie lubię Tsongę :D

 

EDIT: Już po. Niesamowity mecz! Janoicz przegrał, ale dla mnie jest wielkim wygranym. Federer Miał wielki problem, by pokonać JJ'a :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie jest mundial może podyskutujmy o nim? I czy uprawiasz jakiś sport. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fajny temat :D oczywiście kibicuję Argentynie, od lat już. Niestety formę mają trochę słabą w tym mundialu :/ Mam tylko nadzieję, że zdobędą przynajmniej srebro.

Co do sportu - uprawiam jak najbardziej. Gram w drużynie footballu amerykańskiego od 2 lat. amatorsko natomiast gram w kosza, dużo biegam (przynajmniej 4 razy w tygodniu po minimum 5-6 km, nie licząc treningów pod football), chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu i jeżdżę na rowerze. Cierpi na tym życie towarzyskie ale co tam, wolę sport niż upijanie się w barach :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wolę sport niż upijanie się w barach :)

Podpisuję się pod tym ja też wolę sport od picia. :)

Wolę pójść na basen popływać kilkanaście długości niż pić piwo jedno za drugim. A co do mundialu, to jestem tez za Argentyną w środę czeka nas emocjonujący mecz z Holandią. Jedyne co mnie dziwi i smuci, że Hiszpania nie wyszła z grupy...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja akurat jestem zdania, że dość już się najedli na tronie :P żałuję z kolei, że Niemcy i Brazylia zaszli tak daleko. No i szkoda mi beniaminka jakim jest Kostaryka bronili się dość zaciekle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cameloth

Jesteś już drugim futbolistą, którego miałem okazję poznać- niezły wynik, biorąc po uwagę że sport to niszowy. Grasz w jakimś klubie? Gość, z którym kiedyś pracowałem sporo się wykosztował na sprzęt. Jak z tym u Ciebie?

 

A co do mundialu, to Brazylia przeszła do historii, choć raczej nie w takiej roli w jakiej chciała ;) W finale wolałbym zwycięstwo Niemiec, bo ich gra podoba mi się bardzie niż Argentyńczyków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj finał mundialu. Za kim jesteście? Niemcy czy Argentyna? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Argentyna i mój Messi ! :D Nie ma innej opcji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie Niemcy grali ciekawiej, więc mam nadzieję że tym razem podtrzymają tę tendencje i przy okazji wygrają, bo chciałbym żeby wygrał zespół prezentujący efektowną grę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

#TeamGermany

Także tego. Ostatnio spieraliśmy się z instruktorem o to czy Brazylia czy Niemcy grają lepiej. Po tym sławetnym meczu 7:1. I w końcu do niczego nie doszliśmy. Uważam, że Niemcy grają ładniej. A, że przy tym wygrywają, to tym lepiej. Tak samo jak jestem zawsze za Federerem kiedy oglądam tenis (kto zna, ten wie jak ten pan gra! :) ), bo on gra niesamowicie elegancko i można się dobrze przy takim meczu bawić. A nie serve&volley, pyk pyk, koniec. To samo się odnosi do każdego sportu. Publiczność może być za jedną lub drugą drużyna, ale zawsze i tak będzie za spektaklem. Jak najlepszym widowiskiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.