Jump to content
margoQ

Muzyka do której się nie przyznajecie

Recommended Posts

RoastedMax - Combichrist? Czy cp też zaliczyłeś?

 

Z "ajronów" też punktujesz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

RoastedMax - Combichrist? Czy cp też zaliczyłeś?

 

Z "ajronów" też punktujesz :P

 

Na CP to ja się co roku wybieram jak sójka za morze xD. Jak zobaczyłem rok temu na rozkładówce, że będzie Combichrist to myślałem, (za przeproszeniem, Beatka wybacz mi to słownictwo) że się posram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałaś Evi :D wpadłaś

Ale kto by się wstydził 1200 mg? okej spoko, jak uważasz, możesz mieć inne postrzeganie, inaczej je kategoryzujesz.

Dla swego sumienia ja tego artysty nie porównuje z panią lady gagą, a gangnam nie trawie w ogóle.

No z naciskiem na artysta, ani gaga, ani gangnam, nie są dla mnie artystami. Najwyżej się pani Britney po czepiam. Zwyczajnie nie trawie artystów robiących zbyt duży rozgłos, przy takiej tematyce ich twórczości. Myślę sobie tak ludzie nie doceniają innych, przez takich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RoastedMax - Combichrist? Czy cp też zaliczyłeś?

 

Z "ajronów" też punktujesz :P

 

Na CP to ja się co roku wybieram jak sójka za morze xD. Jak zobaczyłem rok temu na rozkładówce, że będzie Combichrist to myślałem, (za przeproszeniem, Beatka wybacz mi to słownictwo) że się posram.

 

Hahaha, jak ja Cię rozumiem...! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

RoastedMax - Combichrist? Czy cp też zaliczyłeś?

 

Z "ajronów" też punktujesz :P

 

Na CP to ja się co roku wybieram jak sójka za morze xD. Jak zobaczyłem rok temu na rozkładówce, że będzie Combichrist to myślałem, (za przeproszeniem, Beatka wybacz mi to słownictwo) że się posram.

 

Hahaha, jak ja Cię rozumiem...! :D

 

Smutne jest to, że szaleją z cenami biletów :/ Od 2006 do br. bilety podrożały w sumie dwukrotnie jakoś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałaś Evi :D wpadłaś

Ale kto by się wstydził 1200 mg? okej spoko, jak uważasz, możesz mieć inne postrzeganie, inaczej je kategoryzujesz.

Dla swego sumienia ja tego artysty nie porównuje z panią lady gagą, a gangnam nie trawie w ogóle.

No z naciskiem na artysta, ani gaga, ani gangnam, nie są dla mnie artystami. Najwyżej się pani Britney po czepiam. Zwyczajnie nie trawie artystów robiących zbyt duży rozgłos, przy takiej tematyce ich twórczości. Myślę sobie tak ludzie nie doceniają innych, przez takich.

 

nie wypisywałam tego jako tych, których się wstydzę, ale żeby pokazać różnorodność ;) niczego z tego się nie wstydzę. lubię tego słuchać i nie widzę żadnych powodów by się z tym ukrywać i nie przyznawać do tego ;)

 

nie każdego kogo słucha uważam za artystę, tym bardziej, że większość gwiazdeczek to tylko wykonawcy, którzy od producenta dostają gotowy tekst i muzykę i mają to tylko zaśpiewać. ale wystarczy mi, że są wykonawcami IMO dobrymi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem, że może masz inne powody (postrzeganie).

 

A co do tych artystów, nie chciałem w żaden sposób podejść twoje opinii, tylko akurat opisałem, biorąc pod uwagę to co wpisałaś. Mogę się mylić co do tych wykonawców, ale nie wydaje mi się. Takie moje spostrzeżenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i bardzo dobrze, że piszesz co myślisz ;) przynajmniej wywiązuje się jakaś dyskusja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby ceny przekładały się jeszcze na jakość zapraszanych gwiazd...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pewnym sensie, ale dojazd też ważny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że takie mam ale sie przyznaje.

Ewelina Lisowska, Miley Cyrus, Wilki, Doda, Peja, Alexandria, i inne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś słuchałam Britney Spears, Tokio Hotel, Ich Troje itd. Ale na szczęście zaćmienie muzyczne mnie opuściło i teraz raczej nie słucham wykonawcy/zespołu, którego się wstydzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie przyznaję się do wszystkiego, czego słuchałam 5 lat temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja w sumie nie pamiętam czego słuchałam przed NW... Jako, że wpadłam na nich w wieku 12 lat, to trochę ciężko mówić o jakimkolwiek guście muzycznym przed tym wydarzeniem... Ale pamiętam, że lubiłam te takie składanki Top Kids. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co słuchałam przed NW zostało już tego bardzo niewiele i ogólnie zostało usunięte ale ciągle mam wielką słabość do słuchania Avril Lavigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co słuchałam przed NW zostało już tego bardzo niewiele i ogólnie zostało usunięte ale ciągle mam wielką słabość do słuchania Avril Lavigne.

 

Też lubię posłuchać od czasu do czasu Avril. Kiedyś byłam jej wielką fanką i zostały mi po tym okresie jej dwie płyty :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

też lubię czasem posłuchać Avril, ale nie podobają mi się jej teledyski i jej ogólny image. dlatego tylko jej słucham - nie oglądam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to nic ja kiedyś słuchałem Vanilia Ninja Pop rockowy Składzik z Estonii fajnie grały to się podobało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt fajny ale kontrast z Iron Maiden czy Judas Priest jest śmieszny więc się do tego oficjalnie nie przyznaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

O! Vanilia Ninja też kiedyś słuchałam, ostatnio jak robiłam porządki w szafkach natknęłam się na jakiś ich plakat xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tym akurat nie słyszałam... za to podobały mi się 2 piosenki no angels :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanilla Ninja, no też miałem okazje słuchać, jak do tego trafiłem, to chyba przez siostrę (jakiś magazyn), a może radio.

Chyba bym z chęcią wrócił do słuchania tego zespołu, nie dawno słuchałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja przeszłość muzyczna jest tragiczna, aż strach o tym mówić :undecided: głównie gwiazdeczki Disneya, Avril, Taylor Swift (O ZGROZO), ale z kolei lubiłam też posłuchać Abby, Celine Dion czy Laury Pausini, także jakoś się ratowałam :-D czasami, w ukryciu, po ciemku i w ogóle, włączam sobie swoje stare ulubione piosenki... muszę przyznać, że "stare wydania" gwiazdek Disneya jeszcze teraz jakoś przełknę, ale tych obecnych... never. i także uwielbiam typową muzykę z lat '80, Pet Shop Boys, C.C. Catch i takie tam, aż ciepło się na sercu robi, jak sobie wyobrażę tamte lata, chociaż wtedy jeszcze nie żyłam :[

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.