Jump to content
margoQ

Muzyka do której się nie przyznajecie

Recommended Posts

Guest Simo

moja przeszłość muzyczna jest tragiczna, aż strach o tym mówić :undecided: głównie gwiazdeczki Disneya, Avril, Taylor Swift (O ZGROZO), ale z kolei lubiłam też posłuchać Abby, Celine Dion czy Laury Pausini, także jakoś się ratowałam :-D czasami, w ukryciu, po ciemku i w ogóle, włączam sobie swoje stare ulubione piosenki... muszę przyznać, że "stare wydania" gwiazdek Disneya jeszcze teraz jakoś przełknę, ale tych obecnych... never. i także uwielbiam typową muzykę z lat '80, Pet Shop Boys, C.C. Catch i takie tam, aż ciepło się na sercu robi, jak sobie wyobrażę tamte lata, chociaż wtedy jeszcze nie żyłam :[

 

Avril ? Lavigne ? Nie ma zlej muzyki. I nie można jej porównywać do gwiazdek Disneya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam niczego się nie wstydzę i każdą krytykę względem mojego gustu muzycznego przyjmuję na klatę. Nie jestem jednak do końca dumna z tego, że moje słuchanie jakiejkolwiek muzyki zaczęło się od... zespołu Kombii. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rocka też słucham tylko w mniejszej ilości niż metal w postaci Hard Rocka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja słucham rocka. ja to w sumie wszystkiego słucham :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kusicieka, userzy słuchają różnej muzyki. Mamy nawet fankę Lady Gaga. Pod szyldem najważniejszego Najtłiszka piszemy o naszych muzycznych fascynacjach, słabościach itd:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Rocka to i mi się zdarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się nie wstydzę i przyznaje się wręcz do słuchania ostatnimi czasy dużej ilości polskiego rapu. I tak oto leci w moich głośnikach i Gural, i Ostry, poleci Fokus, Trzeci Wymiar i inne.

Może dlatego też, że moi najbliżsi znajomi nie słuchają w ogóle ciężkiej muzyki więc w sumie po części zostałam zmuszona do rapu. Tylko, że teraz słucham go z przyjemnością i z własnej woli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wychowałem na rapie - jednak do mnie to nie trafiło. Ale przyznam, że aż miło czasem posłuchać starych kawałków. Sentyment i wspomnienia :) forgotten_faces - uważasz, że muzyka lat osiemdziesiątych to powód do wstydu? SHAME ON YOU!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
forgotten_faces - uważasz' date=' że muzyka lat osiemdziesiątych to powód do wstydu? SHAME ON YOU![/quote']

Dopiero to zauważyłam i również podpisuję się pod tym co napisał xhonek .

Disco lat 80 to jest coś :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś na przykład się obudziłem - a w odtwarzaczy Donna Summer leci :D Nie wyłączyłem go na noc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ popieram w całej rozciągłości!!! Lata '80 i (tu dodam coś od siebie :P) '90 jak najbardziej mają swój niepowtarzalny urok! Weźmy np. Sandrę i jej utwór "Maria Magdalena", albo Sabrinę ze znanym chyba każdemu wałkiem "Boys, boys, boys" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ ja to np. nie nawidzę Marii Magdaleny, bo kiedyś, kto był starszy to mi to śpiewał, ponieważ me imię to Magdalena... Miałam tego tak dosyć, że do dzisiaj wszędzie się podpisuję Magda. Ta piosenka jest beznadziejna, bo źle mi się kojarzy... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

lata 80te rządzą !!!

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ ja to np. nie nawidzę Marii Magdaleny, bo kiedyś, kto był starszy to mi to śpiewał, ponieważ me imię to Magdalena... Miałam tego tak dosyć, że do dzisiaj wszędzie się podpisuję Magda. Ta piosenka jest beznadziejna, bo źle mi się kojarzy... :(

 

Hehehe, ja też ją miałam wpisaną w muzyczną płytotekę z racji imienia właśnie ;) Niemniej nie mam jakichś negatywnych odczuć, a "Kolgejt" zawsze mnie śmieszył ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstydzisz się Wilków?

Napisałem że się przyznaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Co do Wilków. Znienawidziłama ten zespół, podobnie jak i zespół Łzy za wykorzystanie mojego imienia w piosence. Moi inteligentni znajomi mieli zwyczaj śpiewania mi ich piosenek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Wilków, ja za to uwielbiam "Niech Mówi Serce"

 

@pawel27g

Przepraszam, ja i moje czytanie. Czasem czytam za bardzo instynktownie :D

 

@Morderca

Tak niestety czasem tak bywa :/

 

@Evi

Jakie oszołomy :D Nawet fajne

Share this post


Link to post
Share on other sites

O boszszsz, Wilków organicznie nie trawię. I nie tylko dlatego, że zaorali "mnie" w "Baśce" :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba każdą wspomnieli :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

muszę nauczyć się dokładnie pisać, co mam na myśli :P właściwie to moi znajomi i całe otoczenie nie przyznają się kompletnie do muzyki z lat 80/90, a już wystarczająco się nasłuchałam jakich to dziwadeł słucham, także przywykłam do ukrywania faktu słabości do muzyki z lat 80 :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

muszę nauczyć się dokładnie pisać, co mam na myśli :P właściwie to moi znajomi i całe otoczenie nie przyznają się kompletnie do muzyki z lat 80/90, a już wystarczająco się nasłuchałam jakich to dziwadeł słucham, także przywykłam do ukrywania faktu słabości do muzyki z lat 80 :dodgy:

 

Hahaha, luz - ja też mam słabość do tych "dziwadeł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś w podstawówce mieliśmy lekcję z polskiego. Na którą mieliśmy przynieść płytę z muzyką (chyba), nie pamiętam o co chodziło dokładniej. W każdym razie cała klasa usłyszała Sabrina - Boys, boys, boys, choć ja miałem inne zamiary, to się zacząłem śmiać z resztą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.