Jump to content
Sign in to follow this  
Taiteilija

Serj Tankian

Recommended Posts

Skoro był sam System to wypada wspomniec o solowej muzyce Serja Tankiana.

Jego nowa płyta 'Harakiri' nie bardzo przypadła mi do gustu, uważam, że 'Elect The Dead' było najlepsze, a i 'Imperfect Harmonies' było niezłe.

Z wydań koncertowych 'Elect The Dead Symphony' to cudo.

Wszystkie utwory grane z samą tylko orkiestrą symfoniczną! Cud, miód i lody truskawkowe! :rolleyes:

 

Dzisiaj mnie wzięło i obecnie maltretuje przycisk "odtwórz ponownie" , słuchając w kółko wersji 'Gate 21' z 'Elect The Dead Symphony':

[video=youtube]

 

'Gate 21' to jeden z moich ulubionych utworów Serja oraz 'Sky is Over' (z jakiegoś powodu bardzo lubię teledysk do tej piosenki), 'Saving Us', 'Empty Walls', 'Lie, Lie, Lie' (zabawny utworek) i 'Baby'.

 

Z wykonań na żywo polecam:

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam go! Jest bardzo charyzmatycznym i trzeźwo myślącym człowiekiem oraz utalentowanym muzykiem. :) Nikt pewnie poza nim nie zaśpiewa "Chop Suey". :D

 

Z jego solo moimi faworytami są:

-

-

-

Uwaga, powyższe utwory nieźle uzależniają. :) Zaraz przesłucham Twoją propozycję, Taiteilijo. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam go! Jest bardzo charyzmatycznym i trzeźwo myślącym człowiekiem oraz utalentowanym muzykiem. :) Nikt pewnie poza nim nie zaśpiewa "Chop Suey". :D

 

 

Dobrze, ze nie sprecyzowałeś jakości wykonania ;)

Tu Avril Lavigne

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncerty Serja w Polsce: Warszawa i Gdańsk (11,12.10.13). Ktoś chętny?

Wreszcie jakiś koncert na Pomorzu - doczekałam się! :-D Ten w Gda stanowi dla mnie dodatkową motywację, żeby znaleźć sobie wakacyjną pracę. Nie wiem, czy mi się uda zarobić na bilet, ale czemu by nie spróbować? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam go parę dni temu w propozycjach na Spotify i nie mogę się uwolnić :O

Jak na razie kupuję całe 'Harakiri', świetnie mi się tego słucha, Serj ma tak charakterystyczny głos, że trudno nie zwrócić na niego uwagi, uzależnia od razu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super jest to drugi wokalista po Jonathanie Davisie kto ma niezły growl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.