Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam serdecznie.

W 2009 jeszcze nie słuchałem metalu (pop,techno). Pewnego razu dostałem od kumpla- brata płytkę z plikami video. Przeglądając ją trafiłem na plik pt. Crimson Tide bez nazwy wykonawcy odpaliłem i ,,zjarało" mnie. Wiedziony jakimś przeznaczeniem zacząłem szukać tego bandu,i ZNALAZŁEM. I od tamtego czasu zaczęła się moja przygoda z muzyką metalową. Wpłynąłem na nieznane dotąd wody, po drodze poznałem Iron Maiden,Epica. Ale to NIGHTWISH wplynął na mnie najmocniej.

Mym ulubionym utworem jest Wishmaster. Moje zainteresowania to: NW,Emppu(Jego styl gry na instrumencie)gra na gitarze,książki.

Na DREAM EMPORIUM trafiłem jakoś pół roku temu zupełnie przypadkiem,spodobała mi się ta stronka i mnóstwo informacji na temat naszego UKOCHANEGO ZESPOŁU. Postanowiłem się zarejestrować. I oto jestem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moondancer, trochę czasu jak piszesz zajęła Ci decyzja o dołączeniu do nas, ale ciesze się że zapadła. Witaj:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :) Pisz jak najwięcej, to pozwoli nam lepiej cię poznać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Nowych których nie miałem okazji powitać (kurde muszę częściej lukać do tego działu),miłego buszowania na forum ,liczę na miłą konwersację z nowymi na forum ,aaaa co do Kinga to moja młodsza siostra ma fioła na jego punkcie co chwilę przynosi do domu jego książki a na czytniku ma je chyba wszystkie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :).

 

Zasypię Cię pytaniami, a co :P.

Jak się nazywasz? Ile masz lat? Jakie książki lubisz? Na gitarze dobrze grasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Moondancer! :)

 

"Moondance" i "Crimson Tide/Deep Blue Sea" to dwa pierwsze utwory, które mnie wciągnęły w NW więc sytuacja podobna do Twojej. :) Baw się dobrze w Nightwishowym towarzystwie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy w Wariatkowie ;) Fajny nick. Moondance... *.*

Także ten, baw się dobrze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, moondancer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj My_Sin i piękna masz Dite na awatarze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj My_Sin po długiej nieobecności- no działo się działo. Od teraz niech się dzieje przy Twoim udziale-pozdrawiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj My_Sin i piękna masz Dite na awatarze :)

 

Hahaha dziękuję!

Nie wiedziałam, że tutaj ktoś może ją kojarzyć :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że kojarzę jak po Nw jestem fanem Marilyna Mansona i KoRna i to była jego żona Marilyna Mansona :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, których nie witałam :) Miło, że przybywa nowych członków, jeszcze tylko większa aktywność by się przydała :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nie witanych xD xD

Milego przesiadywania i aktywnego wypowiadania sie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.