Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Wilki też fajne :D

I nie wspomniałem o jednej z moich większych pasji - Kolekcjonowanie Monet 2 złotowych :D

Może wydawać się to nudne, ale mnie wciągneło na całego, już kilka dobrych lat.

Wstawie kiedyś swoją kolekcję. Monet mam nie powtarzających się ok. 200 Gdybym miał wycenić całą kolekcję to wyszło by ok. 1000 zł :)

 

EDIT: Wprowadziłem w błąd. Nie powtarzających się mam 150 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham wilki, to cudowne stworzenia *.*

 

Aż 200? Nie wiedziałam nawet, że aż tyle ich jest xd Ile by liczyła monet cała kolekcja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Nie offtopuję już :D

Przeniesione do "Wszystko od Dave'a" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :)

 

Jestem sobie 24-letnią dziewczyną, która zespół poznała dzięki melodyjce midi na telefon ;D mowa o moondance. Było to jakoś ponad 10 lat temu :) przez cały ten czas zespół ten pozostaje jednym z moich ukochanych, pomimo zmian i zawirowań personalnych a pierwsza wymiana wokalistki spowodowała prawdziwą żałobę :D.

Właśnie skończyłam studia i zaczynam żyć swoim życiem :D jako beztroski bezrobotny. Interesuję się muzyką, grafiką i lubię poczytać dobrą książkę :). Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tutaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na pokładzie VelvetSea :) Baw sie dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, że przyjmiemy i to z otwartymi ramionami- wszystkie Najtłiszowe dusze są oczekiwane w pierwszej kolejności:) No, no 10 lat z NW to jest staż. Witaj:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Velvet ;) Miłego pobytu w Wariatkowie ^.^

Hm... Kiedy ty zaczynałaś przygodę z zespołem, ja byłam na etapie piaskownicy :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Zazdroszczę skończenia studiów, już się nie mogę doczekać skończenia swoich xD

Przyłączam się do pytań poprrzedników i dodaje od siebie": skąd jesteś? Na jakiej uczelni studiowałaś? Masz jakieś hobby? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj i baw się dobrze :)

Zapoznaj się z forum i pisz jak najwięcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Velvet (,masz podobną ksywkę do Wrestlerki z polskimi korzeniami Velvet Sky) baw się dobrze na forum i sporo pisz,a co do żałoby po wymianie wokalistek szczerze cię rozumie ponieważ miałem tak samo .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Witam kolejnego mola. Cześć, Velvet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten tego... Witam :)

Więc tak o mnie: lat niezbyt wiele, zamieszkała w woj. śląskim. Oprócz Nightwisha słucham głównie metalu/rocka, w tym Sabaton, Metallica, Finntroll, EPICA, Dżem, Coma, Alice in Chains ii sporo innych.

Oprócz tego lubię koty, zieloną herbatę, polską fantastykę i na imię mi Hania :).

Miło Was poznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emm... Trudno wybrać ^^. Tyle albumów, tyle świetnych melodii... Mimo to "Ghost Love Score" to chyba jednak arcydzieło wszech czasów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Haniu. Miłej zabawy, obyś czuła się wśród nas, ziemniaczków z DE, jak w domu :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Haniu serdecznie baw się dobrze i niech DE będzie osłodą w trudne chwile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.