Jump to content
Izzy

Wasz pierwszy koncert

Recommended Posts

Nw z Tarją

Mystic Festiwal 2005? Rodzice nie pozwolili mi jechać :dodgy:

 

Tak dokładnie swojego pierwszego koncertu to nie pamiętam (obstawiam DAAB, albo The Rasmus, choć to było w tym samym roku, więc nie jestem pewna, który był pierwszy), ale wczoraj po raz pierwszy byłam na koncercie.... w kościele :happy:

W ramach wieczoru muzyki organowej i kameralnej na koncercie inauguracyjnym pojawiły się między innymi takie utwory z repertuaru Louisa Marchanda i Johanna L. Krebsa na organach - moim pierwszym skojarzeniem było, że fan progresywnego grania by się ucieszył (za dużo włoskiego proga opartego na organach robi swoje ^^) oraz Chaconne z II Partity d-moll BWV 1004 Johanna Sebastiana Bacha na skrzypce solo ♥ A już by dopełnić piękno tego wydarzenia na koniec pojawił się duet skrzypce + organy w Sarabandzie Corelliego.

Na minus nagłośnienie, organy były dla nich zbyt potężne w tym wydaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba 1995 rok to był. Acid Drinkers w rodzinnym mieście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu mnie nikt nie zabierał na koncerty jak miałam te 7 lat ._. I czemu wciąż nie byłam na żadnym koncercie z prawdziwego zdarzenia, bo Brodka za darmo na rynku z widownią składającą się w dużej mierze z przypadkowych Białostoczan, którym się chyba nudziło, to przyszli, sie nie liczy ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłem na Lady Panku, Perfectcie, Papa Dance i Budce Suflera u mnie w Dobrym Mieście za darmo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tej pory widzianłem :

 

Acid Drinkers x 24

Titus Tommy Gunn x 1

HOPE x 4

Armia x 3

2Tm2,3 x 2

Akurat x 3

Czesław Śpiewa x 1

Combichrist x 2

Arka Noego x 2

Apocalyptica x 3

Behemoth x 4

Cradle Of Filth x 1

Dagoba x 1

Flapjack x 2

Fisz Emade x 2

O.S.T.R. x 1

Pogodno x 2

Pudelsi x 2

Gomor x 1

Muchy x 1

Natural Dread Killaz x 1

Grzegorz Turnau x 1

Virgin Snatch x 2

Vai x 1

Snake Chamber x 1

Metallica x 8

MyRiot x 1

Rammstein x 2

Slipknot x 2

Sweet Noise x 10

Lark x 1

Luxtorpeda x 5

Kult x 3

KNŻ x 1

52 Dębiec x 1

Łukasz Kuropaczewski x 2

 

Nie liczę koncertów na Woodstocku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, niezła lista (ty to wszystko tak z pamięci, nawet to, że na Acid Drinkers byłeś 24 razy? xD) :) Ale... Jesteś dwa razy starszy ode mnie, mam czas, żeby się jeszcze na koncerty najeździć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie nie z pamięci, zawsze po danym koncercie aktualizuję listę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tej pory widziałem dwa koncerty Huntera... Dla mnie to przykre, bo bardzo chciałbym koncertować. Niestety mieszkam w takiej "dupie", że wokół mnie się nic nie dzieje + brak znajomych słuchających muzyki takiej jak ja + wszędzie mam daleko = walkower (chociaż w głębi baaardzo by się chciało) :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ivan

Arki Noego ani Ostego nie zazdroszczę, ale reszty to i owszem xD

Szczególnie Cześka ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no Arka jest boska :D

A O.S.T.R jest jednym z lepszych muzyków pomijając fakt hh. Jest multiinstrumentalistą, a do tego bardzo genialną osobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam osobiście, może bym go nawet polubiła, kto wie.

To i tak nie zmieniłoby faktu, że nienawidze tego typu muzyki.

 

A na Arce Noego też byłam, przyznam się. To był mój pierwszy koncert (chyba...) ever. Zorganizował go ksiądź kiedy jeszcze byłam katoliczką z przymusu i poszłam, bo szli wszyscy. Nawet byłam na pierwszej stronie w gazecie. Nie pokaże wam, bo wyglądam jak dziecko upośledzone nie wiedzące co ze soba zrobić...

czyli w sumie dzień jak co dzień...

dobra, na poważnie.

Na poważnie, to było śmiesznie. Wspominamy ten koncert ze znajomymi do dzisiaj (tańce, hulanki, swawole :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

:D

A co do HH, generalnie zamykanie się w pewnych gatunkach jest błędem.

Ostatnio słucham sporo różnej muzyki w sumie zawsze tak było, teraz potrafi po sobie lecieć Emimem i Tool :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja generalnie słucham wszystkiego, co mi wpadnie w ucho bez względu na gatunek. Hip hop (czy co to tam jest... mój brat wciąż mi wypomina, że HH i rap to dwie różne rzeczy ale ja i tak nie widzę różnicy) mnie odmóżdża i dla mnie to istna profanacja pojęcia "muzyka" więc po prostu unikam jak ognia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

 

A jeśli chodzi o kawałek, nie ma mowy o kradzieży :D

Jest to umowa między Ozzym, a Emem na wykorzystanie muzyki czy też kawałka całego kawałka :D

Proponuje ogarnąć sprawy rynku muzycznego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie chodzi o teledysk..boli mnie to, że teraz ludzie uważają za arcydzieła jakieś piosenki np. Donatana, Słonia, Peji itp.., a na taki Nightwish, czy zapomniana Panterę nazywają muzyka szatana bachory jedne.. Albo tez komercyjne niby metalowe zespoliki typu Black Veil Brides mnie wnerwiają..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donatan w połączeniu z Percivalem jest czymś przełomowym.

Proszę Cię Nightwish a szatan :D padłem...wiesz ja ogólnie słucham kapel takich jak; Decaplitated, Behemoth, Gorgoroth, Obsucre Sphinx, Totem, Materia, NiN, Marduk :D o nich można mówić szatany, to co Ty wymieniłeś to jest w sumie nawet nie przedsionek zła:P

 

Porównaj sobie Nightwisha z Behemothem...starcie nie do porównania. I nasz Polski Behemoth wychodzi zdecydowanie na plus w tym, jest czołową kapelą sceny death/black metalowej. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że to śmieszne co napisałem ale niestety ludziom pokroju HH abo rap tylko usłyszą metal to już szatan darcie ryja wiem to z własnej autopsji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiepskich ludzi znasz ;)

Bo znam sporo ludzi będących w HH/Rap i z paroma z nich bywałem na koncertach takich i takich.

I wielu z nich było pod wrażeniem tego jak kapele metalowe grają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi przez tych kretynów psycha sidła.. i nie róbmy już offtopu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.