Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

"Najważniejsze jest aby kierować się głosem serca" - wywiad z Tuomasem

Recommended Posts

Ciekawe interview i nowe choć po tytule w życiu bym się nie spodziewał że chodzi o wywiad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekałam na tą prawdę i szlag jasny mnie trafiał na komentarze bez wyobrazni, ale cóż są "stołki i taborety"!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś obiło mi się o uszy, że Aneta ma w planach wydanie biografii i w niej chce nas uświadomić jakie są powody rozstania z NW. Znając Olzonkę to przy jej mini samokrytyce potrafi pokazać światu oblicze, którym może nas zaskoczyć. Sądzicie, że możliwe że obnaży tamto zdarzenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wyda autobiografię to napewno wspomni coś więcej niż "A wtedy rozstałam się z Nightwish". Niestety będzie to jej punt widzenia, a nie postronnego obserwatora, więc to nie musi być dokładna prawda. Ale czegoś powinnyśmy się dowiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było na jej blogu, nawet fragment był w formie zdjęcia z komputera, tyle że po szwedzku.

Mam nadzieję, że Floor nie będzie nową wokalistką, szał mnie dopada jak słyszę Imaginaerum w jej wykonaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy jeden utwór? Z większością radzi sobie co raz lepiej. :) Pamiętajmy, że nie miała zbytnio czasu na przygotowanie. Faktem jednak jest, że wolimy "oryginały" bo się przyzwyczajamy. Pierwszy odsłuch też robi swoje, podobne było z Anetą i jej wersjami "Tarjowych" kawałków... ona część z nich śpiewała świetnie, ale to już dla większości nigdy nie było to co w oryginale. Moim zdaniem Floor zawiesiła tak wysoko poprzeczkę, że ewentualna nowa będzie musiała być jakąś mistrzynią w śpiewie "popowym","klasycznym","operowym" itd. itp. aby połączyć te 3 różne dotąd nam znane wokalne światy. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znów ten pop... weźcie pod uwagę, że 3/4 gwiazd popu nie śpiewa na żywo, a na płycie słychać program Autotune. Anette bije na głowę całą kulturę pop, jeżeli chodzi o śpiew na żywo. Floor co najwyżej może pochwalić się dorobkiem z Pre-Anette.

Nosz k.... zdenerwowałem się!!

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy NW z Floor a Tarję/Anette solo to świadomie wybieram to drugie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarji w NW szybko albo nigdy nikt nie przebije. Floor wobec moich ostatnich czyt. Anetkowych doświadczeń to "mistrzostwo świata".

W kolejności: Tarja, Floor.........Anetki nie chcę w NW.

Jestem pewna, że po nadchodzących koncertach FJ zdobędzie kolejna olbrzymią rzeszę fanów:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, ja się wyciszam odnośnie Floor bo nie chcę się kłócić, moje stanowisko jest jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Floor, długo, długo nic, a potem Anette zamiennie z Tarją w zależności od utworu. Każdy ma swój gust, jeden woli blondynki, a drugi brunetki. :D

Mi Floor imponuje warsztatem, techniką i uniwersalnością. Barwa również mi się podoba.

U Anette barwa mi się bardzo podoba, zarówno krzyki, piski, wyższe rejestry jak i te najniższe.

Obecna barwa Tarji mnie irytuje, akcent również. Maniera śpiewu podobnie. Sprawia wrażenie amatorki często. Gdyby teraz wykonywała kawałki NW większość pewnie skłaniałby się jednak ku tym nowym wokalom, bo obecna Tarja, a Tarja kiedyś to brzmieniowa przepaść.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzieś obiło mi się o uszy' date=' że Aneta ma w planach wydanie biografii i w niej chce nas uświadomić jakie są powody rozstania z NW. Znając Olzonkę to przy jej mini samokrytyce potrafi pokazać światu oblicze, którym może nas zaskoczyć. Sądzicie, że możliwe że obnaży tamto zdarzenie? [/quote']

Też gdzieś o tym czytałem i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Uważam, że to bardzo nie fair zagranie skoro zespół nie komentuje sprawy. W ten sposób stawia się na lepszej pozycji bo świat pozna tylko jej prawdę. A że żelazo kuć trzeba póki jest gorące... ;)

Temat jest chodliwy, więc na pewno się sprzeda... biznes to biznes a fani są gdzieś pomiędzy tym całym zamieszaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona już tyle powiedziała na swoim blogu w tym temacie, ze w tej biografii prócz pikantnych szczegółów raczej niczego nowego nie będzie.

Chodzi tylko podejście do sprawy. Nie podobało jej się i tyle.

Liczyła na to, że po wieści o ciązy zespół albo zawiesi działalność albo przedyskutuje z nią chwilową podmiankę. Z racji tego, że jak to w NW chyba bywa wszyscy wszystko przemilczeli to jej duma została urażona i już nie chciała powrotu. Stwierdziła w jednej z wypowiedzi, że ludzi nie podmienia się tak "o".

 

M.in:

 

Dear Nettie,

 

♥ This is amazing. We were already guessing it from the tour pictures, but still waited for an official announcement.

 

Excuse me if I am indiscreet, but this is probably the second or third time when I notice this in your posts and I cannot help to feel really sad. Was your Nw departure connected with the fact that you were pregnant? This would be probably more horrible than absolutely any other scenario we could imagine... and so sick and unfair.

 

i odpowiedź Anette:

Iona: Hi! Yes, it was due to me getting pregnant. Take care now;=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic z tego nie rozumiem : (

Mógłby ktoś tak w skrócie wytłumaczyć/przetłumaczyć ? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ciężko jest współpracować z kimś, kto już trzeci raz okazuje się na dłużej "niedyspozycyjny" (czytaj: ciąża/połóg) i takie "zawieszanie działalności" co chwila nie służy rozwojowi zespołu. Szczególnie jeśli - co widać po treści listu - wiadomość o kolejnej ciąży jest swego rodzaju "niespodzianką" dla reszty zespołu. To moim zdaniem jest nie fair, albowiem to ona sama już na samym początku powinna poinformować chłopaków o swoim stanie i planach. Wtedy można by rozważać opcję "dyskusji". Takie załatwianie sprawy nie służy nikomu i niczemu.

Takie jest moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nymph

 

Dear Nettie,

 

♥ This is amazing. We were already guessing it from the tour pictures, but still waited for an official announcement.

 

Excuse me if I am indiscreet, but this is probably the second or third time when I notice this in your posts and I cannot help to feel really sad. Was your Nw departure connected with the fact that you were pregnant? This would be probably more horrible than absolutely any other scenario we could imagine... and so sick and unfair.

 

i odpowiedź Anette:

Iona: Hi! Yes, it was due to me getting pregnant. Take care now;=)

 

♥ To niesamowite. Domyślaliśmy się już tego patrząc na zdjęcia z trasy, ale nadal czekaliśmy na oficjalne ogłoszenie.

 

Przepraszam, jeśli jestem niedyskretny, ale jest to prawdopodobnie drugi lub trzeci raz, kiedy widzę to w Twoich postach i nie mogę nic poradzić na to, że czuję smutek. Czy Twoje odejście z Nw było związane z tym, że jesteś w ciąży? To byłby chyba najgorszy scenariusz jaki można sobie wyobrazić ... i taki chory i niesprawiedliwy.

 

i odpowiedz Anette:

Iona: Hi! Tak, to ze względu na to, że jestem w ciąży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.