Jump to content
beatag60

Marco Hietala

Recommended Posts

Właśnie sobie przypomniałam:( Jak nie Marco to kto? Chodziły pogłoski i oby były tylko plotką, że Hietala chce zakończyć karierę i poświęcić się rodzinie. Dla mnie to równie przerażające jak kiedyś odejście TT! Kto może go zastąpić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że mi też obiła się o uszy taka plotka. Nie wyobrażam sobie NW bez niego. Ciężko było pogodzić się z odejściem Turunen, a teraz jeszcze Hietala? Wprowadził tyle przebojowości do tego zespołu. Nie jestem pewna czy znajdzie się ktoś taki, kto go w pełni zastąpi. Ten człowiek jest charyzmatyczny i jedyny w swoim rodzaju.

Z drugiej strony jeśli plotka okaże się prawdą to nie będę miała mu tego za złe. Rodzina jest najważniejsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Och, niech on nie przesadza.

Niech zabiera synków w trasy (na pewno będą wniebowzięci xD) i nie marudzi, że się chce poświęcić rodzinie.

Tylu sławnych muzyków pracuje więcej niż on, a mają szczęśliwe rodziny, z którymi spędzają dużo czasu. Jak odejdzie to go znajdę i zabi... nie, w życiu nie...

Znajdę go i mu nagadam! O! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było już gdzieś o tym dyskusji...? W każdym razie, ja mu na to nie pozwolę, nie ma mowy :P Nightwish bez Marco byłby jak... No jak Nightwish bez Marco! To nie potrzebuje porównania, i tak dobrze wiecie o co chodzi. Ale podejrzewam (a może robię sobie nadzieję?), że to plotka i tylko plotka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam porównanie: to by było jak Florence and the Machine bez Flo lub Evanescence bez Amy ;___;

Share this post


Link to post
Share on other sites

To by było raczej jak Avengers bez Iron Mana, Katniss bez łuku i syrena bez ogona - mało zabawne, bez szans na przetrwanie i bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się przyznam, że tak naprawdę to myślę, że jeśli faktycznie odejdzie z zespołu, to nie zrobi to na mnie takiego wrażenia jak sayonara z Tarją. Przepraszam :)

Tamta sytuacja była dla mnie szokiem, a tu słyszy się już od dawna, no i mam nadzieję, że jak Tuo nie potrafi ładnie się żegnać ze swoimi byłymi damami w zespole, tak Marco poklepie po plecach i życzy mu powodzenia. Mam jakiś cień nadziei, że jeśli dojdzie do takiej sytuacji to obejdzie się bez scen.

 

Poza tym, w przypadku jego odejścia, wtedy widzę szansę dla innej wokalistki niż Floor, bo nie będzie już potrzebna już silna kobieta, która będzie mu musiała dorównać wokalnie, więc zespół będzie mógł popłynąć w zupełnie inną stronę.

To tylko takie moje dywagacje ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tego po prostu nie przyjmuję do wiadomości :P

I panie Hietala, proszę nie odstawiać, bo jak moja osoba się do Pana przejdzie to będzie dym, a tego raczej obaj nie chcemy. Jedyny cyrk z jakim ma Pan do czynienia to Imaginaerum, o innych nie chcę nawet słyszeć.

Pozdrawiam serdecznie, całuję warkoczyki ze zdjęcia z synkami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym nie robiła tragedii :P Po pierwsze to informacja niczym nie potwierdzona. Po drugie - po odejściu Tarji raczej żadne już mnie tak specjalnie nie zaboli :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Spory news, zobaczcie jaką wycieczkę zrobił sobie do Holandii nasz Marco :).

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych których w tym newsie interesuje coś więcej niż wąs.

 

To może dziwić kiedy Marco znalazł czas by pojechać do Arjena Lucassena do Holandii, otóż miało to miejsce w maju tuż przed trasą w Japonii. Marco spędził w Holandii niecałe 2 dni. Oprócz tego co slychać w filmiku, Marco będzie też używał agresywnych wokali takich jak przykładowo w szorstkim mostku TPTP.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oprócz tego co slychać w filmiku' date=' Marco będzie też używał agresywnych wokali takich jak przykładowo w szorstkim mostku TPTP.[/quote']

Moim zdaniem średnio wypada używając swojego wokalu w ten sposób, ale myślę, że Lucassen wie co robi, nie od dziś wiadomo, że z każdego kogo zaprasza wyciska co najlepsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Super wykonanie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego nie wiem, ale trafiłem na to i bardzo mi się spodobało, i chciałem się podzielić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco wział udział w nagraniu świątecznego rockowo-metalowego all stars w Finlandii, kawałek do posłuchania

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie naszła mnie pewna myśl... Jak brzmiałoby "Ghost Love Score" wykonane w całości przez Marco?

 

W kilku utworach demo z albumu DPP mieliśmy okazję usłyszeć jak sprawdza się w roli głównego wokalisty, między innymi w "The Poet and The Pendulum", "Eva", "Cadence of Her Last Breath"...

 

Gdyby to Marco był frontmanem grupy - w jakich utworach chcielibyście go usłyszeć?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wishmaster :D O, albo Sleeping Sun xD

W sumie to średnio mi pasuje Marco do całego repertuaru. Ale z ciekawości chętnie bym posłuchała jego wykonań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mimo całej mojej sympatii do Marco, wolę żeńskie wokale, więc nie bardzo by mi pasowało w NW tylko jego wokal. Może kiedyś ujawnią całe demo Dark Passion Play zaśpiewane przez Marco, to byłaby niezła ciekawostka.

 

Z innych utworów, jestem w stanie sobie wyobrazić całe Planet Hell śpiewane przez niego, Dead Gardens myślę tez by pasowało :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco jest uwielbiany nie tylko przez żeńską część fanów NW... i słusznie! Nie dość, że jako muzyk jest bardzo doświadczony i utalentowany, jest jednym z najlepszym fińskich basistów, a jego wokal jest wspaniały (uwielbiam wykonanie High Hopes i Siren w End of An Era). Z drugiej strony jest bardzo wesoły i sympatyczny :) gdybym nie szedł na tego inżyniera energetyki to bym sobie zrobił stylówę jak on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.