Jump to content
Adrian

Spotkanie fanów na festiwalu

Recommended Posts

Hell-o,

 

w innym wątku padła propozycja wspólnego spotkania. To jest coś co na pewno chcemy zrobić by pogadać, może pośpiewać wspólnie NW itd. :)

 

 

Kto chętny ręka w górę, wymienimy się numerami kanałami prywatnymi.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaaaaa! Mam numer do Beatki i Ani. Podać Ci Adrianie w prywatnej wiadomości na Facebooku mój numer?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaaaaaa! Mam numer do Beatki i Ani. Podać Ci Adrianie w prywatnej wiadomości na Facebooku mój numer?

Poproszę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi dobrze! Powysyłam swój nr - piszcie mi sms'y, żebym wiedziała kto zacz, bo tyle obcych do mnie wydzwania, że z zasady niezapisanych nie odbieram! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja raczej też się piszę, cztery dni będę na miejscu, więc chętnie się spotkam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też chętnie się spotkam. Mam numer do Adriana i do Evi. Jeśli ktoś jeszcze chce mieć do mnie kontakt, proszę pisać, pisać pw ^^ 

Będzie też moja znajoma, którą wkręciłam w NW parę lat temu, a teraz ona fanuje bardziej niż ja. Może ją nakłonimy do wbicia do nas na forum? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z najnowszych info wynika, że Evi nie będzie:( Chyba, że w międzyczasie coś się zmieni- czego bym sobie życzyła:) Integracja ze mną będzie zawsze możliwa dla tych co mają nr do Adriana i Ani- będą mieli ze mną stały kontakt:) Ale jeśli ktoś miałby ochotę zapisać mój nr proszę na pm:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi nie będzie? Hmmm, z tego co wiem od wczoraj, to ma jechać ze mną i moim mężem z Wrocławia, podobnie jak Adrian i ocyrion97. Napisałam do niej na fb w tej sprawie, ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Czekam na info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 dni temu rozmawiałam z nią ale przez ten czas mogło się wszystko zmienić- no niech się odezwie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się piszę na takie spotkanko ,co jak co forum powinno stanowi porą grupę na koncercie ,wielu z was ma mój numer tak że jakoś się zgadamy .Jak by moja forumowa siostra Evi nie jechała to był by wielki żal ,mam nadzieję że jednak pojedzie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficjalnie - jadę. Kupiłam bilet za pieniądze, których nie mam, pewnie będę tego żałować w przyszłym miesiącu, ale co tam! W końcu żyje się tylko raz :D

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem jak najbardziej chętna na spotkanie! :D

Podeślę swój nr na priv każdemu kto tylko zechce się wymienić - boję się, że się zgubię wśród ludzi i nie będę się miała jak skontaktować, a bardzo chciałabym jak najwięcej osób poznać :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam namiary na: @"Ada28" @"Izzy" @"LucidDreamer" @"Sahara" @"Taiteilija"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jam jest chętna jak najbardziej xd mam nadzieję, że reszta mojego lubelskiego składu podróżnego również :-D

Z kim numerem się powymieniamy? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymfie też chętna. Mam tylko nr do Pabla. Miałam gdzieś do Sami, ale zgubiłam : )

 

Mój już nieaktualny, mam nowy. Jeśli chcesz, mogę Ci podać na priv :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, telefony! Mam tylko numer do Adriana i Sebastiana, moich pasażerów :) Jak mi się po drodze zgubią, będzie klops  ;) :P Z chęcią przyjmę kolejne namiary i podam swoje, bo skoro już jedziemy tak daleko, to po to, żeby się wreszcie spotkać i poznać osobiście! Bardzo na to czekam, więc piszcie na priv  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficjalnie - jadę. Kupiłam bilet za pieniądze, których nie mam, pewnie będę tego żałować w przyszłym miesiącu, ale co tam! W końcu żyje się tylko raz :D

 

Jeeeeeeeeej! Evi będzie! :D

Nie udzielam się ostatnio zbyt często, ale śledzę newsy i martwiłam się, że zabraknie nam ważnego ogniwa w koncertowym teamie. Bo po co komu pieniądze! Ja kupiłam bilet (bilety), zarezerwowałam hotel, mając resztki na koncie i myśląc, że chyba mnie pogrzało, więc... no, wiem jak się czujesz, ale nie ma co żałować, tylko ćwiczyć śpiewanie! 

Dziś wstaję ok. 2 w nocy, żeby zdążyć na Polski Bus w Gdańsku... 14 godzin podróży do Rzeszowa... mnie to chyba jednak pogięło, że się na to zdecydowałam. *excited_dancing_around_like_a_fool* :happy:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hurrraaaaa Evi będzie i znowu się spotkamy ,to się szykuje spora forumowa ekipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziomki poziomki! Jak ktoś chce się ze mną spotkać dzisiaj/jutro/w inny dzień to pisać na fb lub tel (jak ktoś nie ma to pw na forum). Mieszkam ~10km od Dębicy, więc nie widzę problemu. Bilet na Czad mam tylko na pt, więc poza pt tylko na mieście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.