Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Skopiuje z fb, bo moja wena całkowicie została umarnięta na dzień dzisiejszy. Jednakże, życzenia całkowicie szczere.

Wszystkim życzę Wesołych Świąt, dużo szczęścia, zdrowia (które też jest bardo ważne), spełnienia marzeń, spędzania czasu w gronie rodzinnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku, a co sie z tym wiąże - cierpliwości w dotrzymywaniu postanowień noworocznych, radości (okrapianej często alkoholem) oraz wielu niesamowitych sytuacji, które to mogą każdego z nas spotkać.

To może na koniec taka tam piosenka.

[video=youtube]

 

Życzenia oklepane, ale co mam innego życzyć :D

To może jeszcze dużo magicznych chwil przy muzyce, która w moim życiu pełni bardzo ważną rolę.

Endless Forms Mosts Beautiful niech zagości w Waszych słuchawkach/głośnikach, niech nas nie zawiedzie....dobra, to sobie może odpuszcze..

 

Mhm...Choinka niech sie ładnie świeci.... O! Mam! Niech sie Evi zacznie cieszych ze świąt! To byłoby fajne. Niech święta zrzucą płachte kiczowatości, niech coraz więcej ludzi włazi na DE, niech ludzie sie nie kłócą, niech bedzie pokój na świecie blablablablabla dużo przyjaźni, miłości... Niech Taita nadal szkicuje bo w sumie fajne ma te rysunki... Mhm....

To może teraz Wy:

ŻYCZCIE MI WENY I JAKIEGOŚ ZAPARCIA W PISANIU NIESKŁADNYCH I DŁUGICH POSTÓW :D

 

EDIT:

To może jeszcze załącznik :D

10846091_494589804014085_3238994251058949267_n.thumb.jpg.3fe23eb7f3bac499c34ae4903fd69fba.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę wszystkim najtłiszerom wesołych, radosnych spokojnych świąt. Jak najwięcej prezentów, koncertów, żeby święta z roku na rok były mniej sztuczne. Żeby ten czas spędzić w dobrej atmosferze, no i czego tam jeszcze dusza zapragnie. Niech wszystkim się tutaj powodzi (a szczególnie Evi, która narzeka na święta :D ) i szczególnie bądźmy wytrwali do premiery płyty. :)

Jeszcze raz Wesołych świąt!

tumblr_nh0698ZdYE1qjn6gco1_1280.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wesołych Świąt moi kochani ! Spełniajcie swoje marzenia! Niech 2015 będzie jeszcze lepszym rokiem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotyckich świąt Bożego Narodzenia, wariaci moi kochani :happy: Najlepsze życzenia przesyłam zwłaszcza tym, którzy na święta nie mają ochoty. Żebyście mimo wszystko znaleźli w nich dobre strony. Chociażby to, że macie parę dni wolnych, których wcale nie musicie spędzać na "świętowaniu". Dlaczego nie potraktować tego jako, powiedzmy, trochę bonusowego czasu dla siebie? ;) No, a tak poza tym, wszystkim Wam życzę mnóstwa optymizmu, dobrej muzyki, zapału i chęci do życia, silnej woli, świetnych pomysłów, sukcesów, czo tam jeszcze... No, oczywiście "zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości", bo i te rzeczy, choć oklepane, trochę się w życiu przydają :D I pieniędzy miejcie dużo. I żeby wszyscy forumowi Mikołajowie trafili w gust obdarowywanych. I nie rozchorujcie się od tego całego wigilijnego żarcia. I jeszcze raz wszystkiego najtłiszowego, niech Moc zawsze będzie z Wami ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka wszystkim z okazji świąt życzę wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości i i tak dalej wiecie :D

Każdemu kto coś próbuje tworzyć, niech mu gwiazdka blaskiem pomyślności przyświeci, nie natchnienie wniesie.

Tym co ciekawi świata, niech nowe przygody ukaże, nowe miejsca wskaże.

Wszystkim tym co szukają porady, niech pomorze.

Wszelkiego rozwoju i wszystkiego czego pragniecie by szczęście wśród nas było, wszystkiego dobrego ludziska :)

 

 

O jeszcze macie :P

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego tu taka cisza?

Facebook mi mówi, że dzisiaj Tai ma urodziny, forum dużo mi nie mówi (ale coś jednak da się z niego wyciągnąć ;))...

 

Tak czy inaczej - Najlepsze życzenia, Tai! :) Kiedykolwiek w roku masz urodziny, włącz te życzenia (spóźnione albo zbyt wczesne) do reszty swoich urodzinowych życzeń.

 

Najlepsze życzenia, dużo weny na rysunki, pisanie i cała artystyczną twórczość. Dużo pozytywnych rzeczy w życiu, masę dobrej literatury na sesję (oczywiście, żeby mieć pretekst, żeby się nie uczyć ;)) i jeszcze więcej dobrych rzeczy i jeszcze więcej wszystkiego;)

 

 

Jestem małym żebrakiem w składaniu życzeń. Nie umię. :<

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tajka, czemu się nam nie pochwalisz, że to dzisiaj? :D Wszystkiego najtłiszowego! Życzę Ci dużo Izzy'ego, dobrej muzyki, czekolady, wolnego czasu, fajnych książek... I co tam sobie jeszcze wymarzysz ;) No, i oczywiście bądź kreatywna, twórz, rysuj, pisz, poeć i jeszcze raz twórz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego tu taka cisza?

Facebook mi mówi, że dzisiaj Tai ma urodziny, forum dużo mi nie mówi (ale coś jednak da się z niego wyciągnąć ;))...

 

Tak czy inaczej - Najlepsze życzenia, Tai! :) Kiedykolwiek w roku masz urodziny, włącz te życzenia (spóźnione albo zbyt wczesne) do reszty swoich urodzinowych życzeń.

 

Najlepsze życzenia, dużo weny na rysunki, pisanie i cała artystyczną twórczość. Dużo pozytywnych rzeczy w życiu, masę dobrej literatury na sesję (oczywiście, żeby mieć pretekst, żeby się nie uczyć ;)) i jeszcze więcej dobrych rzeczy i jeszcze więcej wszystkiego;)

 

 

Jestem małym żebrakiem w składaniu życzeń. Nie umię. :<

 

 

Dziękuję ogromnie, Sami! :D

 

 

Tajka, czemu się nam nie pochwalisz, że to dzisiaj? :D Wszystkiego najtłiszowego! Życzę Ci dużo Izzy'ego, dobrej muzyki, czekolady, wolnego czasu, fajnych książek... I co tam sobie jeszcze wymarzysz ;) No, i oczywiście bądź kreatywna, twórz, rysuj, pisz, poeć i jeszcze raz twórz :D

 

Nie chwalę się, bo z natury nie jestem chwalipiętą (za bardzo :happy: ), albo uczę się na sesję i dopiero teraz na forum weszłam! Dziękuję bardzo, Milla! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Tai, sukcesów na studiach i również na polu artystycznym oraz spełnienia wszelkich marzeń. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego Taita :D

Jako student życzę Ci zdanej sesji i jak najszybciej WAKACJI. Chyba nic więcej się chwilowo nie liczy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za życzenia, Adrian i Dave. :) Mam szczególnie nadzieję na zdanie tej przeklętej sesji i więcej sukcesów artystycznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Tai! :)

Zdrowia, szczęścia, zdanej sesji, no i mam nadzieję, że nie raz zobaczę twoje dzieła na forum i DA. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, no to Wszystkiego Najlepszego i Najpiękniejszego, wielu prawdziwych przyjaciół, realizacji marzeń i celów- Sto Lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrdianie!

[video=youtube]

A tak poza tym, to życzę Ci wielu marzeń (a w rezultacie ich spełnienia), bujnej wyobraźni i nieustającej weny. Dużo pogody ducha, miłości, optymizmu i czo tam sobie jeszcze wymyślisz. Hyvää syntymäpäivää! :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego Adrianie! Przede wszystkim ogólnego szczęścia w życiu (na Titaniku mieli zdrowie i wielkie fortuny, ale nie mieli szczęścia ;)). Oczywiście niech zdrowia i trzosu wypełnionego dukatami też nie brakuje. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, Tato! Wszystkiego naj :) Żeby Ci włosy rosły długie i piękne, żebyś cieszył się życiem najbardziej, jak się tylko da, żebyś miał zawsze pod ręką kogoś do przytulania (na przykład kota, dziewczynę, przyjaciela, rodzinkę, wszystko to naraz... jak tam sobie chcesz), dużo radości, miłości, muzyki, książek, sukcesów w zabawie grafiką... i niech Moc będzie z Tobą :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim pięknie za życzenia! Mam nadzieję, że się spełnią! Wiele zależy ode mnie, więc obiecują do tego dążyć. :)

 

♥ ♥ ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Nymph! Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, dużo radości, szczęścia i przede wszystkim miłości!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.