Jump to content
Izzy

Kanciapa Izzy'ego

Recommended Posts

Założyłem bloga i chciałbym się z wami podzielić moją radosną blogową twórczością. Nad blogiem myślałem już od kilku miesięcy, ale jakoś tak nigdy "nie miałem czasu", żeby się za niego zabrać. Czas wreszcie się znalazł.

Na blogu mam zamiar pisać o ciekawszych wydarzeniach ze swojego życia(ostatnio nie dzieje się u mnie zbyt wiele, więc...:P), a także o swoich ulubionych zespołach, płytach, książkach, grach komputerowych i w ogóle o wszystkim co mnie interesuje.

Tak więc...zapraszam!

 

http://kanciapa-izzyego.blogspot.com

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi ma Jaskinię, a Izzy ma Kanciapę. Szpoko. Zaobserwowałam Cię, a nuż coś ciekawego tam popełnisz :)

[A u mnie byłeś, tak w ogóle? Bo wiesz, miło byłoby, gdybyś wpadł :P]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie zwiedzam Twoją Jaskinię...bardzo fajna rzecz :) W wolnej chwili obiecuję skomentować Twój ostatni wpis. No i dodałem Twojego bloga do obserwowanych - dłuższą chwilę musiałem poświęcić na ogarnięcie tego, jak to właściwie zrobić, ale nie mówmy o tym ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia w tworzeniu swojego poletka w sieci! :) Pierwszy wpis przyjemnie napisany i całkiem zwięźle. Zobaczymy w jakim kierunku rozwinie się ten blog. Dla Ciebie też jest to pewnego rodzaju eksperyment, ale uważam, że zawsze warto próbować nowych rzeczy. Biada tym, którzy zatrzymują się na horyzoncie. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie zwiedzam Twoją Jaskinię...bardzo fajna rzecz :) W wolnej chwili obiecuję skomentować Twój ostatni wpis. No i dodałem Twojego bloga do obserwowanych - dłuższą chwilę musiałem poświęcić na ogarnięcie tego, jak to właściwie zrobić, ale nie mówmy o tym ;)

Haha, ja też szukałam po całym Twoim blogu jakiegoś "obserwuj" czy czegoś takiego, a tu guzik, nie ma :D Ale potem weszłam na bloggera i znalazłam tę opcję, bo jestem taaaaka mądra ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia w tworzeniu swojego poletka w sieci! :) Pierwszy wpis przyjemnie napisany i całkiem zwięźle. Zobaczymy w jakim kierunku rozwinie się ten blog. Dla Ciebie też jest to pewnego rodzaju eksperyment, ale uważam, że zawsze warto próbować nowych rzeczy. Biada tym, którzy zatrzymują się na horyzoncie. :)

 

A dziękować, dziękować. W jakim kierunku się to wszystko rozwinie, to nie mam pojęcia, szczerze mówiąc. Początkowo chciałem zrobić bloga o konkretnej tematyce, ale interesuje się tyloma rzeczami i nie potrafiłbym pisać tylko o jednej :P

 

Mila - a myślałem już, że to tylko ja miewam podobne problemy w życiu :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie, kolejny Izzy z kanciapą :D Mam kolegę, na którego od czasów podstawówki mówimy Izzy i jego dziadek ma taką małą kanciapę w bloku, w której Izzy urządza spotkania w gronie przyjaciół.

Pierwszy post brzmi zachęcająco, na pewno jeszcze zajrzę na Twojego bloga!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seven hells, tylko nie historia z miodem pitnym i długopisem! Wciąż zastanawiam się jak można w ogóle być tak niedołężnym umysłowo i liczyć na to, że on nie pęknie podczas molestowania korka... czuję palącą potrzebę schowania się pod stół po przypomnieniu sobie tego jakże wspaniałego pomysłu. :D

A poza tym, coroczne Oblężenie Malborka to ciekawa okazja na zobaczenie rycerzy, koni, posłuchanie wesołej średniowiecznej muzyki, zaopatrzenie się w ciekawe bransoletki i rzemyki, poobserwowanie dzikiego ptactwa (sokołów, sów...) oraz szansa na wejście za free do części terenów zamkowych, które dla zwykłego obywatela są zamknięte przez cały rok (wejść mogą zwiedzający, ma się rozumieć). Chociaż tłok jest fatalny, a do tego w tym roku nie będzie nocnej rekonstrukcji bitwy, która zwieńcza całość (rok temu tez jej nie było ze względu prawdopodobnie, o czym Izzy nie wspomniał, na prace remontowe w tej części terenów zamkowych, która stanowiła pole bitwy, ale czemu i teraz jej nie ma? Zrezygnowali zupełnie? :( ). Szkoda. Zawsze były tam tłumy, ale odkąd stworzono coś takiego jak bilety, to można było kupić sobie miejsca i oglądać spektakularną całość. Ech. Cóż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeej, nie masz się czego wstydzić, Tajeczko! Byliście zdesperowani, to Was usprawiedliwia :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeej, nie masz się czego wstydzić, Tajeczko! Byliście zdesperowani, to Was usprawiedliwia :)

 

Siomp. Siomp. Jesteśmy ułomni i do tego desperaci. :happy: Tak, czy inaczej: korkociągu, dziecię, racz używać albowiem wielką jest jego siła (długopisu zaś mała, a atrament wielce jest niesmacznym i najlepszy nawet trunek gotów on "znarowić").

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, atrament Wam się wlał do tego miodu? O_O To zupełnie jak ja i moje umiejętności praktyczne! Ale wiecie co, jakieś dwa-trzy tygodnie temu wpadłam na genialne uzasadnienie ich braku. Brzmi ono tak: "Nie jestem niezdarna. Po prostu nie lubię marnować czasu na utrzymywanie kontaktu z rzeczywistością." #ZłoteMyśliEmi ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, atrament Wam się wlał do tego miodu? O_O To zupełnie jak ja i moje umiejętności praktyczne! Ale wiecie co, jakieś dwa-trzy tygodnie temu wpadłam na genialne uzasadnienie ich braku. Brzmi ono tak: "Nie jestem niezdarna. Po prostu nie lubię marnować czasu na utrzymywanie kontaktu z rzeczywistością." #ZłoteMyśliEmi ♥

 

Brawo my! Nawet Milla się przelękła naszej niezdarności. Bardzo mi przypadła do gustu Twoja złota myśl. Idę, zapiszę sobie. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej mieć klucz z Gerdy - nimi się dobrze wpycha wszelkie korki do butelek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, atrament Wam się wlał do tego miodu? O_O To zupełnie jak ja i moje umiejętności praktyczne! Ale wiecie co, jakieś dwa-trzy tygodnie temu wpadłam na genialne uzasadnienie ich braku. Brzmi ono tak: "Nie jestem niezdarna. Po prostu nie lubię marnować czasu na utrzymywanie kontaktu z rzeczywistością." #ZłoteMyśliEmi ♥

 

Brawo my! Nawet Milla się przelękła naszej niezdarności. Bardzo mi przypadła do gustu Twoja złota myśl. Idę, zapiszę sobie. :D

Przelękłam się? Wcale się nie przelękłam! Ucieszyłam się, że chociaż w Internetach mam ludzi mojego typu! Jesteście tacy fajni, z Waszym miodem z atramentem :happy: Ojej, ktoś zapisuje sobie cytat ze mnie, czuję się jak fejmuch ♥ Tajeeeczkaaa ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi - dzięki za radę, ale kilka miesięcy temu zaopatrzyłem się w profesjonalny korkociąg, więc teraz spokojnie poradzimy sobie z każdym korkiem xD

Milla - i mnie Twoja złota myśl przypadło do gustu. Też muszą sobie ją gdzieś zapisać :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.