Jump to content

Cela

Members
 • Content Count

  146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Cela last won the day on December 19 2017

Cela had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

About Cela

 • Birthday 02/20/1987

Personal Information

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  male
 • Skąd
  Wieliczka
 1. Ej, Britney wydaje album Britney Jean. To jej drugie imię od urodzenia. A nie jakiś tam Dżem. :D To tak w temacie newsa o Gadze na blogu. ;)
 2. Jestem zaskoczony ilością koncertów z Floor. Prawie na równi z Anette.
 3. Mi się podobała i Gaga i Miley. Katy ...nie znoszę motywu ringu, boku w klipach Dirrty Aguilery, Testosteron Kayah, Honey No one itd. Odojone.
 4. Pojawiły się w sprzedaży bilety na koncerty Tarji: https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=k&x=0&y=0&eq=tarja
 5. Tekstowo fragmenty TPTP. Część z nich była żałosna ” I`m afraid. I`m so afraid. Being raped again, and again, and again I know I will die alone. But loved. Today, in the year of our Lord 2005, Tuomas was called from the cares of the world. He stopped crying at the end of each beautiful day. The music he wrote had too long been without silence. Potworne potwory BBB, Amaranth. Zgadzam się Once też je miało, ale to już było drugi raz z rzędu, na jeszcze niższym poziomie. Moim zdaniem przegiecie. Cadence podobają mi sie zwrotki i refren, ale tym razem wychdozi jakieś zapatrzenie na amerykańskie brzmienia, które imo: 1) słabo Tuomasowi wychodza 2) slabo pasują do twórczości NW 3)słabo pasują do brzmienia całego DPP Tekst Master Passion Greed ma również tak prostackie fragmenty, że uszy od tekstu wiedną. Na szczęście sama konstrukcja , muzyka mi się bardzo podoba. FTHIOH, piękna melodia, uwielbiam ten refren ale zagrywka jest poniżej umiejętności kompozytorksich Tuomasa. Ten album jak pisałem ma świetne momenty, które wielbię, ale ma też rzeczy od których się słabo robi. A takich rzeczy ja nie pozostałych dyskach nie uświadczam. Może NW Tuomas postawił sobie za wysoko poprzeczkę w mojej głowie i DPP jest poniżej tej poprzeczki? Chyba tak. Osobiście skróciłbym ten album o połowę długości trwania/grania i mielibyśmy kolejne bezbłedne dzieło. To oczywiście moje zdanie. DPP zbyt odstaje od reszty. Fajny poziom na jakąś Sirenię, na NW trochę zbyt chaotycznie, na biegu, miliony pomysłów, tony żalu przelane w ten mniej elegancki sposób.
 6. Tylko na DPP Tuomas popełnił straszne rzeczy nie wokalem w utworach, ale właśnie tekstami i muzyką, strukturą. Wielbię NW ponad wszystko, chyba nie musze tego udowadniać, ale do DPP nie wracam praktycznie wcale jako całego albumu. Są momenty, ale w przypadku mojego ukochanego NW to za mąło, kiedy takie Once czy IM łykam od początku do końca.
 7. Cela

  Sirenia

  Mnie ta najnowsza propozycja jakoś nie przekonuje. Jest lepiej, to pewne. To zupełnie inna muzyczna półka, niż poprzednie 2 potworki. Mimo wszystko materiał mocno odstaje poziomem od dwóch pierwszych kompozycji. Jak to jest, że materiał sprzed X lat, po setkach odtworzeń brzmi świeżej niż płyta odsłuchana kilkanaście razy? Nie mam pojęcia.
 8. Tutankhamen, a gdzie Ci najbliżej? W przyszłym roku Tardża odwiedzi kilka miast w Polsce. :)
 9. Cela

  Floor Jansen

  Szczerze to nie sądzę by Anette jakoś specjalnie miała upaść. Jej "The Siren" to najlepsze "The Siren" zespołu. Nikt tego jej nie zabierze. :) Zresztą mój podpis mówi wszystko o moim stosunku do wokalistek. Nightwish to Nightwish, zawsze! :) BTW, bo podobno są niejasności. Ela= Elżbieta Zapendowska.
 10. Cela

  Within Temptation

  Raczej to pierwsze. A na poważnie to nie mam żadnych oczekiwań względem albumu. Bylby był melodyjny jak poprzedni krążek i będzie super.
 11. Cela

  Floor Jansen

  Girdun zróbmy zbiór wszystkich wykonań kawalków z 3 wokalistkami i wyślijmy do Eli, dowiemy się prawdy. :D
 12. Cela

  Floor Jansen

  Nie ma subiektywnego odczucia czy potrafi zaśpiewać czy nie. Ela prawdę Ci powie. :lol: Gorzej z tym, czy się podoba, ale do podobania nikogo się nie przekona. :D
 13. Cela

  Floor Jansen

  Tego też nie wiem własnie. Chyba myślę zbyt prosto : "nie daje rady" - nie potrafi zaśpiewać. Nie wyciąga, zmienia tonacje, fałszuje, myli teksty.
 14. Cela

  Within Temptation

  W ostatnim wywiadzie Sharon stwierdziła, że nagrali coś czego jeszcze nikt nie słyszał...
 15. Cela

  Within Temptation

  Kolejna fotka z teledysku:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.