Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/09/13 in all areas

 1. 1 point
  Każdy chyba coś tam przed osiemnastką wypił, ale nie uważam, że to szczególny powód do dumy - poza tym...ja naprawdę wolę kawę niż procenty :blush:.
 2. 1 point
  Trze było od razu że to tu.
 3. 1 point
  Na film i spotkanie się chętnie piszę, ale niestety nie ma określonego (nawet w przybliżeniu) terminu ewentualnej emisji i trudno mi się tak na 100% deklarować. :undecided:
 4. 1 point
  A to już co innego :) Musze przemyśleć w takim razie :)
 5. 1 point
  Film i spotkanie z nami Pawełku:) Nie warto?
 6. 1 point
  Już się zapisałam ! :) Postarajcie się wbić do Wro, zapraszam! :D Fajnie by było spotkać się tak grupą Najtliszową. :)
 7. 1 point
  Jeden z najbardziej lubianych: Jeśliś jest prawdą, przyjdź do mnie bez słów i weź w Twe ręce wszystko co dać mogę, lecz jeśliś snem jest pośrod innych snów, och! to samotną puść mnie w dalszą drogę. Czy wiesz, co znaczy być jak biały bez, który ku słońcu wypręża się cały, i tak już za nic nie chcieć więcej łez? - Patrz na me oczy - one już płakały.
 8. 1 point
  Ja bardzo lubie oglądać jak zespół gra, więc często oglądam zapisy koncertów i teledyski. Mogę polecić do obejrzenia i przesłuchania trylogie Guns N' Roses czyli: November Rain-http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE Dont Cry-http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc Estranged-http://www.youtube.com/watch?v=dpmAY059TTY
 • Member Statistics

  • Total Members
   1167
  • Most Online
   1079

  Newest Member
  Miltonreinc
  Joined
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.