Jump to content
Ares

Kai Hahto

Recommended Posts

Myślę, że ten pan powinien mieć o sobie wątek. Pytanie jak wam się podoba jak Kai zastępuje Jukkę? Według was jest dobrym bębniarzem? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie Jukka był lepszy - bardziej pasował do Nightwish'a, jednak muszę przyznać że i grę na perkusji Kai spełnia doskonale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że Jukka bardziej pasuje do Nightwish, ale cieszę się, że znaleźli takiego dobrego perkusistę jak Kai na zastępstwo kiedy Jukka nie może grać. Co prawda wolałabym, żeby Jukka już był zdrów jak ryba w NW, a Kai w Wintersun, ale jestem szczęśliwa, że oba zespoły bez przeszkód dają koncerty. :happy:

 

edit: Sorry trochę zrobiłam offtop. xD Bardzo mi się podoba jak Kai gra mimo tego, że ma inny styl niż Jukka. Widać, że zna się na rzeczy moim zdaniem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To więc kochani moje "pięć groszy";) Nawet nie śmiem gościowi ująć choćby nutki! Kto zawojuje o klimat NW tak prawdziwie jak Kai?

[video=youtube]

posłuchajcie Kai'a?!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ciekawa rozmowa z Kai'em. Po jej obejrzeniu można sobie zadać pytanie, czy Kai na pewno nie jest robotem? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest robotem! o.O Ale to dobrze ♥

Swoją drogą, Kai ostatnio zagrał kilka koncertów z Joasią! ♥ I poza tym, że napisał, że ona jest jedyna w swoim rodzaju, na marginesie stwierdzam, że w ciągu ostatnich lat ogromnie się wokalnie rozwinęła. O tu można zobaczyć filmik, na którym widać, jak Kai się na tym koncercie dobrze bawi. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.